Jump to content
Dogomania

Maciupenkie jamniczki już w nowych domach !!!Podkarpacie


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie , czy ktoś może sprawdzić w schronisku ile jeszcze jest tych psiaków do wydania? Beciu , wybierasz się do schronu w najbliższym czasie? Aukcja się kończy , wczoraj wieczorem było 13 obserwujących , nie wiem czy wystawiać następną , bo mnie wiem czy te jamolki jeszcze są.
Wiecie co , myślę ,że gdyby one były gdzieś bliżej a nie na tym odludziu to szybciej znalazły by opiekunów. Ludzi przeraża ta odległość !

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy w schronisku pozostały jeszcze 3 dziewczynki. Telefonów w sprawie adopcji miałam kilka ale z bardzo daleka i chętni się wycofują :shake: .Nie jestem w stanie porozwozić jamniczki po całej Polsce :shake: .Jeśli dziewczyna z Tarnowa potwierdzi jutro chęć adopcji, to ja w czwartek jadę do schroniska po malucha. Najlepiej żeby po dwa...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Na dzień dzisiejszy w schronisku pozostały jeszcze 3 dziewczynki. Telefonów w sprawie adopcji miałam kilka ale z bardzo daleka i chętni się wycofują :shake: .Nie jestem w stanie porozwozić jamniczki po całej Polsce :shake: .Jeśli dziewczyna z Tarnowa potwierdzi jutro chęć adopcji, to ja w czwartek jadę do schroniska po malucha. Najlepiej żeby po dwa...:eviltong:[/quote]
Czyli co Beciu , mam wystawiać? Bo właśnie skończyła się aukcja.

Link to comment
Share on other sites

Anula prawdę mówiąc to nie wiem co robić. Po tej masie telefonów które odebrałam gł. z drugiego końca Polski typu czy napewno 100% jamniki, że są w stanie ,,przyjąć'' tylko trzeba im dowieżć, a jak nie szczepione i bez książeczki to dziękuję.Przez kilka dni ,,molestowała'' mnie 11- latka z Poznania,która bardzo chciała jamnisia a rodzice nie i sugerowała żebym na nich wpłynęła. Pan z Płocka zaczął rozmowę pytaniem czy te jamniki za darmo i z dowozem, bo jeśli tak to bierze wszystkie. Ręce opadają. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi przykro , że aukcja przyniosła taki "odzew". Przwdę mówiąc nie wiem co napisać........... Bardzo chciałam pomóc............ Beciu jakbyś potrzebowała mojej pomocy w przyszłości dalekiej czy bliskiej , jestem do dyspozycji, zawsze i o każdej porze;)

Link to comment
Share on other sites

Anula , napewno skorzystamy jeszcze z Twojej pomocy :evil_lol: .Myślę że jamniczki jako rasa popularna i ,,chodliwa'' wzbudzała wśród allegrowiczów różne intencje, niekoniecznie te najlepsze - co dało się odczuć :-( . Póki co dziękujemy Ci bardzo za Twoje zaangażowanie i liczymy na dalszą naszą współpracę. Ale nie odchodż jeszcze z wątku, bo do końca będę pilotować losy jamniczej rodzinki :razz: .

Link to comment
Share on other sites

Becia66 a te co poszły to nie z ogłoszenia Anuli1959 ? No i w ogóle wiesz gdzie one poszły.. ?? I czy to były wszystkie pieski ? Dobrze, że masz pieczę nad nimi :-) :-) Szczególnie żeby sunie dobrze trafiły.. Jamniuleńki po najlepsze domki na górę !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='medar']Znam osobę która da dobry domek dla młodego jamnika (1;1,5roku) , musi być czarny podpalany (koniecznie piesek). Pani tej otruli jej pieska. Kto podpowie gdzie jest taki piesiu?[/quote]

Nie ma jamniczków w potrzebie?? To chyba nadmierny optymizm... Dobry domek nadal czeka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']No i znalazł się :-). Reksiu jedzie do nowej panci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65612&page=7[/URL] .:multi:[/quote]

super :multi: :multi: :multi: szczęscia Reksiu w nowym domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...