Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annavera']No i nie ma go na FB, a szkoda, bo smutna historia Barego mogłaby kogoś wzruszyć i może przed zimą zdążyłby wyjść ze schroniska[/QUOTE]

nie ma go na fb, bo mnie tam nie ma. Tzn jest na stronie Promyka w galerii psów do adopcji, ale nie ma osobnego wydarzenia.
ogłaszam go regularnie, na trójmiasto i tablicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']nie ma go na fb, bo mnie tam nie ma. Tzn jest na stronie Promyka w galerii psów do adopcji, ale nie ma osobnego wydarzenia.
ogłaszam go regularnie, na trójmiasto i tablicy[/QUOTE]

Problem w tym, że ja właśnie przeglądałam stronę "Promyka" psy do adopcji na FB, zeby go udostępnić, ale nie mogłam go znaleźć. Fakt, że jest tam strasznie dużo psów i może przeoczyłam, ale doszłam już do zdjęć z poprzedniej zimy w schronisku, więc chyba nie...

Link to comment
Share on other sites

no to bardzo możliwe, że akurat jego przeoczyli i nie wrzucili na fb :(
na str internetowej schroniska jest w galerii psów do adopcji
możesz ewentualnie udostępnić jego ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/olbrzym-o-olbrzymim-sercu-bary-gdansk-ID1Sj6t.html[/URL] (chyba? nie znam się na fb), z tym że w przyszłym tygodniu będzie już nieaktualne, bo będę je odnawiać, a żeby na tablica.pl odnowić jakieś ogłoszenie, to trzeba to stare usunąć, żeby się nie dublowały (mam nadzieję, że wiadomo, o co mi chodzi ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']no to bardzo możliwe, że akurat jego przeoczyli i nie wrzucili na fb :(
na str internetowej schroniska jest w galerii psów do adopcji
możesz ewentualnie udostępnić jego ogłoszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/olbrzym-o-olbrzymim-sercu-bary-gdansk-ID1Sj6t.html[/URL] (chyba? nie znam się na fb), z tym że w przyszłym tygodniu będzie już nieaktualne, bo będę je odnawiać, a żeby na tablica.pl odnowić jakieś ogłoszenie, to trzeba to stare usunąć, żeby się nie dublowały (mam nadzieję, że wiadomo, o co mi chodzi ;))[/QUOTE]

udostępnie poki co to ogloszenie, ale moze poproś ta kobitke z Promyka, ktora robi fotki, zeby go "obfocila" - fajnei jej to wychodzi i widzę, że te wielkie psiaki znajduja domy też

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosc z ostatniej chwili - Pan zainteresowany polnocniakami, ktorego skierowalam do Promyka, wlasnie do mnie zadzwonil, ze jest szczesliwym posiadaczem Aleksa ;) tego malamuta ...

jakos tak wiedzialam ;)

Pan opowiedzial, ze wzial go na spacer, od razu zalapali super kontakt, no i ze to "swietny, wspanialy pies o niesamowitym charakterze" ...
W schronisku powiedzieli mu tez, ze ALeks ma podejrzenie w kierunku dysplazji. Na co Pan wzial od nich tel do jakiegos specjalisty od zaprzegow tu z trojmiasta w celu obgadania specyfiki rasy, a w poniedzialek wybiera sie do weta.

ja osobiscie mysle, ze s ta dysplazja to tak troche na wyrost, moze raczej jakis stary uraz? pies ma chipa, moze biegal w zaprzegu, nabawil sie kontuzji ... nigdy nie wiadomo, a pies nie powie

w kazdym razie baaaaaardzo sie ciesze!!!

Link to comment
Share on other sites

te dywaniki jak sa wilgotne - to sa tak samo kiepskie jak beton :(
niektore psy tak maja - w Starogardzie byl kiedys taki Brutus, co to pomimo wieku, choroby stawow i budy po dach wypchanej sloma, spal caly czas pod golym niebem ...
na szczescie stal sie cud i zostal adoptowany. do domu z ogrodem, gdzie o dziwo - wolal spac w domu ... choc tez nie od razu i nie na legowisku, ale na podlodze

strasznie mi zal BArrego :( ale pozostaje tylko zintensyfikowac ogloszenia .............................

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewne rzeczy niestety nie mam wpływu. Jedyne, co moge zrobić, to wyłożyć mu budę słomą czy jakimiś kocami/dywanami, ale co to da, jak on do niej nie wejdzie.....
mam nadzieję, że skorzysta ze schronienia, jeśli spadnie śnieg i nadejdą srogie mrozy.....
niskie temperatury źle znosi także Dejzi - sunia wprawdzie dużo przesiaduje w budzie, ale mimo to trzęsie się. Ma króciutkę sierść. To bardzo oddana, wpatrzona w człowieka psinka.

Link to comment
Share on other sites

z dobrych wieści - od soboty koresponduję z bardzo miłą Panią, która szuka psiaka dla swoich rodziców (dom z ogrodem :cool3:). Zainteresowała się Amisiem i Bejem.
mam ogromną nadzieję, że któryś z psiaków przypadnie Pani do gustu. Wierzę, że znajdziemy odpowiedniego przyjaciela dla rodziców. Bardzo chciałabym, żeby był to Amiś. Pani ma przyjechać do schroniska w weekend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puka108']no to trzymam wieeeeeeelkie kciuki!!! za jednego albo drugiego. tylko zeby ktorys poszedl!

[B]a taka Dejzi - przeciez to jest przepiekna suczka! i mloda! ludziska powinni sie bic![/B][/QUOTE]prawda....? nie dość, że śliczna, to jeszcze bardzo grzeczna i oddana, najczęściej wyprowadza ją wolontariuszka Mariola, którą pokochała bezgranicznie!
Dejzi dość dużo przesiaduje w budzie, może dlatego ludzie nie mają szans, żeby ją wypatrzeć. Mam nadzieję, że dzięki ogłoszeniom uda się znaleźć dobry dom dla niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']prawda....? nie dość, że śliczna, to jeszcze bardzo grzeczna i oddana, najczęściej wyprowadza ją wolontariuszka Mariola, którą pokochała bezgranicznie!
Dejzi dość dużo przesiaduje w budzie, może dlatego ludzie nie mają szans, żeby ją wypatrzeć. Mam nadzieję, że dzięki ogłoszeniom uda się znaleźć dobry dom dla niej.[/QUOTE]

a napisalas Marto w ogloszeniu, ze to mieszaniec labradora?? bo ja zawsze takie rzeczy pisze, zawsze to dziala lepiej na wyobraznie ...
wiem, ze dla nas "kundelkowcow" to nie argument, ale czasami ludziska sa bardzo zacne, ale adoptuja PIERWSZY RAZ W ZYCIU i jeszcze nie zdazyli wyrobic w sobie wlasciwych nawykow ;)

pamietam, ze Olenka ze Starogardu na poczatku sie troche podsmiewala, ze ja w kazdym psie "wynajduje" jakas rase, ale potem sama zobaczyla, ze to dziala i teraz sama wynajduje ...

Link to comment
Share on other sites

ależ jest:

[url]http://schroniskopromyk.pl/?s=gracja[/url]

imiona się różnią, wolontariusze najczęściej mają swoje.

heh, też tak się trochę zastanawiałam, czy nie ma w sobie coś z labka...ja zazwyczaj piszę, że pies jest w typie jakiejś rasy, właśnie labradora czy teriera, ale ona przypomina tego pierwszego jedynie pod względem umaszczenia, bo budowę ma inną, jest bardzo smukła, no i pyszczek nie ten.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']ależ jest:

[URL]http://schroniskopromyk.pl/?s=gracja[/URL]

imiona się różnią, wolontariusze najczęściej mają swoje.

heh, też tak się trochę zastanawiałam, czy nie ma w sobie coś z labka...ja zazwyczaj piszę, że pies jest w typie jakiejś rasy, właśnie labradora czy teriera, ale ona przypomina tego pierwszego jedynie pod względem umaszczenia, bo budowę ma inną, jest bardzo smukła, no i pyszczek nie ten.[/QUOTE]

jest PRZEPIEKNA!!! i na pewno ma w sobie cos z labka ;) widzialam przy okazji, ze sporo zwierow poszlo w weekend do domkow. nawet ten Kodi, co mial takie smutne oczyska ... super :)

mysle, ze duzo dala ta kampania z Adamowiczem, zeby adoptowac zwierzaki ze schroniska. no i wogole ludziska maja (z jednej strony) coraz wieksza swiadomosc i adopcja zaczyna byc w modzie. skoro tylu celebrytow ja promuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...