Jump to content
Dogomania

Pies na współwasność


Recommended Posts

  • 1 month later...

Chciałabym kiedyś szczeniaka na warunki hodowlane lub na współwłasność z hodowcą, z takiego układu z odpowiedzialną osobą mogą być tylko korzyści, szczególnie, jeżeli chce się zaczerpnąć jak najwięcej wiedzy i oczekiwać pomocy przy przygotowaniu pieska

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, ze chyba warunki hodowlane sa wygodniejsze dla tej drugiej strony czyli osoby bioracej psa od hodowcy. Ja dalam juz 2 suczki z mojej hodowli na takihc ukladach i obie strony sa zadowolone :loveu: W tej chwili jedna z nich juz przeszla calkowicie na wlasnosc dotychczasowego opiekuna. Oczywiscie warunki okresla hodowca -moje warunki byly np takie, ze dalam suke za darmo, zaznaczylam prawo wyboru reproduktora i wybralam sobie najlepsze szczenie z miotu :lol: Mysle, ze tak bylo najkorzystniej dla osoby majacej ta suke na warunkach (dla mnie tez, bo zalezalo mi wylacznie na ciaglosci linii hodowlanej) ale z tego co wiem, to rozne te warunki bywaja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Setery to wspaniałe psy..
Chciałoby sie już zamieszkać dwa kroki od lasu, jeden jedyny sąsiad nieopodal, na dodatek znajomy od ktorego działkę kupujemy. No, ale nic nie ma na pstryknięcie palcami, do wszystkiego czas potrzebny. A ja nawet nie mogę głupiego egzaminu na prawo jazdy zdać, niedługo drugi egzamin :shake:
A na tą chwilę grzywacz mi się marzy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dada właśnie oto chodzi trzeba DOKŁADNIE wszystko ustalić i wcale nie jest to takie raz dwa ... ale spokojnie można wszystkie punkty rozpatrzeć ...
także takie straszne rzeczy jak nagła śmierć suki, pusty miot, słabe osiągnięcia na wystawach i kwestie kasy kto za co płaci (nie tylko wystawy ale i choroby itp)

Link to comment
Share on other sites

Wydatków jest sporo, badania, wystawy, krycie, ewentualne leczenie.. Tez ważne jest to, pod jaką nazwą (czyjej hodowli) będa pierwsze szczeniaki.. Pewnie koszty rozkładają się w zależności od tego, co hodowca chce w zamian, czy szczeniaka, czy np cały miot..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...