Jump to content
Dogomania

Tak też może być?


ALASKAN MALAMUTE

Recommended Posts

Ceny Manmata są takie:
Pas - 90 zł, linka amortyzowana skijouring karabinki brąz - 55 zł, smycz z amortyzatorem karabinek brąz - 38 zł, smycz taśmowa przepinana: dwa karabinki na końcach + trzy kółka (możliwość regulacji długości smyczy oraz przypięcia psa) - 39 zł. Ta ostatnia nie jest amortyzowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']A Gdzie Kupowałeś?[/quote]


gdybyś czytała rady i odpowiedzi na posty, które mnozysz bez celu na tym forum, to pewnie bys doczytała, bo ten adres juz kilka razy byl ci podawany.

ale kupuj dalej w karusku, to bedziesz w zimie w sandałach chodzic.

Link to comment
Share on other sites

lina 60zł ( odrazu kupiłem na 2 psy / dla 1 psa 40zł )
pas 40zł + 15 moduł
+ obroża półzaciskowa 15zł
wszystko mnie wyniosło 145zł z przesyłką za pobraniem priorytetową

mi tam artykuły 3rd-pole bardzo pasują, są dobre i przystępna cena

Link to comment
Share on other sites

"Sprzęcik zamówiony,ale trzeba było co nieco zamienić.Na linę już mi nie starczyło,więc zamówiłam [COLOR="Blue"]smycz też z ManMat'a jak pas[/COLOR].Może tak być?
Chyba z ManMat'a to wytrzyma.Smycz z regulowaną długością,ale najważniejsze,że pas jest."

"[COLOR="#0000ff"]Ja w Karusku.Koleżanka kupowała w ManMat i:
-pas rozwalił się na pół podczas terningu[/COLOR]
-lina nie miała amortyzatora
Na zamówienie czekała miesiąc.
Ale się spisuje i mi się podoba.

Ceny były podane razem z kosztem przesyłki-kurier"

Alaskan Malamute ty napisałaś oba posty?
Jeżeli tak to zastanów się już nie nad tym co piszesz tylko nad sobą i niepisz więcej o ZAROZUMIAŁYCH użytkownikach.

Link to comment
Share on other sites

Ona ma rację.Sprzręt poszedł w rozsypkę.A ty jakbyś się czuł gdyby ktoś ci ciągle pokazywał,że :ja jestem lepszy a ty jesteś nic.A ty trż taki mądry?ALASKAN już tu nie wróci i to przez taklich mądrych.Wejdź w kluby to dowiesz się więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote]ALASKAN już tu nie wróci [/quote]
już mamy płakać??

[quote]
Wejdź w kluby to dowiesz się więcej.
[/quote]
po co? ma podpis "banned". Jak ktos jest trollem, wypisuje głupoty, obraża ludzi, spamuje, nie czyta tylko pisze, zeby nabijac posty, to nie ma tu dla niego miejsca. Są inne miejsce, od tego zeby ludzie dali upust swojemu samouwielbieniu i pisali tylko po to, żeby coś napisać. niekoniecznie z sensem i na temat.

[quote]
Ona ma rację.Sprzręt poszedł w rozsypkę.
[/quote]

biorąc pod uwagę ze Karusek sprzedaje sprzet Manmata, to dowodzi to dalszej bezmyslności AM - bo nawet jeżeli się rozsypał, to po co nadal reklamuje zeby kupowac w Karusku? :crazyeye:

A może po porstu najzwyczajniej w swiecie trzeba najpierw wiedzieć co z taki sprzetem robić? hę?

Znam setki maszerów i nie slyszałam zeby komuś pękł pas na pół? to jakiś kolejny wasz kretyński żart?

Szkoda, ze nawet w połowie nie zrozumialaś/łeś absurdów tekstów AM zacytowanych przez 19m59. Przeczytaj jeszcze z 10 razy, to moze zrozumiesz.

EOT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...