Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia ‎19‎.‎10‎.‎2017 o 19:37, asikowska napisał:

tobciu można:)

Super. :)

***

Wpłynęły pieniądze od Patrycja96. Dziękujemy. :) Wpisałam w skarbonkę : prąd/gaz/opał oraz w skarbonkę : opał2017

Zakupiłam 65 kwh prądu. Chcę zadzwonić do pana Mariana dziś/jutro, to od razu panu podam. Ciemniej się robi coraz szybciej, prądu zapewne więcej pan zużywa.

Rozliczenie uzupełnione.

 

*** 30/10/17 *** Wpłynęły pieniądze od Aga76, wpisałam w skarbonkę opał 2017 - dziękujemy. :)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam w czwartek (02/11) do Pana Mariana. Był na cmentarzu zaświecić świeczki.

Pan Marian czuje się dobrze, leki bierze. Reks mówi, że głos już ma starszego psa, że już nie taki dźwięczny tylko "wolniejszy i dudniący". Mówi "starzeje się jak ja".

Karmy z ostatniej dostawy w październiku Reks ma jeszcze pół worka - ale zamówiłam już kolejną dostawę by rozparcelować środki podarowane przez Skarpetę im. Talcott" ( ofiarowane 200 zł : spożytkowane na : zooplus 121,64 zł oraz opał 78,36 zł ) 

Pan Marian dostał środki z opieki społecznej i zamówił drewno. Przyszło bardziej suche niż rok temu.

Obecnie w skarbonce "opał 2017" jest 528,36 zł. Tona groszku to 690 zł. Poczekać aż nazbiera się tyle i wówczas zamówić ? :)

Kod do prądu panu podałam. Pan Marian dziękuje i pozdrawia wszystkich.

Wieści z Zus jeszcze nie ma. Minął miesiąc od wysłania wniosku.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam wpłaty. Dziękuję bardzo Wam, w imieniu Pana Mariana i Reksa.

Myślę, że się czeka długo, szczególnie kiedy wniosków w wyniku obniżenia wieku emerytalnego wpłynęło nadprogramowo.

Pan Marian mówił, że Jego sąsiadka co składała wniosek ponad miesiąc przed Nim, jeszcze czeka na odpowiedź.

Musi czekać to czeka, trudno. Oby tylko rezultat na końcu był pozytywny.. Czego Mu mocno życzymy.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, tobciu napisał:

Doszła. Nie zaglądam do banku i na pocztę co dzień. Ale jednak sumiennie rozliczenie uzupełniam.

 

Przepraszam. Nie chciałam aby wyszło ,że Cię sprawdzam :)

Nie mogłam wejść przez internet na konto bo pomyliłam kod - nie pierwszy raz - i musiałam czekać na powrót męża aby zadzwonił aby odblokowali. Nie pamiętałam czy chciałam wysłać czy też wysłałam.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, asikowska napisał:

Tobciu pewnie napiszę jak wróci z pracy coś więcej.

Zmarł Pan Marian :( i szukamy na cito domu albo miejsca dla Rexa.

Bardzo smutno :( nie tak miało być .

A jak Rex do kotów i innych psów ? wiadomo ? Łatwiej by było  szukać .... 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, asikowska napisał:

Rex został w domu bo schronisko do którego ma trafić nie cieszy się dobrą opinią, dlatego szukamy dla niego jakiegoś domu albo hoteliku

Nie możemy dopuścić aby trafił do schronu . On by tego nie przeżył :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

na północy to znam tylko Dziką Kępę . Pod Łowiczem  " W lesie brzozowym " , pod Opolem  hotelik u Dexterki , Pod Lublinem hotelik u Murki. Jest jeszcze Dt u kikou ale tam jest kot i psy mieszkają w domu dlatego musi tolerować koty.  Ceny 450-500,-  taniej jest  u kikou .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...