Jump to content
Dogomania

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Głogowie 25-27 .01.2013 r


marcelinka371

Recommended Posts

Obsada Sędziowska : [URL]http://www.zkwp-legnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=245&Itemid=193[/URL]
Zgłoszenia i opłaty : [URL]http://www.zkwp-legnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=247&Itemid=195[/URL]
Więcej Informacji na stronie związku: [URL]http://www.zkwp-legnica.pl/[/URL]

Kto się wybiera ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=green]Grupy FCI
25.01.2013 - I, III, VI
26.01.2013 - II, IV, VII
27.01.2013 - V, VIII, IX, X[/COLOR][/B]


[B][COLOR=darkred]Zgłoszenia: 28.12.2012

[/COLOR][/B][B][COLOR=green]Zgłoszenia i opłaty
- za pierwszego psa (z katalogiem) - 130 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) - 110 zł
- za psa w klasie baby, szczeniąt - 65 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. - 65 zł
- za psa w klasie weteranów - 20 zł[/COLOR][/B]



130 zl ?? czy to już nie jest przesada! [B][COLOR=green][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']
130 zl ?? czy to już nie jest przesada! [/QUOTE]

O ile ostatecznie jestem w stanie zrozumieć opłatę za pierwszego psa 130 zł - tu przynajmniej "walczy" sie o championaty, o tyle opłata za szczeniaki i baby 65 zł :crazyeye:, ni jak mnie przekonuje do zgłaszania młodziaków. Uważam, że to lekka przesada :roll:.
Szkoda, że organizatorzy tak windują opłaty za wystawy. Mam nieodparte wrażenie, że wystawców i psów jest coraz mniej i nie dotyczy to tylko jednej konkretnej wystawy, ale ogólnie.
No chyba, że w ten sposób związek dąży do ograniczenia wystawców. A wiadomo im mniej zgłoszonych psów tym cena musi być wyższa aby impreza się zbilansowała. SZKODA !

Link to comment
Share on other sites

mam miejsca na oba dni na trasie od Radomia/Białobrzegów do Głogowa (z Piotrkowa, Tomaszowa, Łodzi, Sieradza i okolic i dalej jak trasa leci ;) ) - możemy zabierać po drodze, na niedzielę mam 3 miejsca z małymi psami lub jakaś kombinacja z dużymi bo mamy cały bagażnik w kombi wolny, na sobotę bagażnik jest pełny :) info na priv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='weimaranerklub']Informacja organizatora:
[COLOR=#000000][I]Informujemy, że w dniu 27.01.2013, o godzinie 9.15 na głównej trybunie hali widowiskowo-sportowej w Głogowie organizatorzy wystawy umożliwiają uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z błogosławieństwem zwierząt - serdecznie zapraszamy z pieskami.[/I][/COLOR][/QUOTE]
Nie powiem, dobre, dobre.... :lol!: Może jeszcze wstawią wielki krucyfiks na ring honorowy żeby "uczcić" śmierć Jezusa podczas wystawy? A potem kazać do spowiedzi razem z pieskami, pieski też muszą księdzu powiedzieć co tam narobiły.

Edited by Banshee.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Nie powiem, dobre, dobre.... :lol!: Może jeszcze wstawią wielki krucyfiks na ring honorowy żeby "uczcić" śmierć Jezusa podczas wystawy? A potem kazać do spowiedzi razem z pieskami, pieski też muszą księdzu powiedzieć co tam narobiły.[/QUOTE]

Przecież nikt nie zmusza do uczestnictwa, więc o co to halo

Link to comment
Share on other sites

Informacja ze strony:
"Informujemy, że w dniu 27.01.2013, o godzinie 9.15 na [B]głównej trybunie hali [/B]widowiskowo-sportowej w Głogowie organizatorzy wystawy umożliwiają uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z błogosławieństwem zwierząt - serdecznie zapraszamy z pieskami."
A więc nie ma to nic wspólnego z wejściem na halę i przygotowywaniem psów na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Nikt nie zmusza do uczestnictwa, ale msza na terenie wystawy o godzinie 9;15... Jak ktoś nie ma ochoty to co, ma marznąć przed halą i tam przygotowywać psa?[/QUOTE]

To znaczy, że na tej wystawie jest tylko ring główny? Strach się bać tłoku...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję, to i tak większość ludzi siedzi na trybunach, a na hali są tylko ringi... ewentualnie jeszcze jest mała hala, której szczerze mówiąc nie pamiętam za dokładnie, ale chyba tam jest dość ciasno...
Poza tym przez taką hipokryzję to aż mi ciśnienie skacze... "pobłogosław panie te pieski" ? Jak można zebrać na tacę to czemu by nie, ale jak tak to to są pierwsi to mówienia, że psy nie mają duszy i tym podobnych ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to świetny pomysł :) Wiele osób spędza na wystawie cały dzień i nie ma kiedy pójść do kościoła. A tak jest problem z głowy i to jeszcze z psiakami :)
Poza tym jak już wspomnieli moi poprzednicy, nie musisz uczestniczyć w mszy. Można przygotowywać psa na korytarzu, trybunach - tam pełno miejsca, poza tym myślę, że na hali miejsce też się znajdzie i nikt nie będzie robił z tego problemu, że nie masz ochoty uczestniczyć.

Nie chcę się tutaj kłócić o religię, bo każdy ma prawo do swojej, ale skoro piszesz [QUOTE]jak tak to to są pierwsi to mówienia, że psy nie mają duszy i tym podobnych[/QUOTE]
Dusza to część człowieka, która trafia po śmierci do Nieba. Skoro wierzysz w duszę i że psy ją mają, a nie wierzysz w Boga i Niebo, to trochę śmieszne, jedno wyklucza drugie, prawda??

Link to comment
Share on other sites

[quote][COLOR=#000000]Dusza to część człowieka, która trafia po śmierci do Nieba. Skoro wierzysz w duszę i że psy ją mają, a nie wierzysz w Boga i Niebo, to trochę śmieszne, jedno wyklucza drugie, prawda??[/quote]

Nie. Istnienie duszy (czy czegoś na jej kształt) jest udowodnione naukowo.
Poza tym poza wiarą w "Boga i Niebo" są również jeszcze inne religie i poglądy na świecie, niekoniecznie wykluczające istnienie duszy.
A spróbuj przyjść do kościoła z psem. Wygonią na zbity pysk.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...