Jump to content
Dogomania

Zakup szczeniaka


byska_1997

Recommended Posts

[quote name='Beatrx']to ile masz lat nie ma nic do rzeczy, anonimowo można to zgłosić. wystarczy chcieć. a jak Ty bierzesz szczeniaka z pseuddo
To ja poproszę Ciebie o instrukcje co i jak -komu zgłosic ? hodowla legalna -zarejestrowana ,warunki jak konkluduje nie tragiczne .Więc proszę o konkretna instrukcje kto ma obowiazek sie tym zająć /OTOZ,Straz dla zwierząt,Policja ,Insp.Wet odpada /.Pytam bo akurat przerabiałam taki temat i to wobec niestowarzyszonej "hodowli" i nic nie udalo sie wskórać. może masz jakis [B]sprawdzony tok postępowania ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='byska_1997']zebys sie zamknela !![/QUOTE]

nie zamknę się, ot tak na złość Tobie
po cholerę tu przylazłaś, po raz kolejny udowodnić że istnieją idioci dla których obcy jest temat bezdomności, pseudohodowli i tym podobnych kwiatków, Twój pierwszy post miał być na zasadzie chwalenia się czy żalenia, bo nie za bardzo rozumiem?
a tekstami pod tytułem zamknij się czy Ty byś też nic nie zrobiła naprawdę nikogo tu nie ruszysz, nie obrazisz czy co tam sobie założyłaś.

Jak czytam takie wypociny jak Twoje, to od razu scyzoryk mi się w kieszeni otwiera, bo ja masz być przedstawicielem przyszłości Narodu Polskiego to marnie widzę tę przyszłość:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']może masz jakis [B]sprawdzony tok postępowania ?[/B][/QUOTE]

Prosty, nie kupować w pseudo, niezależnie czy należy do jakiegoś związku czy nie. Najlepiej zacząć od Siebie i nie kupować w takich miejscach, a sprzedającemu powiedzieć, co się o nim myśli, bo często taki wiejski hodowca, nie zdaje sobie nawet sprawy z pewnych rzeczy, bo właśnie przerzucił się z trzody chlewnej na labradory. Nie ma idealnego prawa, bo życie jest zbyt skomplikowane, aby wszystko ująć w paragrafach.
Ale chyba zgodzisz się, że gdyby nie było chętnych nabywców na szczenięta z takich miejsc, to nikt by się nie zajmował takimi "hodowlami", niezależnie od takiej czy innej ustawy

Edited by Brezyl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...