Jump to content
Dogomania

Jaka sucha karma dla wybrednego psa?


Kunio

Recommended Posts

Może mi ktoś doradzić jaką karmę kupić dla rocznego psa o wadze do 10kg? Niestety psiak jest bardzo wybredny i nie bardzo chce jeść suche karmy z marketów. Mięsne tez różnie działają na niego, bo bywa że wszystko zwymiotuje albo ma rozwolnienie, dlatego wolę mu nie dawać mokrej karmy. Zna ktoś sprawdzoną i smaczną karmę dla takiego psa?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witaj. Ciężko doradzić karmę dla Twojego psiaka ponieważ to dość indywidualna kwestia. To co jednemu psu smakuje niekoniecznie będzie smakować innemu. Jest mnóstwo karm jak już napisał/ła "pauli_lodz". Z doświadczenia moich klientów (jest ich wielu stąd łatwiej o średnią) karma Josera Festival jest dobrą propozycją dla psów "wybrednych". Zawiera 36% mięsa z kaczki i 6% z łososia.
Jest bardzo smakowita - wiele włascicieli psów to potwierdza. Spróbuj z mniejszym opakowaniem
Odradzam karmy marketowe. Dlaczego? proszę przeczytać: [url]http://www.karmaexpress.pl/dlaczego-tanie-karmy-dla-zwierzat-sa-zle-,5,18[/url]
ogólnie rzecz biorąc krzywdzimy naszych przyjaciół podając im takie jedzenie. Wiem, że cena odgrywa duże znaczenie ale jesli zdecydowaliśmy się na psa i traktujemy go po przyjacielsku ponosimy pewną odpowiedzialność za jego zdrowie. W razie pytań śmiało pisz - chętnie odpowiem. Tomasz KarmaExpress.pl

Link to comment
Share on other sites

Polecam wybrać jedną z karm dla p[COLOR=#000000]sów wrażliwych, ja o[/COLOR][COLOR=#000000]sobi[/COLOR][COLOR=#000000]scie polecam leader red mill[/COLOR][COLOR=#000000]s i wer[/COLOR][COLOR=#000000]sję ekonomiczną czyli [/COLOR][COLOR=#000000]oc. Druga [/COLOR][COLOR=#000000]sprawa z wymiotami, może po pro[/COLOR][COLOR=#000000]stu nie gryzie podawanego mię[/COLOR][COLOR=#000000]sa tylko łyka, wtedy może pojawiać [/COLOR][COLOR=#000000]się odruch wymiotny. Co do niechęci do jedzenia [/COLOR][COLOR=#000000]suchej karmy, polecam
niezawowodny [/COLOR][COLOR=#000000]spo[/COLOR][COLOR=#000000]sób : opakowanie [/COLOR][COLOR=#000000]sardynek rozgniatamy widelcem i do każdego po[/COLOR][COLOR=#000000]siłku dodajemy do[/COLOR][COLOR=#000000]słownie odrobinę dla zapachu, dokładnie mie[/COLOR][COLOR=#000000]szając z karmą. Działa w przypadku 99% niejadków.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Proponuję spróbować Marcus Muhle, dla mojej niesamowicie wybrednej 2-letniej labradorki to była jedyna karma na którą się dosłownie rzuciła,a wierz mi że próbowałam jej dawać różne karmy z najwyższej półki i po powąchaniu odchodziła od miski. Wiem że można otrzymać próbki MM,więc może zamów i zobaczysz jak piesek zareaguje.Z tego co się orientuję większości nawet wybrednych psów smakuje ta karma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...