Jump to content
Dogomania

Czy według was książka ,,Psi rok" i ,,Misja szczeniak" jest fajna i ciekawa?


Guest wika23032002

Recommended Posts

Guest wika23032002

[FONT=comic sans ms][SIZE=3][COLOR=#ee82ee]Czy książki ,,Psi rok" i ,,Misja szczeniak" oraz ,,Misja na czterech łapach" to fajne książki?
nie pisać o ,,Marley i ja" oglądałam to w TV i smutnie się kończy ;(
a jeśli są ciekawe to jakie jeszcze też książki o psach nie przewodniki tylko opowieści o psach są fajne?
pytam również o książkę ,,Sztuka ścigania w deszczu" powiedzcie trochę o tych książkach i podajcie jeszcze inne fajne..
najwięcej dwie możecie podać ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fajną pozycje do polecenia: nie o psach, dokument, ale napisany świetnie o wilkach! Shaun Ellis ŻYJĄCY Z WILKAMI. Można go na you tube też zobaczyć, Człowiek Wilk - świetny film.

A w książce nowe spojrzenie na relacje pies- człowiek, Bo Ellis uważa, że jednak pies to tak samo stadne zwierzę jak wilk, wbrew dzisiejszym behaviorystom i psim psychologom, którzy twierdza np. że pies nie tworzy stada ani z człowiekiem, ani też w hodowlach....

[url]https://www.youtube.com/watch?v=j4vFBXOoHs0[/url] wersja po angielsku

oczywiście naukowcy nim gardzą, bo ma tylko doświadczenie, a nie ma literek przed nazwiskiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest wika23032002

super :) al nie czekaj ...przetwarzanie...przetwarzanie... nie nie ciekawi mnie dokument z czyjegoś zdarzenia sapowiada się ciekawie lecz nie dzięki...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Książka "Psi rok" opowiada historię psów i ich życia z człowiekiem, a nie, jak to zazwyczaj bywa, odwrotnie. Jest piękna, bo piękne i inteligentne są psy, o których opowiada. Daje wiele do myślenia, bo pokazuje nie tylko odmienny punkt widzenia, ale też inne priorytety i wartości. Myślę, że tą książkę powinien przeczytać każdy właściciel psa. :) Na temat drugiej książki się nie wypowiem, bo niestety jeszcze nie przeczytałam, ale mam nadzieję, że wkrótce nadrobię :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...