Jump to content
Dogomania

oto OTTO !! mój mały wulkan energii :)


Ana :)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi się jeszcze kiedyś uda przekonać go do wody zobaczycie !!!! :D

 

Koteł słodki może i jest, ale okropny zbój z niego, kradnie co popadnie, drapie, gryzie i wszystko co najgorsze :D już jestem coraz bliżej przerobienia go nie tyle co na mielonkę, ale nawet na pasztet ! :P

 

A wczoraj kot miał swoje pierwsze wyjście na podwórko w szelkach i na smyczy hahaha, syn się uparł, że kupi kotu i będzie sobie z nim po ogródku chodził :P zanim udało mi się włożyć szelki na kota, to moje ręce były cale podrapane i pogryzione, ale kot zdawał się być zadowolony z wyjścia :P

 heheh ja zawsze chcę przerobić na pudliszki- przecier :) Otto super psiak, matka nie marudź (Shadow by pewnie kota tak dobrze nie potraktował), a kot wygląda jak Bonifacy z bajki :) (no trochę trzeba byłoby te białe zamalować :P)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Siemka ludziska :)

wchodzę na dogo raz na jakiś czas i zawsze jakieś zmiany zastaje, nie mogę się połapać co jak i z czym :P

Otto żyje i miewa się całkiem dobrze. Co do jego zachowania, raz jest lepiej, a raz gorzej ;) przynajmniej w domu jest aniołkiem. Koteł też ma się bardzo dobrze, jego powołanie życiowe to jedzenie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
O 23.01.2016 o 16:14, majoka napisał:

albo photobucket, nie wiem czy pytałam (skleroza), a z jakiej części dolnośląskiego Jesteś???

hahahha odpowiadam po pół roku :D

Mieszkam zaraz koło czeskiej granicy, ok. 100 km od Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...