Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

witam.gubie sie czasami gdzie bywam,ale zawsze odnajduje,choć z opóżnieniem.wszystko śledzę i serduszko sie raduje,że ciocie są w pogotowiu.trzeba zacząć grać w totka,to podreperujemy warunki dla futrzaków.pozdrawiam wszystkich i rexia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']witam.gubie sie czasami gdzie bywam,ale zawsze odnajduje,choć z opóżnieniem.wszystko śledzę i serduszko sie raduje,że ciocie są w pogotowiu.trzeba zacząć grać w totka,to podreperujemy warunki dla futrzaków.pozdrawiam wszystkich i rexia[/QUOTE]

Doszło wczoraj 20 zł od Ciebie dla Rexa, bardzo dziękuję :)
Ja już w totka nie gram, bo najwyżej 1 trafiałam, więc strata kasy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mdk8']a psiaczka widziałaś? Jak wygląda?[/QUOTE]

Tak, tak, bo jest teraz przy tej nowej budzie tak bardziej z przodu podwórka uwiązany. Jest o wiele weselszy niż na tym ktrókim łańcuchu i ogólnie w dobrej kondycji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']cieszą takie wiadomości - pod koniec tygodnia wpłacę na karmę dla Rexa[/QUOTE]

Dziękuję, mnie też cieszy, że Rex ma lepsze warunki, niż wcześniej. Oby tylko jedzonka mu nigdy nie zabrakło i zdrowie dopisywało.

Link to comment
Share on other sites

o to daleko, bo chciałam karmę osobiście zanieść.. po wypłacie przeleję kasę na karmę. komu i po ile jest u was dobra tania karma - duże opakowanie? 10-15 kg.

mam tyle na głowie-jakbym zapomniała to uderzajcie PW po 9 maja . . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']o to daleko, bo chciałam karmę osobiście zanieść.. po wypłacie przeleję kasę na karmę. komu i po ile jest u was dobra tania karma - duże opakowanie? 10-15 kg.

mam tyle na głowie-jakbym zapomniała to uderzajcie PW po 9 maja . . :)[/QUOTE]
Dziękuję :)

10 kg psiej karmy w Lidlu chyba 25,99 zł, jeśli dobrze pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']poszło dzisiaj 50,- dla Rexa. Kupcie mu coś dobrego ode mnie.:lol:[/QUOTE]

Doszedł przelew - bardzo dziękuję :)

Doszła również wczoraj przesyłka od tobciu - ochrona na kleszcze :) również bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='free']witam.czemu tu tak cichutko?u wszystkich wszystko dobrze?[/QUOTE]

Dobrze, dobrze, tylko czasu u mnie brak ostatnio :(
Mam jakieś zdjęcia Rexa z piłką ;) z ostatniej wizyty u niego, jak zgram z aparatu, to wstawię ([B]tobciu[/B] podarowała mu ochronę przeciwkleszczową i coś dla Pana).
Przekazałam tez Panu 20 zł z uzbieranych pieniążków, bo prosił o pożyczenie 10 zł na bilet.

Doszła też wczoraj wpłata od Ciebie [B]free[/B] - 20 zł, bardzo dziękuje za pomoc i zaraz dopiszę do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

U Pana bez zmian niestety. Za prąd nawet nie wie, ile długu ma, bo mówił, że to jeszcze po jego Ojcu zadłużenie... Kwota na pewno spora.

Co potrzeba? Pan Marian mówi, że nic, bo szukał pomocy tylko dla Rexa, ale za paczuszki z jedzeniem zawsze bardzo dziękuje, więc myślę, że gdyby co jakiś czas udało się dla Pana zorganizować coś do jedzenia (gotowe dania w słoikach, konserwy, napoje itp - czyli coś co szybko się nie psuje), to to już będzie duża pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a nie trzeba Reksa już odrobaczyć? i jak ze szczepieniami? I zgadzam się z Tobą, można Panu coś do jedzenia czasami coś kupić. W czerwcu przeleję parę zł.[/QUOTE]

W sumie o odrobaczeniu też myślałam, bo to co miał parę miesięcy temu - to mogło być mało, biorąc pod uwagę, że pewnie nigdy wcześniej odrobaczany nie był.
Na odrobaczanie przeleję Ci Cudak 20 zł, za jakiś czas byś była w okolicy Rexa ? :)

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczyć się przyda, bo był odrobaczony w lutym, więc minęło już kilka miesięcy. Po odrobaczeniu i zaszczepic go trzeba będzie, bo nie wiem, czy kiedykolwiek był szczepiony.
W nadchodzącym tygodniu mam tyle spraw, że chyba ze wszystkim się nie wyrobię... ale już w następnym postaram się kupić tabletki i odwiedzić Rexa :)

Ogólnie Rex wygląda dobrze, jest wesołym i żywym psem. Fajnie ma z tą linką zamiast łańcucha, bo na łańcuchu nie miał możliwości się tak bawić, jak teraz piłką (sam ją sobie podrzuca, a jak jemu ktoś rzuci piłkę, to łapie ją w locie :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...