Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

[quote name='Kam']dziękuję :)
przelew zrobiony, nazbierało się 97 zł[/QUOTE]
[B]
Kam ślicznie dziękuję :) dotarło :)

mdk bardzo dziękuję za pieniązki ( 20 zł)dla białogonków :) [/B]

[B]anetaks wpłynela tez twoja wpłata ( 10 zł) _ buziaczki dla cioteczki od białogońskich mordeczek ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Poradźcie co robić z Irą , babka chce się jej jak najszybciej pozbyć ...po pół roku ...niestety do schroniska wrócić nie może bo w umowie jest zapis że psa można oddac do schronu do 2 miesięcy ...nie wiem co robić ...w końcu babsko wywali gdzies tą psine ... może znacie jakiś tani dt ? ... a nie najgorszy ... stoimy praktycznie pod murem...:shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']

ps.
[B]Mortes/ Halabajowka[/B] czekam na dane - potrzebne mi namiary, żeby przekazać ludziom z gminy, że nie zjedliśmy psów z Żerników i nie przerobiliśmy na smalec ;) Poza tym maja zwracac za weta więc muszę podać :p[/QUOTE]

Rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielem gminy, wszystkie namiary na mnie mają, jutro dostanę dane do faktury na gminę za weterynarza. Proszę się nie martwić wszystko już załatwione :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielem gminy, wszystkie namiary na mnie mają, jutro dostanę dane do faktury na gminę za weterynarza. Proszę się nie martwić wszystko już załatwione :lol:[/QUOTE]

ja się nie martwię skoro wszystko załatwione :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kam']dziękuję :)
przelew zrobiony, nazbierało się 97 zł[/QUOTE]

[quote name='Kryzia']Z mojego bazarku uzbierało się 153 zł dla psiaczków. Proszę o nr konta do wpłaty.[/QUOTE]


[U][SIZE=3][B]Kryziu, serdecznie dziękuję Ci za bazarek dla Białogonków.[/B][/SIZE][/U]:Rose::Rose::Rose:

[U][SIZE=3][B]Kam, jeszcze raz bardzo dziękuję za bazarek.[/B][/SIZE][/U]:Rose::Rose::Rose:
[SIZE=3][SIZE=3][B]
Nawet nie wiecie ile znaczy Wasza pomoc dla Białogonków[/B][/SIZE].:calus: [B]Ich jest jeszcze tak dużo...


[I]Odusia pozdrawia z hoteliku u Lilutosi.[/I][/B][/SIZE]:lol:
[SIZE=3][B][SIZE=4][FONT=Arial][/FONT][/SIZE]
[/B][/SIZE][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][URL]https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/5933402039491284497?banner=pwa&gpsrc=pwrd1[/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]Kochane wczoraj Krzysiu był w pracy w schronisku i niestety Cooki coraz gorzej wygląda :( W ogóle nie chce jeśc i nie wiem czy to z tęsknoty czy dlatego że ohydna jest ta " puffianka" ktorą szef tam serwuje ...W końcu podobno tam gdzie był wyadoptowany babka gotowała mu korpusy ...
Juz w tym tygodniu muszę zorganizować transport Iry z domu , wraca bidula do schroniska ...nic nie udało mi sie dla niej znależc ... tam też dostawała gotowane jedzenie więc pewnie też zaraz wychudnie ... Pilnie prosze Was o ogloszenia dla tych psiaków ... One przeżyją szok ...a jeszcze idzie zima a Ira spała z ta babka w łóżku ...:( [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

moge oglosic 2 psy na 5-10 portalach, ale potrzeba mi na meila w podpisie (nie tu na watku) nast dane:
- krotki opis (wiek, plec, jak z dziecmi/kotami/innymi psami, jaki psiak jest do wolontariuszy itd, szczepienia, odrobaczenia, sterylki...) chyba ze ktos ma ladniejszy opis, ale jak nie, to cos sklece z tego sama
- na jakie miasto oglosic
- min 2 zdj, dobrze byloby 5-10, koniecznie jedno duzej mordki z przodu, bo takie przyciagaja, jak nie ma to jakiekolwiek

i prosze nie odsylajcie mnie do stron na FB albo na watku, bo na to czasu nie mam...
za to ogloszenia porobic moge

[quote name='Mortes'][COLOR=#ff0000][B]Kochane wczoraj Krzysiu był w pracy w schronisku i niestety Cooki coraz gorzej wygląda :( W ogóle nie chce jeśc i nie wiem czy to z tęsknoty czy dlatego że ohydna jest ta " puffianka" ktorą szef tam serwuje ...W końcu podobno tam gdzie był wyadoptowany babka gotowała mu korpusy ...
Juz w tym tygodniu muszę zorganizować transport Iry z domu , wraca bidula do schroniska ...nic nie udało mi sie dla niej znależc ... tam też dostawała gotowane jedzenie więc pewnie też zaraz wychudnie ... Pilnie prosze Was o ogloszenia dla tych psiaków ... One przeżyją szok ...a jeszcze idzie zima a Ira spała z ta babka w łóżku ...:( [/B][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][COLOR=#ff0000][B]
Juz w tym tygodniu muszę zorganizować transport Iry z domu , wraca bidula do schroniska ...nic nie udało mi sie dla niej znależc ... tam też dostawała gotowane jedzenie więc pewnie też zaraz wychudnie ... Pilnie prosze Was o ogloszenia dla tych psiaków ... One przeżyją szok ...a jeszcze idzie zima a Ira spała z ta babka w łóżku ...:( [/B][/COLOR][/QUOTE]

Nie ukrywam, dzisiejszy telefon Mortes, że Ira wraca do schronu i potrzebny jest transport do Kielc, przyprawił mnie o zawał serca. Postanowiłam zadzwonić i osobiście usłyszeć od Pani na czym polega problem.
O powodach decyzji Pani nie będę pisała. W skrócie napiszę tak......
Zaproponowałam, że zorganizuję wizytę behawiorysty, aby pomóc w istniejących problemach. Pani nie odmówiłam,...... jednak na razie mam się wstrzymać. Ustaliłyśmy, że zadzwonię za tydzień i dowiem się czy sytuacja uległa poprawie. Tak więc na chwilę obecną "pożar ugaszony". Dam znać jak będę po kolejnej rozmowie. Na razie trzymajcie mocno kciuki.

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

[B]AtaO :) nawet nie wiesz jak się cieszę że nie wykasowałam do Ciebie telefonu :) W zasadzie to dziś już kompletnie nie miałam pomysłu co dalej robić i w akcie desperacjii przeglądałam " kontakty" w moim telefonie ... padło na Ciebie ;););) Ślicznie Ci dziękuje za pomoc :Rose: Trzymajmy Cioteczki kciukasy :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane a ja przed chwilą dostałam telefon od Krzysia ktory z racji że jest Dień Edukacjii Narodowej nie musi być dziś w szkole więc jest w pracy w schronisku . Nie przekazał mi dobrych wieści ... otóż coraz słabsza jest Kasja , która na dzień dzisiejszy jest najstarszą białogonką w schronisku ...niestety wyczuły to inne psiaki i zaczynaja ja atakować . Dziś jak zwykle gdy Krzyś jest w schronisku wziął kilka białogonków na wybieg ( one wychodza z klatek tylko wtedy gdy jest w pracy Krzysiu) i niestety wyczuły najsłabszego psiaka w grupie i zaatakowały ją ... poprostu te psy rozpiera energia , brak spacerów i stąd takie zachowanie . Kasja zostala solidnie poturbowana . Bidula coraz gorzej chodzi , ma słabe tylne nogi , brak zębow i niestety nie potrafiła sie obronić ... Ma też pełno guzów na ciele ale niestety schronisko nie kwapi sie do zdiagnozowania jej ... Domu dla niej pewnie już sie nie znajdzie ...ale skonsultowałam sie z obieżyświat i poradziła mi dla Kasjii założyć osobny wątek ... może jakiś ciepłe , spokojne miejsce dla niej na resztę życia sie znajdzie ... Kasja jest cichutka , grzeczna i nie agresywna ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Kochane a ja przed chwilą dostałam telefon od Krzysia ktory z racji że jest Dień Edukacjii Narodowej nie musi być dziś w szkole więc jest w pracy w schronisku . Nie przekazał mi dobrych wieści ... otóż coraz słabsza jest Kasja , która na dzień dzisiejszy jest najstarszą białogonką w schronisku ...niestety wyczuły to inne psiaki i zaczynaja ja atakować . Dziś jak zwykle gdy Krzyś jest w schronisku wziął kilka białogonków na wybieg ( one wychodza z klatek tylko wtedy gdy jest w pracy Krzysiu) i niestety wyczuły najsłabszego psiaka w grupie i zaatakowały ją ... poprostu te psy rozpiera energia , brak spacerów i stąd takie zachowanie . Kasja zostala solidnie poturbowana . Bidula coraz gorzej chodzi , ma słabe tylne nogi , brak zębow i niestety nie potrafiła sie obronić ... Ma też pełno guzów na ciele ale niestety schronisko nie kwapi sie do zdiagnozowania jej ... Domu dla niej pewnie już sie nie znajdzie ...ale skonsultowałam sie z obieżyświat i poradziła mi dla Kasjii założyć osobny wątek ... może jakiś ciepłe , spokojne miejsce dla niej na resztę życia sie znajdzie ... Kasja jest cichutka , grzeczna i nie agresywna ...[/QUOTE]

Bidulka....;( Wydarzenie na fb też by się przydało. Tam także można szukać pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Niestety to zdjęcie z przed dwóch lat, gdy Kasja była u słodkokwaśnej, i to były jej najszczęśliwsze chwile w życiu. Dziś Kasja jest za chudzona, brudna, niesamowicie skołtuniona, ma nie zidentyfikowane guzy na ciele i chore uszy, które bardzo ją bolą... ( oczywiście schronisko twierdzi, że ją "leczy" ,tylko jakoś od stycznia stan jej uszu uległ tylko pogorszeniu.)
[B]Kasja dziś:[/B] (zobaczcie różnicę w oczach, ona już nie ma nadzieji...)

[IMG]http://imageshack.us/a/img163/2526/yvft.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img692/9259/rvvz.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img542/8444/gv3y.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img841/695/ko3e.jpg[/IMG]

I nie myślcie sobie kochane Cioteczki, że Kasja śpi na takiej kołdrze codziennie, to wyjątkowo wykradł dziś dla niej Krzysiu, po tym ataku na nią przez inne psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...