Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

Bez sensu to wydarzenie... Założyłam grzecznościowo, ktos miał dać zdjęcia, ktoś pomóc, a ja obrywam...

[B]"To wydarzenie jest zdezaktualizowane, jak wy chcecie Psu znaleźć DT, jak tu nie zagląda organizator i nie uaktualnia?? Miki sam się nie będzie tu prosił o pomoc. Nie zrobi sobie zdjęć i nie wstawi ich :(

Napisze tylko żeby psiakowi pomóc ze swej strony, iz świerzb obecnie i grzybica nie są tak strasznymi i zakaźnymi chorobami jak kiedyś !
Obecnie po podaniu Imovec-u po 14 dniach pies juz nie ..."[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Cały czas czekam na zdjęcie :cool3:...[/QUOTE]


[h=5]Agnieszko bardzo bym cie prosiła jak będziesz u Miko , zrób aparatem zdjęcia - będą wyraźniejsze ♥
Nikt nie zdecyduje się jak nie będzie widać, w jakim pies jest stanie, nie każdy jest taki odważny jak TY.[/h]I tu ponawiam prośbę !!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie mam jak, gdybym miała aparat inny niż w telefonie to już dawno bym go użyła. A mój telefonowy nie łapie jakości gdy on tak skacze. Dodam zdjęcia grzbietu jak wrócę z pracy. Naprawdę tutaj nie ma co wyrzutów robić, bo to też nie mój pies, a też chciałam mu tylko pomóc tak jak i Wy, i też za to obrywam i nie tylko od Was...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, pisze na fb bo dogomania mi nie działa, jedynie jakoś na telefonie ładuje. Madakryczne utrudnienie. Majk się leczy, widać postępy. Skoro rokuje t napewno nie zostanie w pon. Uspiony, ale nadal trzeba mu coś znaleźć... Dziękuję za wsparcie, naprawdę sama myśl ze nie jestem sama jest pomocna, choć wiem ze to marne pocieszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Ciotki, pisze na fb bo dogomania mi nie działa, jedynie jakoś na telefonie ładuje. Madakryczne utrudnienie. Majk się leczy, widać postępy. Skoro rokuje t napewno nie zostanie w pon. Uspiony, ale nadal trzeba mu coś znaleźć... Dziękuję za wsparcie, naprawdę sama myśl ze nie jestem sama jest pomocna, choć wiem ze to marne pocieszenie.[/QUOTE]
Trzymaj rękę na pulsie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...