Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Rex jest tak zakręcony na punkcie piłek i to takich dużych, że jeszcze takiego psa nie spotkałam. Przytył trochę i zrzuca sierść, może go Pan wyczesze bo by się przydało. Dobrze by było aby wychodził trochę na spacery poza ogród z Panem to by zrzucił trochę sadełka

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam rozliczenie o wpłaty :  ranias (dodałam w skarbonce telefonicznej), Patrycja96 (dodałam do skarbonki ogólnej oraz w skarbonce prąd/opał/gaz) oraz Aga76 (dodałam w skarbonkę ogólną). Dziękujemy.

Zapłaciłam w imieniu pana za śmieci 03-04.2017 (tylko dlatego by nowych długów nie miał). - Potwierdzenie ;

Tosia&Lesio poprosi sąsiadkę o zrobienie małych zakupów świątecznych. - Paragon ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia ‎03‎.‎05‎.‎2017 o 21:52, Olena84 napisał:

Z bazarku poleci 45zł

 

DZIEKUJEMY ! :)

Zrobilam wczoraj zamówienie by bazarkowe fundusze przeznaczyć na puszki dla Reksa. :)

ZAMÓWIENIE: 86914377 07.05.2017 22:49
 
Ilość Artykuł Cena Suma
1 607190.5 - 20 + 4 gratis! Rocco Classic, 24 x 400 g- Mieszany pakiet II 66,00 PLN 66,00 PLN
1 391116.3 - Mieszany pakiet próbny Rocco, 6 x 800 g- Sensitive 39,80 PLN 39,80 PLN
1 1.5 - - Twoja zniżka -3,16 PLN -3,16 PLN
Do zapłaty: 102,64 PLN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia ‎08‎.‎05‎.‎2017 o 20:54, tobciu napisał:

Uzupełnię wpłaty i zamówienie z zooplusa jutro, pojutrze. Przemęczona jestem i padam na twarz.

Rozliczenie uzupełnione.

Dzwoniłam wczoraj krótko do Pana Mariana - paczka z zooplusa dotarła. Reks ma się ok.

Gazu pan nie ma, poprosiłam Tosia&Lesio by zorganizowała na miejscu.

Zamówiłam prąd, jutro zadzwonię podać kod panu.

Wpłaty, zakupy i potwierdzenia wstawiłam w rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień dobry. Witam wszystkich. :)

Uzupełniłam rozliczenie o wpłaty (dziękujemy :) ) i wydatki. Tosia&Lesio zorganizowała gaz, 24/05 został dostarczony do Pana (gazownik daje paragony z torebki, zatem data jest wczesniejsza).

Zapłaciłam do gminy za śmieci za 5-6-7.2017. Doładowałam telefon na 10 zł.

Pod koniec tygodnia zrobię zamówienie dla Reksa.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy.

Zakupiłam dla Reksa krople na kleszcze/pchły. Obroże ma, założoną wiosną, ale dodatkowe zabezpieczenie nie zaszkodzi. Wyślę Panu pocztą. Foto.

Koszt był 25 zl, na paragonie jest więcej, bo koszt przesyłki wliczony w paragon.

Zaczęły się wakacje. Czyli obiadów na stołówce nie ma. Napiszę do Tosia&Lesio, czy sąsiadka zechciałby zrobić panu zakupy. I myślę zamówić znowu gaz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...