Jump to content
Dogomania

Spłonął doszczętnie dom – dogomaniaczki bez dachu nad głową


anett

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tymuś']ja też chciałbym mieć taki dom "letniskowy" bo wiem że to był taki dom a nie stałego zamieszkania, wskazuje na to wiele dowodów ale widzę że niewiedza wasza bije górę więc bawcie się ;ps jestem budowlańcem moja firma nie jeden dom wystawiła................:p[/QUOTE]

No i taka twoja wiedza panie budowlaniec skoro nie kumasz drewnianych domów całorocznych. Zamiast picia browrów z kolesiami proponuję dokształcić się w tej materii. Wystarczy wpisać " drewniane domy całoroczne " i po przejżeniu kilku dojść do słusznego wniosku że jest to lekki całoroczny domek skandynawski. A przy takiej znajomości tematu wolę nie wiedzieć jak stoją ściany tych domów co to je pańska firma postawiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']No i taka twoja wiedza panie budowlaniec skoro nie kumasz drewnianych domów całorocznych. Zamiast picia browrów z kolesiami proponuję dokształcić się w tej materii. Wystarczy wpisać " drewniane domy całoroczne " i po przejżeniu kilku dojść do słusznego wniosku że jest to lekki całoroczny domek skandynawski. A przy takiej znajomości tematu wolę nie wiedzieć jak stoją ściany tych domów co to je pańska firma postawiła.[/QUOTE]

ha ha ha ha .a najprosciej jest KRYTYKOWAĆ INNYCH I PRZESZKADZAĆ W POMAGANIU,NISZCZYSZ CHŁOPIE LUDZI,GDZIE TWÓJ SZACUNEK,CAŁOROCZNY,CZY PÓŁROCZNY CO ZA ROZNICA,WAŻNE ŻE LUDZIE SĄ BEZ DACHU NAD GŁOWĄ,PANIE BUDOWLANIEC SYPNIJ PAN TROCHE KASY LUDZIOM ZAMIAST NAUCZAĆ,POUCZAĆ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='anett']Niestety postępowanie w sprawie podpalenia zostało umorzone...
Odzew z dziesiątków maili wysyłanych do firm budowlanych, hurtowni itp. jest zerowy...[/QUOTE]

straszne a dom nie był ubezpieczony i brak wnim zraszaczy w suficie na pewno?

ja widziałem domki holenderskie na kółkach,super,całoroczne,zobaczcie w internecie,85 tyś zł i fajne pokoje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Niestety postępowanie w sprawie podpalenia zostało umorzone...
Odzew z dziesiątków maili wysyłanych do firm budowlanych, hurtowni itp. jest zerowy...[/QUOTE]

Firma musi opodatkować darowiznę. Dlatego nie ma odzewu.

W miejscowości gdzie mieszka mój syn niedawno spłonął dom kanadyjski. Chyba lepiej jednak postawić coś murowanego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Niestety postępowanie w sprawie podpalenia zostało umorzone...
Odzew z dziesiątków maili wysyłanych do firm budowlanych, hurtowni itp. jest zerowy...[/QUOTE]

Czyli nie znalezino znamion przestepstwa i straż pożarna / specjaliści / nie znaleźli absolutnie nic, jak rozumiem. Moze się dziewczyna od tego odwołać ale musi miec jakiś argument. Na takich burych wiochach to i policja sztamę trzyma z miejscowymi to czego sie można spodziewać. Przykro ,bardzo przykro. Zostać na ulicy bez niczego to jedna z najgorszych historii jakie można przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...