Jump to content
Dogomania

ZOOPLUS sklep internetowy


rafantynka

Recommended Posts

Nie wiem , gdzie o tym napisać , ponieważ zamawiałam karmę piszę tu. Nie polecam tego sklepu , nierzetelni , nie kompetentni i kontakt z nimi żaden. Karmę zamawiałam w poniedziałek , dziś jest czwartek a karmy jeszcze nie wysłali . Takie informacje zdołałam uzyskać od firmy kurierskiej .
Kuszą rabatami , a później mają w nosie. Rabat wyszedł mi tak , że musiałam biegać po kilku sklepach i kupować karmę na przetrwanie , więc i czas straciłam i dodatkowy koszt. Zanim zamówicie coś u nich poczytajcie opinię w necie , ja niestety zrobiłam to po fakcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam to że długo czeka się na zamówiony towar. Inni to na następny dzień wysyłają paczkę zwłaszcza przy płatności przy odbiorze. Owszem kuszą rabatami i prezentami ale szybkość wysyłek to na wielki minus. Karmę zamówiłam dzisiaj. Zobaczymy czy do środy dojdzie ;).

Link to comment
Share on other sites

Na stronie zooplusu pisze przecież o czasie jaki paczka idzie. I jest zaznaczone że do 2 tyg. Czyli każdy jest poinformowany o tym. Ja zawsze czytam o takich rzeczach. Zwłaszcza jak zamawiam na ostatnią chwile ;)
Kupowałam kilka razy i wszystko było ok. Ostatnio zamawiałam w środę, płaciłam przelewem. Paczka dotarła w poniedziałek. Czyli w trzeci dzień roboczy. Spodziewałam sie później bo tak wynika z info na stronie ;)
Gratisy są, karmy tanio i wszystko tak jak zamawiałam. Jestem zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

mi obniżyli kilkanaście złoty za pierwszego klienta plus cos tam. zapłaciłam duzo mniej niż w innych sklepach bo akurat na moje produkty była duża promocja(sprawdzałam cene w innych sklepac)
koszt przesyłki jest duzy do 90 zł ale jezeli się przekroczy o za darmo
jestem zadowolona, przesyłka już do mnie jedzie mam nadzeje ze nie będe długa czekała

Link to comment
Share on other sites

ja zamawiałam kiedyś często w zooplusie aż do pewnego pięknego dnia kiedy czekałam na puszki dla chorego psa 2 tygodnie...
puszki których u nas w mieście nie było a pies nic innego nie mógł jeść .
od tamtej pory nigdy już nie zamówiłam , oczekiwałam telefonu czegokolwiek nic, po tygodniu sama zadzwoniłam dowiedziec się o co chodzi .
bardzo mnie tym zdenerwowali , fakt wszystkie poprzednie zamówienia dochodziły w max tydzień .

Link to comment
Share on other sites

A ja u nich zamawiam zawsze, wiem, ze idzie długo, więc zamawiam, zanim się rzeczy skończą.
Miałąm za to problemy z ich kurierem - GLS, gościowi się chyba nie chciało jeździć, więc twierdził, ze w domu nikogo nie było. Akurta calutki dzień byłam wtedy w domu, bo to był 9 miesiąc ciąży i ledwo się ruszałam, czekałam poza tym specjalnie na jaśniepana. Jak złożyłam na niego skargę, w kwadrans był u mnie z o*******em, że jak mogłam. Niestety nadal dowozi nam zakupy od nich :|

Edited by Sybel
błąd w nazwie
Link to comment
Share on other sites

ja również jestem bardzo zadowolona z zooplusa, czasem można trafić na fajne promocje, ale trzeba uważać bo niektóre rzeczy są droższe niż np. w stacjonarnych sklepach...

Nigdy nie czekam na ostatnią chwilę z karmą tylko zamawiam wcześniej. Zazwyczaj dość krótko czekam na przesyłkę z zooplusa.

Link to comment
Share on other sites

zamowiłam poprzedni weekend, przelew wysłałam w poprzedni poniedziałek, doszedł prawdopodobnie we wtorek, zaksięgowali wpłate w środe, w czwartek wysłali do mnie. przesyłka dzisiaj jest u mnie, wg mnie szybko patrząc na to że szło to z zagranicy - trasa przesyłki kurierskiej tak pokazuje nawet
ja jestem zadowolona a rabat miałam ok 30 zł więc tym bardziej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja odkąd mam psa zawsze kupowałam mu jedzenie w zooplusie, co do czasu oczekiwania przesyłki fakt trzeba troszkę poczekać ale przesyłki są solidnie pakowane. Od jakiegoś miesiąca kupuję karmę dla psa w świecie karm i musze Wam powiedzieć jestem zaskoczona, bo dużo słyszałam o tym sklepie kiedyś niekoniecznie dobre rzeczy ale teraz jestem pod wrażeniem i to dużym :) Mam sentyment do zooplusa ale po zakupach w świecie karm polecam ten sklep

Link to comment
Share on other sites

Witam ja od kilku lat zamawiam w ZOOPLUSIE i nigdy ale to przenigdy nie miałam problemu z zamówieniem, dostawą (ostatnio przyszła wcześniej niz się spodziewałam) i reklamacją która była jedna.
Paczki solidnie zapakowane w karton a w środku takie "poduszeczki" czy jak to nazwać + gratisy. :)


Natomiast wiem że w niektórych miastach jest kłopot z kurierami :/

Link to comment
Share on other sites

Oj jest problem z kurierami dlatego ja min. przeszłam do świata karm :) a paczki tez pakują solidnie, wszystkie artykuły starannie zestreczowane i zabezpieczone :) chyba pakowanie jednej paczki zajmuje im z 30 min :) a wszystko tez w kartonie zapakowane tak jak w zooplusie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pimpelina']zooplus... kiedyś korzystałam, ale czas oczekiwania jest za długi :( A ja o świecie karm nie słyszałam.. co to za sklep? Jak tam jest z dostawą, jakie koszty wysyłki? Chetnie zobaczę :)[/QUOTE]

świat karm jest wg mnie dobrym sklepem, przesyłka zawsze do mnie po góra 3 dniach od zapłaty docierała, karm była zapakowana zawsze w kartonowe pudełko, przesyłka od iluś tam złoty jest za darmo ale świat karm mu wyższe ceny karm, przynajmniej te które chciałam kupić, a zooplus miał akurat tańsze

Link to comment
Share on other sites

Ja dość często zamawiam w świecie karm i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa. Paczki docierają do mnie maksymalnie po 2 dniach od zmówienia. Ostatnio zamówiłam kuwetę dla kota(bałam się, że przyjdzie w częściach do sklejania), ale zapakowali ją ta, że nawet jakby słoń na niej usiadł to nic by się nie stało!
Za zamówienie powyżej 50zł wysyłka gratis + 5% rabat.

Link to comment
Share on other sites

o tak, co do doręczeń w soboty to rzeczywiście wysyłają z doręczeniami na soboty, to wielki plus bo w tygodniu pracuję i nie ma kto odebrać paczki :( ostatnio zajrzałam na stronę i zobaczyłam że zamówienia można składać do 17 z kawałkiem i jest doręczana następnego dnia, sprawdziłam to prawda, zamówiłam w piątek o 17:10 a w sobotę o 10 miałam karmę dla Fufki :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo:) same pozytywy. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak samej przekonać się o jakości sklepu :) Zamówię jakieś zabaweczki i przysmaki dla Nuśki i zobaczymy. Mam nadzieję, że nie zawiodę się. zaraz składam zamówienie i czekamy :)
jak tylko otrzymam paczkę podzielę się wrażeniami :)
a powiedzcie mi jeszcze jak tam jest z obsługą? Kiedyś do jednego sklepu nie mogłam dodzwonić się chyba pół dnia :/

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci, że bardzo sympatyczna jest obsługa w świecie karm, jak nie wiedziałam jaką karmę kupić dla Fufki to pomogli mi w wyborze. Dodzwonić się też można bez problemu. A wiem z doświadczenia że do wielu sklepów jak masz problem to nie idzie się dodzwonić niestety....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...