Jump to content
Dogomania

Kastracja - gdzie zrobić Warszawa i okolice


ysmay

Recommended Posts

Witam
Potrzebuje wysterylizować psa do 4 kg znajomej. Poszukuje weterynarza w Warszawie i okolicach. Osoba ta przygarnęła psa. W chwili obecnej ma problemy z poruszaniem (ma dom z ogrodem), które wyszły niedawno. Trzeba jednak psa wysteylizować i muszę się tym zająć. ZApłacić muszę ja ponieważ w chwili obecnej wydała bardzo dużo na leki. Nie chce oddawać psa a kastracja jest warunkiem. Może znacie jakąś klienikę w Warszawie i okolicach w której "nie zedrą ze mnie ostatnije złotówki".

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj może w lecznicy Boliłapka na Ursynowie (ul. Polinezyjska). Sterylizowałam tam swoją suczkę u doktora Czajki. Zdaje się, że udało mi się wtedy trafić na zniżkową sterylizację, kastracje również mniej kosztowały, a pan doktor ma wielkie serce dla psów bezdomnych, wyciągniętych ze schroniska, czy po prostu dla znajd :)

Link to comment
Share on other sites

ysmay-zwroc bardzo uwage przed kastracja zeby Twojego psa zwazono,i zbadano dokladnie serce.
Poza tym kastracje suczki musi byc przeprowadzac tylko doswiadczyny weterynarz ,a nie konowal ,gdyz zdaza sie ,ze po kastracji suczki maja one cieczke ,albo powiklania poperacyjne .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ysmay']kastrowany będzie pies[/QUOTE]
No to nie jest tak niebezpieczny zabieg.nalezy po zabiegu nie dopuscic ,zeby pies lizal sie w miejscu szycia skory.Sa 2 metody zabiegu ,jedna polega na wyluskaniu jader z moszny ,a druga na usunieciu calej moszny z jadrami.ta druga ponoc daje mniejsze powiklania czyli nie dochadzi do obrzekpow moszny po usunieciu jader.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...