Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Była Tosia&Lesio dziś u Pana Mariana na cmentarzu. Kupiła dwa znicze (18 zł x 2 sztuki). Dwa inne się świeciły, ktoś do Pana z sąsiadów/znajomych zagląda. Cieszy to.

Mam ograniczony dostęp do netu teraz. Jak tylko będę go miała w laptopie, uzupełnię rozliczenie i wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, udało mi się dziś podjechać do Stepnicy. Odwiedziłam Pana Mariana. Zapaliłam wkłady (olejowy i na baterie) zniczy, które kupiłam jakiś czas temu. Położyłam dwie "łapki" sztucznych kwiatów w różo-fiolecie, pasują do zniczy, które kupiła Tosia&Lesio.

Zniczy Pan Marian miał dużo, pamiętają sąsiedzi/znajomi o Nim.

Pozdrowiłam Pana Mariana od Was... Powiedziałam, że u Reksa wszystko dobrze i że pamiętamy o Panu i o Reksie...

Smutno... i ciągle złość na los.. że to tak bez sensu się to Pana życie skończyło..... smutno.. 

Odwiedziłam również Reksa. U piesia wszystko dobrze. Wyczesany. Wygrzewa się na słońcu. Obok ma swą nieodłączną piłkę. Rozmawiałyśmy z nową Panią Reksową, a Reks między nami miętosił piłkę i podtykał by mu ją rzucić.

Wszystko jest dobrze. :-) Obrożę dostarczyła Pani Ewa przed Wielkanocą i Reks dumnie ją nosił. Dobrze, bo łąki wokół.

Miło widzieć zadowolonego Reksa z klapniętym uszkiem. :-)

Rozliczenie zaraz uzupełnię.

p.s. zdjęcia nie mogę wstawić, bo fotoszok.pl coś nie chce działać. 

 

20180408_140448b.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

tobciu,

dziękuję za wieści, odwiedziny u p. Mariana i Reksa, nie ma słów, żeby oddać uczucia wdzięczności, solidarności, słowa zrozumienia i wsparcia, i wciąż trochę tej bezsilnej złości na los... dziękuję naprawdę z serca Dobry Człowieku :)

Chociaż myślami uczestniczymy w tych odwiedzinach...

Pocieszeniem jest dobra opieka nad Reksem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, cieszę się, że zaglądacie.

Pana Mariana znacie z moich opowieści, zdjęć. Część z Was pisała do Pana, a Pan Marian odpisywał. Patrycja96 była z Panem w kontakcie telefonicznym.

W długi majowy weekend przez przypadek, przerzucając kanały natrafiłam na film. Zatrzymałam się na chwilę, bo aktor Pan Wojciech Siemion, w tym filmie przypominał mi z zachowania i też z fizjonomii Pana Mariana. I tak obejrzałam cały film z tym uczuciem  - jejku.. jak Pan Marian.

Dzielę się z Wami zatem filmem, by przybliżyć Wam naszego Pana Mariana - Mieczysław Gawełek, to taki nasz Pan Marian.. prostolinijny, szczery, dobroduszny, proludzki i prozwierzęcy człowiek. 

WOLNA SOBOTA (1977) http://www.filmweb.pl/film/Wolna+sobota-1977-11759

Polecam. Kawałek tu :  

Cieszę się, że "wpadłam" na ten film, chętnie do niego wrócę, tak jakby do Pana Mariana.

Eh, no żal mi Go..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zrobiłam 02/06 zamówienie dla Reksa, bezpośrednio do nowego domu.

Zadzwoniłam do Pani by zapytać czy przyjmie dla Reksa paczkę. U Reksa dobrze, przed upałem chroni się w swojej szopce. Popołudnie przychodzi na werandę, gdy już tam słońca nie ma.  

Zooplus 111884904, 02.06.2018 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...