Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Mamba2210']Zgłaszam oczy otwarte do pomocy :crazyeye: jednak mieszkam na drugim końcu Łodzi, może warto by było sprawdzić nie tylko łódzkie schronisko a jeszcze Zgierz, Aleksandrów, Konstantynów. Suńka zaginęła w ''dziwnym'' miejscu, może być wszędzie....[/QUOTE]

Podrzucę.... Jeszcze trzeba te schroniska powiadomić. Zaraz poszukam stron

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dla przypomnienia....

[quote name='sylwija']beka wrzuciła na [URL]http://www.facebook.com/groups/450184494994903/[/URL] zaginione okolice,
udostępniam zdjęcie, Katarzyna Pisarska udostępniła (ona jest bardzo popularna), lajkuje kotyliona :)

oby się znalazł szybko, takie delikatne stworzenie, a tu zimno..[/QUOTE]

[quote name='inka33']Oryginał jest za duży za zamieszczenie na dogo, więc podaję linka do plakatu, który zrobiłam (w jpg wrzuciłam)

[URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pAGH3rhZHfc7Jt-K3W3RD7FCh_1BlNSZB_t-9oeufYsL5kHOUKKX4b9NX0fnUlksv2ajCvDmbj8PM_VgGBugONzPXiauA0IZr/Becia-zaginela.jpg?psid=1[/URL]

Jak mi komp się ruszy jako-tako, to zmniejszę i tu wstawię - tylko wtedy pikseloza się robi... :(

[COLOR=#0000cd]Edit:[/COLOR]
Chyba się udało.
Powiedzcie, czy się dobrze wyświetla ten z linka. :oops:

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pULdg0j37c_vgoSNYFvb8WM7f372qKYJ71ldz9sGrq0hk5fyinm5f7KIEh42EFmpewZfrC7xlGq3eAzXPkEXVu6ZZeG4cG1gi/Becia-zaginela-mini.jpg?psid=1[/IMG][/QUOTE]



[B]

[quote name='Sarunia-Niunia']Na fb wrzuciłam plakat - gotowy do udostępniania:
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=306880189421352&set=a.271442152965156.56141.100002981211288&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszelkie pomysły. Już sprawdziłam - na szczęście Marmurowa jest od strony naszego wjazdu do Łodzi.
Inka, na razie wydrukowałam tak, jak jest. Ale możesz zmienić. Wydrukowane dziś plakaty podrzucę Koprze, jeśli zdążę, a jak trzeba w poniedziałek dodrukuję i wyślę pocztą - wtedy ewentualnie dopiszę info o nagrodzie.
Idę się położyć, bo łeb mi pęka i na oczy nie widzę.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC - MUSI SIĘ UDAĆ!!!

Link to comment
Share on other sites

Każdy pies, który się ppojawia na Marmurowej, najpóźniej po kilku dniach trafia na ich stronę. Wystarczy śledzić tę stronę.[quote name='Nutusia']Ano tak to :( DS... pracuje... i liczy, że się pies znajdzie, bo przecież zaczipowany!
Może być wszędzie :( W niedzielę zacznę od Marmurowej - może zdarzy się cud i ją tam odnajdę...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Inka swietny plakat , dziekujemy:)[/QUOTE]
:oops:

Świetny, nie świetny. Ważne, żeby okazał się skuteczny!

...Demi... :(

W razie czego wyprodukuję z nagrodą.
Potem dostawię, bo jak podmienię, to zniknie to co wstawiłam chyba zamiast się "nadpisać".

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu , bardzo Ci współczuję , jeszcze jak DS się nie angażuje to szlag jasny może trafić !!!!!!
ale najważniejsze aby mała się znalazła
Nutusia sama sobie nie poradzi
kochane dziewczyny z Łodzi pomóżcie
samo rozwieszanie plakatów to masa pracy , a plakaty są mega ważne , dużo ,dużo plakatów , nawet info o nagrodzie dobrze jak jest
ludzie niestety plakaty ściągają
straż miejska ( ale na nich bym nie liczyła za bardzo ) , okoliczne lecznice , schroniska , ale to już wiesz
bezdomni jak najbardziej , karmicielki kotów , ludzie z psami , dobrze mieć takie małe plakaciki do rozdawania ludziom ze zdjęciem i telefonem
no i przede wszystkim Nutusia nie poradzi sobie sama , to jak szukanie igły w stogu..
ech...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33'][B]wiem ,że łatwo mi się mądrzyć z daleka..[/B]
ale uczestniczyłam w poszukiwaniach i wiem co to znaczy
niejedna z nas przecież wie...
dlatego błagam dziewczyny z Łodzi o pomoc....[/QUOTE]

wcale się nie mądrzysz....

Ja również prosze o pomoc...

Mam nadzieje ze Becia sie odnajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, pomogłabym, ale jak? Jest sens rozwieszać plakaty na Radiostacji? A ogłoszenie w DŁ i GW? Jak znajduję jakąś bidę, od tego zaczynam - są jeszcze dobrzy ludzie, którzy kupują gazety normalnie, w kiosku. Czy Żabieniec to okolice Teofilowa? Same widzicie, jaka ze mnie łodzianka. Kciuki trzymam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę. Dzięki za wszelkie sugestie. Fakt - sama nie dam rady, bo po prostu nie zdążę ze wszystkim jutro. Schronisko i tak mam niemal po drodze, więc jednak zajrzę. A potem, nawet jeśli zdążę się przejść po tym rozległym parku, to i tak trzeba by tam zaglądać co drugi dzień, sprawdzać czy plataky wiszą, zagadywać ludzi. Będę miała czas do 14-tej tylko. Zresztą Kopra, która obiecała mi pomóc i pokazać ten teren, też ma czas tylko do 14.30. Jeśli jutro będzie dobra pogoda, powinno być sporo spacerujących. Tak myślę, czy nie wziąć dnia wolnego w przyszłym tygodniu i pojechać do Łodzi plakatować. Tylko, że znowu - w pojedynkę wiele nie zdziałam. W dodatku kompletnie nie znam miasta, a musiałabym jechać pociągiem, żeby mąż mógł do pracy dojechać :( Mogę jedynie drukować plakaty - w ilościach w sumie nieograniczonych...
Łodzianki, komu wysłać plakaty mailem, komu pocztą?...

Link to comment
Share on other sites

przywieź do łodzi ile zdołasz, dogadam się z Koprą, ja jutro będe w okolicach ale ok 15 może uda mi się wcześniej, dam znać,
codziennie od pon. do piątku jestem w okolicach bo mam tam szkołę, porozwieszam plakaty i będę się rozglądać
wg mnie to jest bezsensu żebyś brała dzień wolny i tak to pewnie to nie pomoże

Link to comment
Share on other sites

Ja będę w Łodzi do późnego wieczora - mój Syn ma jutro premierę w teatrze Studyjnym na Kopernika o 19-tej. Od ok. 15-tej będę w centrum, gdzieś w okolicach Filmówki, galerii - tam się możemy umówić. Plakatów mam wydrukowanych 150. W poniedziałek mogę wysłać pocztą kolejne. Gusia też pisała, że będzie mogła wysłać...

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu , podlinkuj sobie sygnaturkę :lol:

zastanawiałam się czy to napisać ...
ale... jest w Warszawie firma , SITA ( sprzątająca ) , nie wiem kto zajmuje się tym w Łodzi
[SIZE=2]oni za[SIZE=2]bieraj[SIZE=2]ą[/SIZE] martwe [/SIZE][/SIZE]zwierzęta...
można przedzwonić ...
wiem ,że to okrutne...

Link to comment
Share on other sites

Ja też mogłabym poprosić kogoś o wydrukowanie plakatów lub ulotek (kiedyś szukając psa wkładałam za wycieraczki), jeżeli byliby chętni do rozwieszania/roznoszenia.
Może harcerze by pomogli.

Nutusiu, myślę, że Twój wyjazd nie ma większego sensu. Chyba lepiej próbować zdalnie zorganizować Osoby chcące pomóc.

Właśnie mi się przypomniało - ta Fundacja jest z Łodzi:
[URL]http://www.niechcianeizapomniane.org/[/URL]
Jest tam forum. Teraz wychodzę, ale później się zapiszę i poproszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...