Jump to content
Dogomania

Zapłacz nad Quasimodo.... :(


Ukryty Smok

Recommended Posts

Burek nie wygląda (ku mojemu zaskoczeniu) na tych Zdjęciach tragicznie, ale uwierzcie - to złuda. Pod nastroszonym futerkiem kryją się tylko kosteczki... Sierść na dziwną, krotka i jakąś taką połamaną, pierwszy raz spotykam się z czymś takim u psa...
Nie jest w stanie normalnie utrzymać się na łapkach,zaraz się kładzie - na zdjęciach może wygląda ładnie w tych jesiennych liściach,ale leży, nie dlatego, że chce, ale z powodu braku sił....
Jest dziwacznie przygarbiony, a tylne nóżki stawia niepewnie i wciąż się przewraca, albo pokłada....
No, i niestety na wypadające prącie...

Eh........................... :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, naprawdę nie wiem.....
U niego nie tylko kręgosłup jest problemem, on ma w zasadzie problemy z każdą kosteczką.... Te biedne tylne łapki, takie miękkie,że nie dźwigają ciężaru ciała.... :( A przednie to pracują jak u pajączka... :(
Wet obowiązkowo, rentgen, badania krwi.... czort wie, co jeszcze....
Taki.... Burek.... :(

Link to comment
Share on other sites

Kobietki, nie gorącujcie.....
On ma wszystko, co potrzeba... Dostanie odrobaczacz,dostanie odkleszczacz, dostanie wszystko, co trzeba.
Muszę się po prostu ogarnąć trochę, uwierzcie, mam w tej chwili 9 psów, w tym dwa niepełnosprawne, i zidiociałego kota, a i inne sprawy też....
Ważne, że Burek wygląda już odrobinę lepiej....

Aha, jutro mnie nie będzie.
Pilnujcie wątku, OK?

PS. Tak, kochana, masz rację, taki kangurek z niego..... :(

Link to comment
Share on other sites

Widzę znajome nicki :lol:. [B]Ukryty Smoku[/B], znamy się z czasów Jantusia (co u Jantarka?). [B]Jotpeg[/B], widziałam że zagadka rozwiązana :-D. Marlena pamiętasz ? ;) Psiak ma ten specyficzny wyraz pyszczka [URL]http://imageshack.us/a/img100/1402/burek1.jpg[/URL] biedny, skrzywdzony, zagubiony :-(. Jest ładny, tylko mocno zaniedbany. Rozwinie się i zmieni jak brzydkie kaczątko w łabędzia, pod troskliwą opieką :thumbs:.
[B]Quasimodo [/B].... można wołać Quasi lub Simo ... Dobrze, że psiak wygląda nieco lepiej. [B]Ukryty Smoku [/B] :klacz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...