Jump to content
Dogomania

Obóz z psem wakacje 2013


Believer

Recommended Posts

Witam, szukam jakiś obozów z psem i znalazłam taki: [url]http://www.wandrus.com.pl/obozy-letnie/obozy-wyjatkowe/z-psem-na-wakacje-oboz-dla-dzieci-z-w%C5%82asnym-psem-poczatkujacy[/url]
Był z was ktoś już tam może, albo zamierza jechać, bo ja raczej się zdecyduję, ale jeszcze się zastanawiam i miło by było jechać z kimś już wcześniej poznanym.;)
Jeśli coś źle napisałam to przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Mani2000']Dzień doberek;)
Ja bym pojechała,tylko że problem narasta:
-Mam 13 lat,jesteście starsze..I wiadomo,czuję się niepewnie :D
-Z moim psem nie zajadę.Nie znosi jazd.Ślini się,piszczy.W dwóch słowach traci spokój.
Szkoda,bo chciałabym:([/QUOTE]

moja sunia kiedyś nie tylko śliniła się ale żygała ;/
dawałam jej wtedy jakiś preparat firmy Bayer...taki na jazdę samochodem.. i nie wiem -działo świetnie przez około pół roku. Po tym czasie pewnego razy nie dałam jej i..nie zżygała się! xD no i teraz kocha jeździć smaochodem! oczywiście, jeśli jedziemy daleko, np. 10/12 h jazdy samochodem, dostaje połówkę tabletki "na wszelki wypadek" i nie muszę się o nią martwić :)

daje sie go ok. 30 min. przed jazdą, pies się nie stresuje więc myśle że możesz spróbować :)
co do obozu...myślę czy nie pojechać na jakiś z frisbee ;) bo Cherie to potrafi podstawy agility (m.im.hopki do 40 cm), tyle że nie mam zbytnio gdzie z nią ćwiczyć i nei mam na czym :/
więc poszukam jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

heida - jest przecie w ofercie dojazd z opiekunem za dopłatą :p -nie wiem z jakiego miasta chcesz jechać, ale wstawiam link:
[URL]http://www.wandrus.com.pl/strefa-uczestnika/dojazd-zorganizowany/mazury-z-psem[/URL]
hehe ~ xD


poza tym, może znajdzie się ktoś kto jedzie stamtąd i mogłby cię podwieźć ? ;3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...