Jump to content
Dogomania

owczarki kelpie


guina

Recommended Posts

22.12 po 8 godzinnym porodzie Dublisia szczęśliwie urodziła 6 zdrowych, pierwszych Red Radimusów ( 4 chłopaki i 2 dziewczynki). Wagi urodzeniowe od malutkiej gwiazdki 219g po wielkiego klocka 405g. Dzieciaczki rosną, śpią, jedzą. Są przesłodkie a mamusia opiekuje się nimi bardzo, bardzo starannie. Od dzisiaj zaczeliśmy wczesną stymulację neurologiczną.
Większość szczeniąt zarezerwowanych, 2 chłopaczki czekają na przyszłych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RudaPaskuda']Irske - padaj na mizianie :)[/QUOTE]

Kochana, mam co miziać, 11 mi dzisiaj obrodziło, dźizys :)
Jak tam Wasze domki? sportowe? Mnie 4 brakuje :), i się nacięłam w zeszłym roku, miało być super sportowo, jest super kanapowo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

No to pierwsze Red Radimusy z miotu "I" śmiało już poczynają sobie w świecie. Trenują agility, frisbee, pasienie, SAR, obedience i od czasu do czasu pokazują się na wystawach (jeden nawet wybiegał we Wrocławiu III lokatę na BOG!!!!) Jestem z nich bardzo zadowolona i dumna z właścicieli, że ogarniają te diabły tasmańskie.

 

 Czas na kolejne, ambitne krycie.

Kolejny miot będzie po psie Callicoma MAHER " Tacker" pochodzącym i mieszkającym w ojczyźnie rasy czyli w  Australii . W chwili obecnej ma już 11 lat i jest ojcem 5 miotów. Szczeniaki zdrowe i piękne ( tak na prawe zakochałam się w jego synku).

Po tym skojarzeniu spodziewam się mocnych, kompaktowych psów o nienagannej budowie. Podejrzewam, że powinny być bardziej zrównoważone i lekko spokojniejsze niż pierwszy miot.Ale mimo wszystko to kelpie, więc na zbyt duży spokój nie liczę.Zakładam,że będą wykazywać się też nienagannym zdrowiem.

 

W związku z tym, że krycie będzie w formie inseminacji mrożonym nasieniem, szczeniąt może być niewiele. Na część z nich już czekają niecierpliwie przyszli właściciele. Jednak jakby ktoś chciał szczeniaczka z takiego elitarnego skojarzenia ( bo uważam, ze Dublinka też jest wyjątkowa) zapraszam do kontaktu.Być może najlepszy położnik i "ojciec" inseminacji mrożonym nasieniem wyczaruje większą niż przeciętnie gromadkę czekoladowych australijczyków.

 

zapraszam na stronę www.redradimus.eu lub do kontaktu na FB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...