Jump to content
Dogomania

już dawno po sterylce a psy systematycznie za nią latają... dlaczego?


Nano

Recommended Posts

Mam pewien problem, moja suczka Emi była sterylizowana 8.10.2010, miała wycianane niby wszystko (macice i jajniki), kilka miesięcy po sterylizacji dostała cieczke... ;/;/;/ napisałam wiec do weterynarza dlaczego tak jest, odpisała, że był bardzo trudny dostęp i możliwe iż kawałek czegoś tam (nie pamietam - chyba jajnika) został i mógł powedrować do krwioobiegu co spowodowało poubdzenie hormonow itd. Zaleciła zastrzyki hormonalne, wykonalismy wiec taki zastrzyk, długi czas był spokój aż do dziś... od kilku dni koczuje u mnie obcy pies pod bramą, psiaki na spacerze też nie dają jej żyć... cieczki nie ma... ale najwidoczniej coś wydziela... czy ktoś z was miał podobny problem ? co byście radzili ?

Link to comment
Share on other sites

mozesz zrobić usg u dobrego weta który sie zna na takim badaniu,byc może ten lekarz który wykonywał zabieg mogł zostawic fragment jajnika lub cały ,a nawet (!)oba.takze badanie usg pewnie by sie przydało.pisalas że podaliscie zastrzyk antykoncepcyjny-kiedy to było jeśli więcej niz pół roku temu to zrób jej nastepny.
jeśli okazałoby sie że jest 1 lub oba jajniki to masz do prawdopodobnie do wyboru albo nastepny zabieg albo kontynuacje zastrzykami antykoncepcyjnymi.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...