Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Uru

Fundacja 2plus4 wrocław. allegro na rzecz naszych podopiecznych. zapraszamy

Recommended Posts

Witajcie

Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszych podopiecznych kupując coś ładnego na naszych aukcjach allegro
[URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Flisting%2Fuser.php%3Fus_id%3D22794835&h=CAQHDjk0Y&s=1"]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22794835[/URL]
oto nasz face book tak byście mogli zobaczyć na jakie obecnie psiaki zbieramy pieniądze ze sprzedaży przedmiotów [url]http://www.facebook.com/fundacja.dwapluscztery[/url]

Cel główny na najbliższy czas to Parys,Owczarek Niemiecki.

AKCJA PARYS...
...w naszym sondażu pobił inne nasze psy na głowę. Jest Waszym faworytem i wiemy, że ma mnóstwo kibiców, jednak znalezienie mu idealnego domu to trudna sprawa. Dysplazja i wszystko co za nią idzie, "odstraszyła" wielu potencjalnych kandydatów chętnych na jego adopcję.
Parys to nie tylko piękny i dumny Owczarek Niemiecki, to także psiak, który wymaga doświadczonej i przede wszystkim wyrozumiałej i cierpliwej opieki. Wiele lat w kojcu, schronisko, wypadek, zmiażdżone tylne łapy, znowu schronisko... O tym już nie chcemy pamiętać, to już mamy za sobą.

W związku ze wspomnianą dysplazją współczesna ortopedia zwierzęca proponuje dwa innowacyjne zabiegi wspomagające pracę stawów oraz wpływająca na uśnieżenie bólu poprzez regenrajcę chrząstek stawowych oraz wytworzenie większej ilości mazi stawowej.
Zatem możliwości są następujące:

-Przeszczep komórek macierzystych-zabieg, który poprawi pracę i nadbuduję mocno już zniekształcone stawy: ok. 2500zł.

-Podanie do stawowo białka PRP, które regeneruje tkanki (chrząstkę) ok 600-700zł.

Powyższe zabiegi to jedyne możliwości, dzięki którym nasz i Wasz PARYS będzie mógł jeszcze długo cieszyć się bezbolesnym i sprawnym poruszaniem się na własnych czterech łapach.
Fado, dzięki swojej tymczasowej opiekunce i jej przyjaciołom, jest już po zabiegu iniekcji białka PRP, obserwujemy jak zabieg usprawni chód psa oraz jakie zmiany będą widoczne za kilka miesięcy w badaniu RTG.

Czas na naszego rozszczekanego króla, czas na "AKCJĘ PARYS"
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/parysallegroo.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8422/parysallegroo.jpg[/IMG][/URL]

W ofercie mamy pięknie wyszywane poduszki z motywami psimi, smycze i obroże, kolczyki, pocztówki, filcotki, ramki, obrazy Pauliny Korbaczyńskiej... To wszystko dla PARYSA!

POMOŻECIE?
:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×