Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

No w koncu moge pisac :) zagladam do chłopaków.musze sie wkoncu pozbierac i zrobic obiecany przelew...

 

witamy na nowo. :)

 

W maju podrzucę kilka złotych i zabiorę się za obiecany bazarek dla Rexia :)

Tobciu chciałam do Ciebie napisać ale masz pełną skrzynkę :(

 

To już podczyszczam. :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panem Marianem. Pytał jak minął długi weekend. Jak zdrowie. Opowiedział, że wiśnia i jabłonka zakwitły.

Sąsiad pożyczył Mu dekoder (po cichu liczy, że tak na dłuuuużej) i TV działa ! Zrobił głośno bym słyszała, że jest i działa. :)

Reks w tle szczekał. Pan Marian powiedział, że chyba go trochę zapasł, bo jak go spuszcza to przebiegnie parę kółek i siedzi dysząc.

Myślę, że to raczej nie z wagi, a z pogody. Moje psisko też się jeszcze przestawia na "tryb letni". :)

Ile zostało na liczniku prądu Pan Marian nie wie, gdyż jak mówi na tym wyświetlaczu licznika nic nie widać, że tak widać jak przez ciemne okulary.

Zgaduję, że w instrukcji jest może coś takiego jak jasność ekranu. Sprawdzę, jak pojedziemy z wizytą (ale to późnym czerwcem dopiero).

Prądu używa oszczędnie : lampa, teraz TV i lodówka. Lodówka starego typu, to prąd "zjada", ale póki co, co ma działać - działa.

Poproszę Tosia&Lesio by w następnym tygodniu podjechała z workiem karmy dla Reksa, to i jakieś zakupy by panu zawiozła.

Pan Marian dziękował Wam za wszystko - powiedział, pomału wracam do normalności.

Link to comment
Share on other sites

O jak fajnie słychać u Pana Mariana. Cieszę się bardzo. ok.gif

Teraz już zakupy nie muszą być zapuszkowane bo lodówka jest i działa. Świetnie, bo robi się coraz cieplej i lato tuż tuż.

A Rex to może mniej biega bo starzeje się, już ma mniej sił, serce starsze, szybciej się męczy. Ma chyba już ponad 10 lat. A właściwie to po co ma tak dużo biegać.

 

Pan Marian się cieszy, nie tobciu. Chyba wróciła wiara, że może być inaczej, lżej, przyjemniej. Nie tak trudno.

Link to comment
Share on other sites

(..)

A Rex to może mniej biega bo starzeje się, już ma mniej sił, serce starsze, szybciej się męczy. Ma chyba już ponad 10 lat. A właściwie to po co ma tak dużo biegać.

 

Pan Marian się cieszy, nie tobciu. Chyba wróciła wiara, że może być inaczej, lżej, przyjemniej. Nie tak trudno.

 

Dokładnie ( x2 ) . :) :)

 

Udało mi się zrobić obiecany bazarek dla chłopaka :)

 

Ślicznie dziękujmy. :)

Link to comment
Share on other sites

Z bazarkowych pieniędzy zamówiłam w zeszłym tygodniu Reksowi w zooexpress :

- Brit Premium Adult Medium 2x15kg, (karma ma maj, czerwiec, może trochę lipca)

- Maced Ring ze skóry wieprzowej 12cm,

- Kość wiązana ze skóry wołowej 19-20cm biała 

 

Zamówienie jest u Tosia&Lesio i będzie sukcesywnie zawożone do chłopaków.

Foto1 ; Foto2 ; Foto3

 

Tosia&Lesio podjechała z TZ na chwilkę w piątek do P.Mariana i Reksa, by zawieźć worek karmy suchej i trochę mokrej mokrej.

Oraz kilka zakupów dla P.Mariana.

Pan Marian był w domu. TV ma na ganku (to jest pełne, zakryte pomieszczenie), tam spędza najwięcej czasu i tam ogląda. :)

Foto ; Paragon

Link to comment
Share on other sites

 ok.gif   Fajnie to czytać   tv.gif

 

super że małymi kroczkami udało się osiągnąć spokój i jakiś lepszy byt dla Pana Mariana:) uwielbiam ten wątek i Was:)

 

Nie udało by się tego osiągnąć bez WAS. :) :)

 

Wpłynęły pieniążki od KrystynaS - dziękujemy.

Jak w czerwcu pojedziemy to, zrobimy większe zakupy. I trochę prądu pewnie doładujemy. :)

Link to comment
Share on other sites

A jednak już dzisiaj przelałam 242,38 zł tyle uzbierało się z bazarku i dodałam swoje 10zł dla p. Mariana :)

Doszła dzisiaj ostatnia wpłata i przelałam jeszcze 4,50zł 

Całkowity dochód z bazarku wyniósł 245,88zł i jak dojdzie dzisiejsza wpłata to proszę o potwierdzenie na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

A jednak już dzisiaj przelałam 242,38 zł tyle uzbierało się z bazarku i dodałam swoje 10zł dla p. Mariana :)

 

Pieniążki 242,38 zł + 10 zł od b-b doszły wczoraj.

b-b kochana, tyle pieniążków uzbierałaś ! :) :) :)  Będzie chłopak w karmę na kolejne miesiące zabezpieczony. :)

Ślicznie dziękujemy. :) Zaraz potwierdzę na wątku. 

 

Doszła dzisiaj ostatnia wpłata i przelałam jeszcze 4,50zł 

Całkowity dochód z bazarku wyniósł 245,88zł i jak dojdzie dzisiejsza wpłata to proszę o potwierdzenie na wątku :)

 

Ok, narazie jeszcze nie widać. Jutro potwierdzę.

Edit. 28/05/15 - 4,50 zł wpłynęło. Dziękujemy. :)

 

Raz jeszcze pięknie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęly pieniążki od grazia1979. Dziękujemy ślicznie. :)

 

**

wieczorem uaktualnię skarbonkę na dzień dzisiejszy.

 

**

Z wizytą podjedziemy w kolejny weekend. Chyba ze uda się w najbliższy weekend. Ale raczej w kolejny.

Link to comment
Share on other sites

Pan Marian podreptał w sobotę do Tosia&Lesio po słomę dla Reksa. :)

Zadzwonił od Tosia&Lesio. Pytał co słychać, jak zdrowie.

Odwiedzimy Ich w nadchodzący weekend, jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę.

Pytałam o prąd i gaz. To jednego i drugiego już niewiele jest, ale oszczędza.

Popatrzę jutro w necie jak można doładować ten prąd (opcji z doładowaniem w sklepie jeszcze nie mają).

Pan Marian mówił, że informowali Go iż doładować można bezpośrednio w Goleniowie (to jeśli tak, to myślę, że via Szczecin również).

Gaz - poproszę Tosia&Lesio by zamówiła u obwoźnego gazownika, jakoś na koniec tygodnia / początek nowego.

W lipcu przypada szczepienie Reksa - to podejdę jutro do weta po tabletki na odrobaczanie dla chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Tabletki kupione - Foto

 

Do Enea dzwoniłam, z pytaniem jak można komuś doładować licznik.

Zatem doładuję konto przypisane do P.Mariana. Następnie zadzwonię do Enea, by zlokalizowali wpłatę i wygenerowali kod, który trzeba będzie wklepać w licznik. Jutro to zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...