Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Wpłynęły pieniądze od ALMA2 - dzięki.

**

Tosia&Lesio przed chwilą napisała - sąsiadka dziś rano zawiozła karmę z zooplusa (co nadana była do Tosia&Lesio) i kod do prądu do Pana.

Podziękował i prosił pozdrowić. Prosił też o słomę, to sąsiadka jeszcze raz podjedzie.

Link to comment
Share on other sites

tobciu a powiedz mi jaką karmę je Rexio,bo gadałyśmy z dziewczynami od nas z Toz Police,mamy dużo suchej z darów i możemy czasami wspomóc psiaka karmą,jak by były potrzebne jakieś koce,kołderki czy coś w tym rodzaju to też możemy się podzielić ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎03‎.‎01‎.‎2017 o 21:22, tatankas napisał:

tobciu a powiedz mi jaką karmę je Rexio,bo gadałyśmy z dziewczynami od nas z Toz Police,mamy dużo suchej z darów i możemy czasami wspomóc psiaka karmą,jak by były potrzebne jakieś koce,kołderki czy coś w tym rodzaju to też możemy się podzielić ;)

Dzięki tatankas. :) Reksowi Brita zamawiamy. Zamawiamy z dostawą kurierem, ja do Stepnicy ostatnimi czasy nie jeżdżę. Na miejscu tam wspomaga nas sąsiadka Tosia&Lesio.

A karmę od Was trzeba byłoby odebrać z Polic i zawieźć do Stepnicy. A to już nie tak ot sobie. :) Jak bym kiedyś jechała do Stepnicy, to najwyżej wcześniej się odezwę czy jakąś nadwyżkę akurat macie. :) 

Koce, materac - to wszystko Reks niszczy w budzie. Tylko słomę akceptuje. A u pana na ganku miał dużą poduchę i starą kołdrę pana Mariana.

Dzięki wielkie za chęć wsparcia. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zamówienie dla Reksa :

ZAMÓWIENIE: 80310802 05.01.2017 11:44
 
Ilość Artykuł Cena Suma
1 447128.5 - Rocco Classic, Czysta wołowina, 1 x 400 g- Classic: Czysta wołowina 0,00 PLN 0,00 PLN
1 332201.15 - Rocco Classic 6 x 400 g- Wołowina z dziczyzną 19,80 PLN 19,80 PLN
1 528360.2 - Rocco Classic: Wołowina z dziczyzną, 1 x 400 g- Classic: Wołowina z dziczyzną 0,00 PLN 0,00 PLN
1 46004.9 - Rocco Classic, 6 x 800 g- Czysta wołowina 36,80 PLN 36,80 PLN
1 474063.0 - Brit Premium Adult L- 15 kg 89,80 PLN 89,80 PLN
1 1.5 - - Twoja zniżka -4,40 PLN -4,40 PLN
Do zapłaty: 142,00 PLN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...