Jump to content
Dogomania

Czy psy cywile pracują w słuzbach?


psu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='psu']Witam
czy pracują w policji psy cywile, np. gdy właścicielami jest ktoś z zewnątrz a nie np. komenda czy policjant?[/QUOTE]

W obecnej chwili pies policyjny = pies w rękach policjanta, odpowiednio dobrany (z odpowiedniego miotu zazwyczaj) i przeszkolony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem. Jakby się trochę zastanowić to przypadek kiedy właścicielem psa jest ktoś inny niż policja nie miałby sensu. Przecierz akżdy pies w służbach ma swojego opiekuna który z takim psem wyjeżdża na akcje. W opisanym przez ciebie przypadku pies musiałby mieć albo dwóch "panów"(jeden z nich to policjant) albo policja musiałaby cywila zabierać na akcje z psem co w Polskich realiach jest mało prawdopodobne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Raz w życiu spotkałem się z pracą psa cywila w policji. Sprawa wyglądała tak: Właścicielka psa była sprzątaczką na komendzie i jej owczarek co dziennie rano był brany przez policjanta do pracy. Sytuacja dziwna, ale prawdziwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marquuss']Raz w życiu spotkałem się z pracą psa cywila w policji. Sprawa wyglądała tak: Właścicielka psa była sprzątaczką na komendzie i jej owczarek co dziennie rano był brany przez policjanta do pracy. Sytuacja dziwna, ale prawdziwa.[/QUOTE]

niemożliwe ze względu na przepisy

Edited by Plandid
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...