Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']a jaki koszt tego hoteliku ?
boje się, że nie zadążymy uzbierać deklaracji...[/QUOTE]

właśnie dzwoniłam - w Przebieczanach nie ma miejsca

jeśli nie znajdziecie nic bliżej - uprosiłam ZuzięM ( koło Zgorzelca)
koszt byłby około 320 zł/mc, transport niestety trochę daleki, ale jeśli nie znajdzie się nic bliżej.....
naprawdę trzeba go jak najszybciej zabrać, jego życie jest tam zagrożone


[quote name='Soema']Aleście fotę strzeliły :( :(
czy cokolwiek o nim wiadomo? Podejrzewam, że nie.. gdzie są czasy bezinteresownych DT, które zawsze awaryjnie wyskakiwały..?:([/QUOTE]


właśnie do Ciebie rozpaczliwego maila napisałam, bo skrzynkę masz pełną

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Mari dlatego jestem, bo nie wybija mi na dogo powiadomień o wpisach... przeniosłam się do Sandomierza, do rodziców, do wiosny tu jestem... mam 6 psów.. wątpię czy by przełknęli kolejnego, a zostawiać go na wsi na cały dzień.. też to nie jest dobre.
Idą święta więc o hotele będzie ciężko, bo prywatnych psów dużo się zbiera..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ja mogę tylko bazarkami pomóc :(
A moze tu mają miejsce
[URL]http://www.hotelamok.pl/[/URL][/QUOTE]


może zapytajcie tam o miejsce i cenę, jesli nie, to ZuziaM zarezerwowała dla mnie to "awaryjne" miejsce
mamy tam u niej suczkę, kiedy nie mieliśmy kasy - czekała cierpliwie na pieniążki
dla tego psiaka każda godzina w schronie może być na wagę życia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Zaznaczam. Jakie znacie opcje DT, hoteli? Może najpierw w małopolskim? Jak będzie wiadomo jaka cena to łatwiej będzie uzbierać. Z BDT na pewno będzie ciężko :([/QUOTE]
hotel w Iwanowicach (Amok), w Wieliczce (psia kosc), w Gaju. Doba 15 zl dziennie - 450zl miesiecznie. BDT to marzenie...

[quote name='Lemoniada']A te psy, dropiaty i podpalany, do wszystkich psów tak startują, czy tylko tego sobie upatrzyły? Mają jakieś lepsze zdjęcia?[/QUOTE]
atakuja tylko tego (jakby sie "umowily"), one sa mniejsze od niego, ale w grupie sila...

[quote name='mysza 1']Może mu wydarzenie na FB zrobić? Tylko boję się głupich komentarzy w stylu - czy nie można go przenieść do innego boksu itd...

Nie wiem gdzie go umieścić :([/QUOTE]

Iwonko, jezeli tylko mozesz prosze zrob mu wydarzenie, komentarzami rowniez bym sie nie przejmowala

[quote name='Soema']Aleście fotę strzeliły :( :(
czy cokolwiek o nim wiadomo? Podejrzewam, że nie.. gdzie są czasy bezinteresownych DT, które zawsze awaryjnie wyskakiwały..?:([/QUOTE]
bezplatne domy chyba wymieraja bezpowrotnie:(

[quote name='mari23']właśnie dzwoniłam - w Przebieczanach nie ma miejsca

jeśli nie znajdziecie nic bliżej - uprosiłam ZuzięM ( koło Zgorzelca)
koszt byłby około 320 zł/mc, transport niestety trochę daleki, ale jeśli nie znajdzie się nic bliżej.....
naprawdę trzeba go jak najszybciej zabrać, jego życie jest tam zagrożone





właśnie do Ciebie rozpaczliwego maila napisałam, bo skrzynkę masz pełną[/QUOTE]
to jest bardzo dobra cena za miesieczny pobyt i jezeli nie bedzie innego wyjscia bedziemy organizowac mu transport

[quote name='Rudzia-Bianca']Ja mogę tylko bazarkami pomóc :(
A moze tu mają miejsce
[URL]http://www.hotelamok.pl/[/URL][/QUOTE]
zadzwonie do Iwony, ale poczekajacie jeszcze chwile, bo musze do kogos napisac

[quote name='Agnieszka103']Jeśli będzie już na tyle daleko, że będą zbierane deklaracje, to mnie również proszę liczyć[/QUOTE]
super, dziekujemy

[quote name='mysza 1']To już coś jest, miejsce zarezerwowane. Teraz kasa... :( i wyciągnięcie, dowiezienie...[/QUOTE]
wlasnie... AniaB nie moze w ten weekend jechac

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś wie w którym kojcu jest ten piesek, albo co byłoby super jaki ma numer w schronisku ? Prosiłam ludzi, którzy chcą adoptować pieska i wybierali się do schroniska, żeby może zabrali tego biedaka i że sprawa jest pilna. Oni obiecali, że pójda do schroniska jutro, tylko muszą powiedzieć o którego psa im chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skorupiaczek']A czy ktoś wie w którym kojcu jest ten piesek, albo co byłoby super jaki ma numer w schronisku ? Prosiłam ludzi, którzy chcą adoptować pieska i wybierali się do schroniska, żeby może zabrali tego biedaka i że sprawa jest pilna. Oni obiecali, że pójda do schroniska jutro, tylko muszą powiedzieć o którego psa im chodzi.[/QUOTE]

No to byłoby najpiękniejsze :)
Trzymam kciuki .
Jakby się nie udało , i suńka musiała iść do hotelu to ja deklaruję 10 zł miesięcznie na hotelik więcej niestety nie dam rady .

Link to comment
Share on other sites

Witam, przepraszam, że radzę nie mogąc zaproponować mu domku, ale czy nie można by było chociaż do czasu znalezienia jakiegoś rozwiązania zgłosić tą sytuację w schronisku, z prośbąo przeniesienie go do psów o "łagodniejszej naturze" Myśłe , że chyba będą musieli zareagować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mega1']Witam, przepraszam, że radzę nie mogąc zaproponować mu domku, ale czy nie można by było chociaż do czasu znalezienia jakiegoś rozwiązania zgłosić tą sytuację w schronisku, z prośbąo przeniesienie go do psów o "łagodniejszej naturze" Myśłe , że chyba będą musieli zareagować.[/QUOTE]

Z tego co dziewczyny pisały to nie ...gdyby była taka możliwość na pewno by to zrobiły . To jest właśnie cały problem tego schroniska :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skorupiaczek']A czy ktoś wie w którym kojcu jest ten piesek, albo co byłoby super jaki ma numer w schronisku ? Prosiłam ludzi, którzy chcą adoptować pieska i wybierali się do schroniska, żeby może zabrali tego biedaka i że sprawa jest pilna. Oni obiecali, że pójda do schroniska jutro, tylko muszą powiedzieć o którego psa im chodzi.[/QUOTE]



najlepiej byłoby numer schroniskowy, w jednym kojcu nawet ten atakujący pies jest podobny do niego....

a bezplatne domy tymczasowe nie wymierają, ale są zapsione dużo powyżej granic możliwości.... niestety często pozostawione też samem sobie z problemami :(

gdybym nie miała dwunastki w takim BDT - nie wahałabym się ani chwili, by temu biedactwu pomóc zabierając do siebie

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Jezeli mozecie wyciagnijcie tego biedaka do hotelu w Iwanowicach kolo Wieliczki te 450 zlotych biore na siebie przez pierwsze dwa miesiace, a potem zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']Jezeli mozecie wyciagnijcie tego biedaka do hotelu w Iwanowicach kolo Wieliczki te 450 zlotych biore na siebie przez pierwsze dwa miesiace, a potem zobaczymy.[/QUOTE]

Święty Mikołaj wczoraj zajmował się dziećmi, a dzisiaj tu na watek trafił !!!!
Linda - naprawdę z nieba tu spadłaś!!!
w ciągu dwóch miesięcy może domek znajdzie, wysterylizuje się.... jednym słowem - jest ratunek dla psiaka !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skorupiaczek']A czy ktoś wie w którym kojcu jest ten piesek, albo co byłoby super jaki ma numer w schronisku ? Prosiłam ludzi, którzy chcą adoptować pieska i wybierali się do schroniska, żeby może zabrali tego biedaka i że sprawa jest pilna. Oni obiecali, że pójda do schroniska jutro, tylko muszą powiedzieć o którego psa im chodzi.[/QUOTE]

tak jak napisalam rano na PW: dodzwonilam sie wczoraj do schroniska, ale w sumie nie udalo mi sie nic zalatwic. Numeru mi nie podadza, bo nie wiedza o ktorego psa chodzi, w kazdym boksie jest czarny podpalany pies (a czasami nawet kilka).
Jedyne co przychodzi mi do glowy to wydrukowanie zdjec... lub pojade z osobami chetnymi, ale musi byc to bardzo wczesnie rano (jestem po operacji kolana i chodze o kulach, wiec na dluzsze trasy moge jechac tylko jako osoba towarzyszaca. Moglabym czekac na nich gdzies na Zakopiance)

to sa inne psy, ktore sa z nim w boksie
[IMG]http://i45.tinypic.com/x6ewcg.jpg[/IMG]



[quote name='Rudzia-Bianca']No to byłoby najpiękniejsze :)
Trzymam kciuki .
Jakby się nie udało , i suńka musiała iść do hotelu to ja deklaruję 10 zł miesięcznie na hotelik więcej niestety nie dam rady .[/QUOTE]
dokladnie, taka opcja bylaby najlepsza...
DZIEKUJE za chec pomocy

[quote name='beta ata']To suczka czy piesek? W ogóle wiadomo?[/QUOTE]
to jest samiec

[quote name='Linda99']Jezeli mozecie wyciagnijcie tego biedaka do hotelu w Iwanowicach kolo Wieliczki te 450 zlotych biore na siebie przez pierwsze dwa miesiace, a potem zobaczymy.[/QUOTE]

jejku! SERDECZNIE DZIEKUJEMY! Zobaczymy co napisze skorupiaczek, jezeli z jutrzejszej adopcji nic nie wyjdzie - dzialamy!
[quote name='Linda99']Czy jest ktos kto pojechalby po niego? zaplace za jazde i paliwo trzeba sie spieszyc zeby nie bylo za pozno. Ta bieda potrzebuje szybko pomocy.[/QUOTE]
AniaB niestety jutro nie da rady jechac, ale zadzwonie jeszcze do kogos...

[quote name='arim']Z Psanatorium jutro Paulina02 zabiera Kasie do DS. Psanatorium jest za Poznaniem (Nowy Tomyśl) ,hotelik sprawdzony -jest w nim dużo dogmaniackich psów.[/QUOTE]
dobrze wiedziec:)

Link to comment
Share on other sites

jezu dziewczyny niech któraś jedzie wyciągajcie go, deklaracje się zawsze znajdą, bazarek się zrobi, coś się wymyśli tylko ratujcie go. jak będzie potrzebna kasa to ja pozapraszam ludzi, może jakiś bazarek zrobię, tylko czas gra tu bardzo dużą rolę, wszyscy wiemy jak jest w schroniskach to jest kwestia przeładowania sytuacji kiedy go zagryzą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']jezu dziewczyny niech któraś jedzie wyciągajcie go, deklaracje się zawsze znajdą, bazarek się zrobi, coś się wymyśli tylko ratujcie go. jak będzie potrzebna kasa to ja pozapraszam ludzi, może jakiś bazarek zrobię, tylko czas gra tu bardzo dużą rolę, wszyscy wiemy jak jest w schroniskach to jest kwestia przeładowania sytuacji kiedy go zagryzą..[/QUOTE]

Linda99 pokryje koszty - za 2 miesiące w hotelu, transport.....tylko trzeba go zabrać stamtąd

[quote name='ulvhedinn']U ZuziM byłoby chyba najkorzystniej- i cena przystępna i wiadomo, dogomaniaczka ;)

A co do BDT..... cóż, są zapsione po kokardki, zadłużone i ciągle słyszą "a to trzeba sobie było nie brać kłopotu"....[/QUOTE]


jak trafnie to ujęłaś !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...