Jump to content
Dogomania

oto OTTO !! mój mały wulkan energii :)


Ana :)

Recommended Posts

HEj, nazywam się Ania i jestem właścicielką 4 miesięcznego kundelka Otta :) miał być u mnie tymczasowo, ale po nieudanych próbach znalezienia odpowiedniego domu ( 2 panie po tym jak powiedziałam, że psa trzeba szczepić powiedziały, że nie mają takiego zamiaru ) został z nami. Otto został podrzucony w pewien upalny dzień na ogródek parę domów dalej miał wtedy zaledwie 4 tygodnie ( według weta ):angryy: był odwodniony i strasznie zapchlony, od drapania zrobiły mu się ranki, a na dodatek był zarobaczony:angryy:. Dziewczynki które go znalazły oddały go mnie bo mama im nie pozwoliła go zatrzymać bo mają już jednego psa. Po pierwszej wizycie u weta Założyłam mu książeczkę zdrowia, umówiłam się na szczepienia odpchlenia, odrobaczenia. Po odchowaniu szukałam dla niego domu był do wydania z kompletem badań, umówiony na następne szczepienie książeczką zdrowia i wyprawką ale nikt odpowiedzialny nie chciał dać mu stałego domu.
Obecnie jest przyjacielem mojego 20 miesięcznego syna całkiem fajnie się dogadują. Otto jest wulkanem energii dosłownie nie da się go zmęczyć czasami nawet po 3 h intensywnym spacerze nadal ostro szaleje w domu :evil_lol: lubi się uczyć nowych komend i jest bardzo ale to bardzo skoczny :) Mam nadzieje, że uda nam się opanować jego temperament :) Już niedługo wrzucę jego zdjęcia jak tylko podłączą mi normalny internet bo na razie działam na takim z telefonu, a na nim niestety wrzucenie jednego zdjęcia trwało by kilka dni :)
Pozdrawiam !:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szkoda, że aparat wczoraj zostawiłam u rodziców w domu i nie mogłam zrobić zdjęć na spacerze :( Otto szalał w liściach i kałużach ( a przecież normalnie omija je szerokim łukiem:cool3:)
Latające wszędzie liście to super zabawa, a na dodatek chciał upolować bażanta i to nie pierwszy raz tylko nigdy mu sie nie udaje :)I tak wróciliśmy Otto cały z błota, moje spodnie całe z błota, a i nawet wózek dziecka się nie uchronił i też nadaje się do prania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']jaki kochany urwis :D

a postawy tylko gratulować - znaczy pomóc i nie dawać byle komu, ale gdzie by mu było lepiej?

ale widać po nim że mu dużo psikusów po głowie chodzi ;)[/QUOTE]

A dziękuję, dziękuję :) nie mogłam go oddać byle komu, później to nie chciałam go oddać nawet najlepszej rodzinie więc przestałam szukać i został z nami i tak patrząc codziennie na niego muszę powiedzieć, że chyba nie narzeka, że został z nami :eviltong:
Oj psikusów to nawet strasznie dużo po głowie mu chodzi, czasami to nawet strach się bać co wykombinuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Witamy się po raz pierwszy :)

Miał maluszek szczęście, że trafiło mu się do Was :)

[URL]http://i49.tinypic.com/ab2src.jpg[/URL] słodki :loveu:

Pozdrawiamy cieplutko ;)[/QUOTE]

Dziękujemy za komplementy :) i witamy w naszej galerii ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej :*
Dawno mnie tu nie było, teraz będę nadrabiała :) Niedługo nowe zdjęcia ! :multi:
A psiaki rzeczywiście podobni do siebie. Śliczny chłopiec i dobrze, że trafił właśnie do Ciebie. To ciekawe co teraz z tych naszych urwisów wyrośnie :)
Ile teraz wazy twój Otto?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak obiecałam witam z rewizytą!
Jakie słodkości [url]http://i49.tinypic.com/ab2src.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Dzielna jesteś że nie oddałaś pieska na pastwę losu. A jak teraz jej zdrówko? Bo samopoczucie to on ma świetne widac:lol:
Będę wpadać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pcheelkaa']Hej :*
Dawno mnie tu nie było, teraz będę nadrabiała :) Niedługo nowe zdjęcia ! :multi:
A psiaki rzeczywiście podobni do siebie. Śliczny chłopiec i dobrze, że trafił właśnie do Ciebie. To ciekawe co teraz z tych naszych urwisów wyrośnie :)
Ile teraz wazy twój Otto?[/QUOTE]

Teraz 5,5 kg :) więc więcej niż Twoja Abby :) podobni, podobni tylko, że Otto większy trochę i ma klapnięte uszyska :) Też jestem ciekawa co wyrośnie jestem pewna, że nic wielkiego :razz: no ale pozostało nam tylko czekać :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...