Jump to content
Dogomania

Ile macie psów a ile kotów w domu ? Podwórko, czy mieszkanie ? :)


stepelkaa

Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='AltaCaraya']Jak ty sobie kochasna radzisz? Bo ja mam gwiezdne wojny w domu?:)[/QUOTE]

A kto powiedział, że sobie radzę :evil_lol:
Tak serio to moje prywatne psy ( 3 szt) są ogarnięte na tyle, że "DT" to samo się zasad uczy.
Kot jest rozpuszczony jak jasna cholera, a gryzonie jak to gryzonie, wypuszczone i wymiziane 1-2h dziennie są szczęśliwe i im starcza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Skoro masz koty to powiedz mi jak oduczyc kotka by nie zjadal z talerza?[/QUOTE]

Jak już pisałam, kot u mnie rozpuszczony do granic możliwości :eviltong: Jak chce zjeść w spokoju to po prostu zamykam się w innym pokoju ;)
A jeśli chodzi o uczenie, to wystarczy konsekwencja i kot w końcu stwierdzi, że żebranie się nie opłaca. Mi osobiście to nie przeszkadza dlatego Nocna Furia jest jaka jest ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam dwa psy (40 kg i 20 kg) i trzy koty, mieszkamy w bloku na 3 piętrze, mamy 68 mkw i duży balkon, poza tym w stadzie jestem jeszcze ja i mój TŻ :) jedyna wada takiego zoo to kłaki, które są wszędzie (szczególnie, że ani jeden kot nie jest całkiem krótkowłosy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']ja mam dwa psy (40 kg i 20 kg) i trzy koty, mieszkamy w bloku na 3 piętrze, mamy 68 mkw i duży balkon, poza tym w stadzie jestem jeszcze ja i mój TŻ :) jedyna wada takiego zoo to kłaki, które są wszędzie (szczególnie, że ani jeden kot nie jest całkiem krótkowłosy)[/QUOTE]

A wiesz ze zupa czy sniadanie bez klakow dziwnie smakuje?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']ja też mam furminator, ale koty mogę se czesać do upojenia, futro z nich leci jak dzikie, szczególnie jeden traci włosy cały okrągły rok, jedyny sposób to ogolić drania na łyso :diabloti:[/QUOTE]

Zapytam znajomej, bo kupiła ostatnio świetny przyrząd. Wygląda trochę jak furminator, ale ma trochę innej budowy zęby. Na jej kotach sprawdza się świetnie, super sczesuje sierść i co najważniejsze nawet koty które nie znosiły czesania pod tym cudem mruczą z przyjemności :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...