Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

[B][COLOR=#b22222]Wyręczam koleżankę , i melduje się u chłopaka :)[/COLOR][/B]


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1796/37e323d8f2fcb499.jpg[/IMG][/URL] [B]piękna mordeczka Majka[/B]



[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1959/ac3210659d890ab3med.jpg[/IMG][/URL] [B]Majk porasta sierścią :)[/B]

[url]https://www.facebook.com/events/327446464042225/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Majk przebywa w magazynach z tego co wiem a wiem niewiele, to Agnieszka (fb) go tam dogląda i karmi, otrzymuje też zastrzyki Imovec , chyba już otrzymał 2 dawkę[/B][/SIZE].
Poprosiłam skarpetę o specjalistyczna karmę dla psów z problemami skórnymi, by szybciej mu sierść odrastała wtedy zwiększy się szansa na adopcje. Zdjęcia wrzuciłam, bo były na fejsie ale widze że dziewczyna ma mało czasu na net i informacje też są nikłe.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Kochani nie jest dobrze, psiak wygrał walkę z chorobą nie zostanie uśpiony ale pewne jest że zostanie oddany do schroniska a to dla niego w obecnej sytuacji kara śmierci. :( Nie mamy funduszy by umieścić go w hoteliku dla zwierzat i nie wiem jaki hotelik by takiego pieska przyjął. Nie wiemy co robić , smutne to ale Agnieszce co sie psem opiekuje nie ma kto pomóc . :(

[/B][/SIZE]Najlepszy hotelik byłby w woj. śląskim, jak ktoś ma czas to by podzwonił i popytał o ceny i czy z takimi schorzeniami, już podleczonymi przyjęli by psa i i le by to kosztowało??

[COLOR=#008000]Ja jestem aktywna więcej na FB.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ na wezwanie Diabełka.
[B]Kto jest odpowiedzialny za tego psiaka ?[/B]
Czy nadal przebywa w tych magazynach ?
Na Śląsku znam tylko jeden hotelik - u Emiś - ale wiem, że obecnie dużych psów nie przyjmuje :roll: A przynajmniej do końca zimy ...
Jeśli udałoby się znaleźć inne dobre miejsce możemy przegłosować w SKARPECIE udzielenie dofinansowania do hotelowania za pierwszy miesiąc lub zakup dobrej karmy dla psów z problemami skórnymi
Sytuacja psiaka musiałaby jednak być bardziej klarowna :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek'][SIZE=3][B]Kochani nie jest dobrze, psiak wygrał walkę z chorobą nie zostanie uśpiony ale pewne jest że zostanie oddany do schroniska a to dla niego w obecnej sytuacji kara śmierci. :( Nie mamy funduszy by umieścić go w hoteliku dla zwierzat i nie wiem jaki hotelik by takiego pieska przyjął. Nie wiemy co robić , smutne to ale Agnieszce co sie psem opiekuje nie ma kto pomóc . :(

[/B][/SIZE]Najlepszy hotelik byłby w woj. śląskim, jak ktoś ma czas to by podzwonił i popytał o ceny i czy z takimi schorzeniami, już podleczonymi przyjęli by psa i i le by to kosztowało??

[COLOR=#008000]Ja jestem aktywna więcej na FB.[/COLOR][/QUOTE]
A jakieś Fundacje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ na wezwanie Diabełka.
[B]Kto jest odpowiedzialny za tego psiaka ?[/B]
Czy nadal przebywa w tych magazynach ?
Na Śląsku znam tylko jeden hotelik - u Emiś - ale wiem, że obecnie dużych psów nie przyjmuje :roll: A przynajmniej do końca zimy ...
Jeśli udałoby się znaleźć inne dobre miejsce możemy przegłosować w SKARPECIE udzielenie dofinansowania do hotelowania za pierwszy miesiąc lub zakup dobrej karmy dla psów z problemami skórnymi
Sytuacja psiaka musiałaby jednak być bardziej klarowna :roll:[/QUOTE]

DonNeczko
Majk jest pod opieką Agnieszki Szołtysik jest ona tech. wet. i nie wiem do końca czy pies nie jest już w schronisku, obiecała mi że jeszcze z tydzień powalczy o niego. Moja znajoma Natalia prowadzi hotel za 15 zł doba jednak jest to w Łodzi, powiedziała że przyjmie pieska z takimi problemami. Ja tracę nadzieję, nie jestem tam pomagam grzecznościowo, bo sama przeżywałam chorobę pieska, który miał podobne schorzenia. Pamiętasz?
Na FB napisałam tak :
[h=5]Sytuacja Majkiego jest niestabilna, nie wiadomo czy zdołamy uzbierać na hotelik i transport, piesek prawdopodobnie trafi do schroniska stamtąd ciężko będzie psiaka wyciągnąć. Poprosiłam "skarpetę owczarkową" o pomoc, jednakże jeśli jego sytuacja się nie ustabilizuje, czyli nie znajdzie się pod konkretna opieką to nici z pomocy :(
----------------------------------------------------------------
A realia pomocy jak widać są nikłe. Tak mi smutno psiaku :([/h]
Oraz tak :
[h=5]Na hotelik + karma wychodzi = 550 zł ( pełny miesiąc) czyli dniówka 15 zł i worek karmy licząc ok. 100 zł. być może mniej.
Nie wiem ile transport?? bo w jedna stronę jest 198 km.[/h]
Nie mam pojęcia , czy ktoś pomoże temu psiakowi, ja z mojej strony nie mam możliwości realnej na pomoc :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']A jakieś Fundacje?[/QUOTE]

Jakie fundacje, masz jakieś pomysły, bo mi już brakuje :oops: Jak piesek trafi do schroniska to będzie trzeba go stamtad wyciagać, nie znam fundacji, które chętne by były pomóc tej bidulce. Napisze szczerze nie mam już pomysłów :(
Oprócz tych przedstawionych powyżej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Najpierw musiałby znalezc sie hotelik, ktory przyjmie psa w trakcie leczenia skory.
Najlepszy byłby dt, bez innych zwierzat...[/QUOTE]

Mam taki hotelik z opieką weterynaryjną bardzo tani (doba 15 zł), bo znam dziewczynę z w Łodzi, mam możliwość transportu - dziewczyna chce za paliwo 200 zł z Radzionkowa - do Łodzi . W sobotę psiak byłby juz bezpieczny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Twoja propozycja jest bardzo dobra, ale pies na razie nie ma nawet grosza.
Trzeba by zebrac 450 zł deklaracji + zapłacii teraz 200 zł za transport. Jesli mozesz rozsyłac wątek i pomóc w szukaniu kasy, byloby wspaniale.
Ja jestem zawalona deklaracjami.
Moge wspomóc Mika bazarkiem.
Jesli udzielacie sie na FB, to moze tam spróbowac poszukac pomocy finansowej ?

Link to comment
Share on other sites

Hotel mieści się na ul. Beskidzkiej 61, w Łodzi prowadzi ją Natalia Mikuś, oferuje ciepłe i domowe warunki ,opiekę weterynaryjną oraz zabiegi pielęgnacyjne.
Miki miał by tam cudownie u niej i wtedy byłby bezpieczny i szybciej znalazłby domek, dziewczyny by o niego zadbała, żeby szybko wyszedł wygładem na prostą.

[URL="https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Zwierząt-Na-Kocią-Łapę/209148989098878"]https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Zwierząt-Na-Kocią-Łapę/209148989098878[/URL]

P.S ostatnio przyjęła do siebie Natalia schorowaną bokserkę , która u niej doszła do siebie i ma już dom stały . Bokserkę wyratowałyśmy ze wsi (Świerczyńsko)niedaleko mnie, ktoś ja wyrzucił z auta.

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Twoja propozycja jest bardzo dobra, ale pies na razie nie ma nawet grosza.
Trzeba by zebrac 450 zł deklaracji + zapłacii teraz 200 zł za transport. Jesli mozesz rozsyłac wątek i pomóc w szukaniu kasy, byloby wspaniale.
Ja jestem zawalona deklaracjami.
Moge wspomóc Mika bazarkiem.
Jesli udzielacie sie na FB, to moze tam spróbowac poszukac pomocy finansowej ?[/QUOTE]


[B]Bela51 [/B]- bazarek jak najbardziej do soboty musze mieć tylko 200 zł. Deklaracje już mam 110 - mam nadzieję ze wpłyną ;) jedna stała miesięcznie - 100 zł i jedna jednorazowa 10 zł.
Pozostaje później regulowanie hotelowania - czyli 15 zł doba + karma + ew. leczenie

[COLOR=#008000]*Jestem bardziej aktywna na FB[/COLOR]

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...