Jump to content
Dogomania

PROŚBA O FOTKI CHAMPIONÓW "po godzinach"!


Cybulka

Recommended Posts

Kochani,

Ostatnim razem jak pisałam artykuł na bloga ("Wystawy - przyjemność czy katorga dla psa?" [url]http://nie-taki-pies.blogspot.com/2012/12/wystawy-przyjemnosc-czy-tortura-dla-psa.html[/url]) i potrzebowałam fotek zrelaksowanych psiaków z wystaw, otrzymałam od Was (hodowców) ogromne wsparcie - to było SUPER! Dzięki temu mój artykuł miał najwięcej odsłon, a przypominam, że czytają to często laicy, nie zaglądający na fora internetowe (!). Pragnę zmienić ich stereotypowe myślenie o hodowcach i o wystawach, że to samo zło ;)
Mam kolejny ciekawy dla (nie tylko) laików temat: [B]jak wygląda codzienne życie championa?[/B]
Niestety wg wielu moich znajomych, którzy nie mają pojęcia jak wyglądają hodowle psów (oprócz tych domowych, co mają "koffaną sunię" i najlepiej na świecie dbają o szczeniaczki) taki champion ma straszne życie. Nic, tylko wystawy, jeżdżenie w klatce, czesanie, kąpanie itd. Zero wolności, zabawy, kąpieli w jeziorze, tarzania w błocie...
To stereotypowe myślenie też chciałabym zmienić. Ostatni artykuł nt WYSTAW przeczytało 350 osób w 3 dni. Uważam, że to super wynik w tak krótkim czasie i to na początku istnienia bloga, gdy jest jeszcze słabo rozpromowany.
Jestem przekonana, że kolejny artykuł z Waszym udziałem będzie równie popularny, a nawet bardziej, bo są to tematy, które ciekawią społeczeństwo.
Chcę pokazać ludziom, że champion czy interchampion to zwykły, szczęśliwy pies - często dużo szczęśliwszy niż normalny, bo żyjący w stadzie i otrzymujący od właścicieli masę miłości i uwagi.
Będę wdzięczna za fotki od Was na poparcie tego, co napiszę na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Zależy mi na takich, gdzie Wasze psy są w absolutnie swobodnej sytuacji (nie wiem, zdjęcia ze spacerów, wakacji, wylegiwania się w łóżku itp). Im trudniejsza w pielęgnacji rasa - tym lepiej! Chciałabym zebrać zdjęcia championów różnych ras podczas zwykłego sielsko-anielskiego życia.
Będę wdzięczna za dokładne ich podpisanie (nazwa i przydomek psa, tytuły, u kogo jest w hodowli itp oraz krótką, dosłownie 2-3 zdania historię, bym mogła ładnie podpisać zdjęcia).

Mam ogromną nadzieję,m że i tym razem mi pomożecie, bo bez Was to nie będzie ciekawe [IMG]http://russell-terrier.pl/components/com_kunena/template/russell_ex/images/polish/emoticons/wink.png[/IMG]

Chciałabym puścić artykuł w piątek wieczorem lub sobotę rano, będę więc wdzięczna za fotki do pt rano.

Przekonujmy ludzi, pokażmy im, że to MY najlepiej dbamy o psy, a nie ci wszyscy pseudo-hodowcy. Zmieńmy to stereotypowe myślenie, że "męczymy" psy i że to wszystko im nie potrzebne! Jest teraz okazja, zmieniła się ustawa, nieuczciwych ogłoszeń jest coraz mniej.

pozdrawiam,
Asia

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie dziękuję wszystkim, co wysłali zdjęcia.
Proszę o [B]nie wysyłanie więcej zdjęć[/B] - już mam całe mnóstwo!

Myślę, że artykuł będzie wspaniały - mam psy od chińskich grzywaczy, pudli i bobtaili - po dogo canario, bernardyny i charty afgańskie.
Wszystkie pieski w istnym szaleństwie zabawy i szczęścia! O to chodziło. Dam znać, jak artykuł będzie ready
Jeszcze raz dzięki za pomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

Już jest! Strasznie się napracowałam (Wy również!) - ale udało się :) Wyszedł bardzo fajny materiał, naprawdę z przyjemnością oglądam te piękne zdjęcia i mogłabym tak w kółko ;)

[url]http://nie-taki-pies.blogspot.com/2012/12/jak-wyglada-prawdziwe-zycie-championa.html[/url]

Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc! Szczerze liczę na Wasze komentarze bezpośrednio na blogu pod artykułem i na udostępnianie go dalej (guzik "F" pod treścią) - taka wspólna praca nie może iść na marne!!! Jeśli macie jakieś sugestie lub gdzieś popełniłam błędy - dajcie znać :)

pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

@ Cybulka. Przeczytałam fragment Twojego bloga i jestem zachwycona. Nareszcie ktoś postanowił spróbować obalić krzywdzące mity i stereotypy na temat psów rasowych. Świetna robota. Tak trzymaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Riven']artykuł naprawdę super !!! szkoda że nie zdążyłam podesłać fot mojego Airedale .... ;)[/QUOTE]

Też żałuję, że wcześniej nie wiedziałam, iż taki artykuł powstaje, chętnie podesłałabym fotki moich psiaków. A artykuł bardzo potrzebny, bo większość ludzi twierdzi, że psy wystawowe są nieszczęśliwe, non stop siedzą w klatkach itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...