Jump to content
Dogomania

TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata


malagos

Recommended Posts

[quote name='ewu']Gosiu a w jakiej siłowni sunia siedzi? Ktoś wam udostępnił?[/QUOTE]

To część naszej piwnicy pod domem, z oknem i kaloryferem, tylko sprzęt chłopcy zabrali. ale nazwa została :) Są kafelki, łatwo sprzątnąć w razie czego, i nic do gryzienia, bo prawie puste pomieszczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B][SIZE=5]Bardzo dziękuję, dziewczyny, ze jesteście z nami! [/SIZE]

To olbrzymie wsparcie, takie psychiczne, że nie jesteśmy sami w kłopocie.

[SIZE=3]Ż[/SIZE]e ktoś zajrzy, pochwali, zapyta co [SIZE=3]słychać[/SIZE], [/B][SIZE=2]bo stąd ze wsi nikt oczywiście nie zainteresuje się.[/SIZE][/SIZE]


[quote name='funia']Małgosiu pamietasz naszą ostania rozmowę ?Widać to na nia czekało miejsce u Ciebie :eviltong:
Sunia sliczna ,po oswojeniu powinna znależc dom szybko .[/QUOTE]

Pamiętam, i dlatego nie mogę za bardzo brać psiaka na dt z zewnątrz, bo podświadomie czekam na potrzebowskiego od nas ze wsi, no, z gminy. Nic prostszego, zająć kojec, ale co zrobić z takimi nagłymi przypadki, jak ta zmarzlina?....
A tak, tylko zobaczyłam sunię i zaraz myśl: zabieramy, bo mamy wolny kojec. I Tomek też tak pomyślał, bo łapaniem zajęliśmy się wspólnie.
Żeby tylko teraz nic kolejnego nie wyskoczyło....

Link to comment
Share on other sites

Kobietki, dostałam maila w sprawie adopcji Żelki, a ta się w sobotę do domku wybiera. Zaproponowałam Pani pomoc w poszukaniu "zastępstwa". Myślę, że w grę będą wchodzić kandydatki z okolic Wwy (no, te 100 km może jeszcze byłoby do przełknięcia ;)), bo Państwo chcieliby poznać suczynę na żywo (i może zapoznać ze swoim kawalerem - adoptowany z Palucha)...

A poszukujemy suczki właśnie w typie od jamnika do mix beagla (gdzieś do takiej wysokosci psinki) Zależałoby nam na suczce , ponieważ mamy juz adoptowanego mix jaminka, który piesków (samców ) niezbyt lubi a do suczek nie ma zastrzeżeń :) Jesli chodzi o wiek to tak chcielibysmy od 7-8 msc w wzwyż - moze byc i starsza sunia.
No i mieszkamy w warszawie przy parku szczęśliwickim ,wiec chyba jets to idealne miejsce na spacery jak ktos posiada pupila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Malagos podrzuć swój numer telefonu, może maila to kilka ogloszeń zrobię.
W sumie lepsza fota też by się nadała :)[/QUOTE]

super, dziękuję :)
Oczywiście muszę zrobić lepsze zdjęcia, bo te to takie na szybko, żeby pokazać nieszczęście. I jak już trochę wyjdzie z tej budki, weźmiemy ja do lecznicy na stół, zbadać, odrobaczyć i odpchlić. Można by zaraz potem zaszczepić.
I muszę ją poznać lepiej, tj. jak do psów, kotów, co z czystością, chodzeniem na smyczy itp. i pomyśleć o sterylizacji, bo staję się nawiedzona pod tym względem.
Jara, odezwę się do Ciebie za jakiś czas, by dobrze opisać sunię w ogłoszeniu.
Pewnie na mnie spadnie ogłaszanie tej suni z kojca gminnego, ale na razie malec ma 4-5 tyg. i musimy poczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nie ma sprawy. Nadmienię jeszcze, że nasza Żelusia jest w typie gładkowłosego jamnika - czarna, podpalana. To żeby było wiadomo, jaki psiak zainteresował panią...[/QUOTE]

może mała niunia od auraa? już po sterylce :)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, a może Koko ( ma ok.2 miesięcy).
Jest u mnie od niedzieli. W sobotę ma jechać do dt do Krakowa.

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4665/001ejyo.jpg[/IMG]

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1577/002zxd.jpg[/IMG]

Taki jamniczek, tylko ma dłuższe nóżki i krótszy tułów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...