Jump to content
Dogomania

Poznań, 21-22 kwietnia


Bila

Recommended Posts

[B][FONT=Tahoma]Zostałam poproszona o wklejenie poniższej informacji:[/FONT][/B]


21-22 kwietnia br. szkoła organizuje całodniowe ćwiczenia z posłuszeństwa i obrony przygotowujące do egzaminu IPO, oraz testów z udziałem pozoranta.

Pozoruje licencjonowany pozorant Krzysztof Brzostkiewicz.Jest to tzrecia wizyta Krzysztofa w szkole. W ubiegłych latach dał się poznać jako pracujący z doskonałym wyczuciem psa, jego kondycji psychicznej, dokładnie uzgadniając z przewodnikiem sposób pracy całej "trójki" dla osiągnięci oczekiwanego efektu i rozwiązania ewentualnych problemów.

Szkoła zaprasza psy już zaawansowane w pracy na rękawie, jak i te początkujące. W przypadku psów początkujących z Krzysztofem będą pracowąły tylko psy z instynktem łowieckim (pogoń za zdobyczą).

Psy z "uśpioną" jeszcze chęcią zdobycia łupu zapraszamy do pracy nad pobudzeniem. Do Państwa dyspozycji będą trzej instruktorzy, którzy pomogą wypracować poprawny popęd.

Rozp[oczęcie o godz. 9. Godzinę zakończenia dnia pokażą psy.
Wszystkie ćwiczenia poprzedza dokładne omówienie regulaminu, przebiegu i kolejności zadań, rozplanowanie w terenie.
Po rozpoznaniu pracy psów zarówno w obronie, jak i posłuszeństwie, uzgodnimy sposób poprawienie błędów.
Koszt udziału ustaliliśmy na kwotę 100 zł.
Pasjonatów i chętnych proszę o zgłoszenia na e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Spoko, ja już wiem, że psów może być więcej, bo oprócz p. Brzostkiewicza będą jeszcze inni pozoranci. Gdyby był ktoś chętny spoza Poznania i potrzebował noclegu, to niedaleko szkoły jest dobra i niedroga agroturystyka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...