Jump to content
Dogomania

3 miesięczna kotka znaleziona na ulicy JUŻ W DS :)


fonia123

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donvitow']Udostępniam też foty na fb/ są kapitalne/ i nic.:([/QUOTE]
Nawet mnie nie załamuj, niedługo do mnie na DT mają przyjść dwie takie puchatki i liczyłam, że szybko trafią do siebie :(.

Eh, mam nadzieję, że ludzie wypatrzą Kicię.

Link to comment
Share on other sites

Kicia ma szansę na super domek w Bielsku :) w zasadzie jest to już pewne, no ale dopóki tam się nie przeprowadzi to jeszcze proszę o trzymanie kciuków. w jej nowym domu trwa remont i Kicia musi poczekać 3 tygodnie u mnie. Pani jest zdecydowana, ma 2 wykastrowane kocurki znajdki, w tym jednego też maluszka. Kicia będzie mieszkaniowa z możliwością wychodzenia. Blok znajduje się w lesie, także jest stosunkowo bezpiecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fonia123']Kicia ma szansę na super domek w Bielsku :) w zasadzie jest to już pewne, no ale dopóki tam się nie przeprowadzi to jeszcze proszę o trzymanie kciuków. w jej nowym domu trwa remont i Kicia musi poczekać 3 tygodnie u mnie. Pani jest zdecydowana, ma 2 wykastrowane kocurki znajdki, w tym jednego też maluszka. Kicia będzie mieszkaniowa z możliwością wychodzenia. Blok znajduje się w lesie, także jest stosunkowo bezpiecznie.[/QUOTE]
fajnie ale w 3 tygodnie pewnie skradnie ci serducho. pewnie nie będzie ci łatwo ją oddać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fonia123']Alicja, a czy mogłabyś w moim imieniu pokazać kocię Asiaczkowej? niestety nie mogę znaleźć takiego użytkownika :([/QUOTE]
Bo ja jestem Asiaczek, ale nieraz nazywają mnie Asiaczkowa;)

Widze, że obecnie to moge pomoc tylko kciukami. Tak więc trzymam za powodzenie akcji z nowym DS:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...