Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Martuchny'][B]w lipcu ogłosimy bankructwo[/B]. proszę o bazarki, cokolwiek, nie mam pojęcia co robić, sama czekam na zdjęcia do bazarku i się nie doczekuje, pies zostanie zupełnie bez pieniędzy, a nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek dług!!!! [U][B]WPŁYWA TYLKO CZĘŚĆ STAŁYCH![/B][/U]
[B]POMOCY![/B][/QUOTE]
czy pisałaś może pw do tych co deklarowali stałe wpływy, a nie wywiązują się?

Link to comment
Share on other sites

tak, tak, przepraszam za zamulenie, uzupełniam wpłaty, przez ostatnie dni myślę głównie o Zekkim, ale nie odwiedzałam wątku
odpowiedzieli prawie wszyscy, tylko osoby spoza dogo mają obsuwę, ale z nimi porozmawiam osobiście
wujek & ciocia - 15 pln
pucka69- 20 pln
gosiaczek1984 - 10 pln
mamy 135 ;)

uwaga,uwaga, nastąpią drobne zmiany, i tak pewnie napiszę pw do wszystkich, ale zmieniane będzie konto, ale o szczegółach powiadomię jak już będzie wszystko na 100% ;)

Link to comment
Share on other sites

ostatnie wpłaty:
Aryste- 20 pln
pani M. (niestety nie wiem skąd, nick nie podany :() - 20 pln (na koncie 175 złotych plus pewna darowizna 50 zł- 225 wysyłam na nowe konto)
w sumie to już poszły powiadomienia o zmianie konta. tylko gosiaczek1984 ma zawaloną skrzynę, proszę oczyścić ;)
Konto dotychczasowe zostaje zamknięte, a teraz :
Fundacja im Tadeusza Mateckiego OPP
KRS 0000381084
ul. Obrońców Tobruku 19/139 01-494 Warszawa
Nr konta 43 1440 1387 0000 0000 1314 2677
w tytule proszę [B]koniecznie[/B] wpisywać "ZEKKI - Dzika Kępa"

Zostanie uzupełniony też 1 post.

Nie będę teraz wiedziała, kto i ile wpłaca i kiedy, więc proszę o regularne wpłaty, ufam Wam, że nie zostawicie Zekkiego samego...

Link to comment
Share on other sites

hej, dziewczyny porozsyłamy trochę zaproszeń na bazarek?
lista w poście 820, 821 i 822 (jest 260 osób)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page33[/url]

jakby co, to żeby się nie powielać - ja zabiorę się za numery 1-50

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']ostatnie wpłaty:
Aryste- 20 pln
pani M. (niestety nie wiem skąd, nick nie podany :() - 20 pln (na koncie 175 złotych plus pewna darowizna 50 zł- 225 wysyłam na nowe konto)
w sumie to już poszły powiadomienia o zmianie konta. tylko gosiaczek1984 ma zawaloną skrzynę, proszę oczyścić ;)
Konto dotychczasowe zostaje zamknięte, a teraz :
Fundacja im Tadeusza Mateckiego OPP
KRS 0000381084
ul. Obrońców Tobruku 19/139 01-494 Warszawa
Nr konta 43 1440 1387 0000 0000 1314 2677
w tytule proszę [B]koniecznie[/B] wpisywać "ZEKKI - Dzika Kępa"

Zostanie uzupełniony też 1 post.

co prawda nie jestem deklarowiczem Zekkiego, ale ufam, że Jego deklarowicze Go nie opuszczą [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:thumbs:[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Moja deklaracja 50 pln poszła na nowe konto. Do momentu aż Zekki nie znajdzie domu będę na niego płacić.
Ci co mnie znają wiedzą, że jak dotrzymuję obietnic :-)[/QUOTE]
no własnie:) tak też sobie myślę, że deklarując składkę dla starszego psiaka, każdy ma świadomość, że to zobowiązanie długoterminowe, więc nie wiem, dlaczego deklaracje często po roku się wykruszają:roll:
[quote name='Martuchny']Dziękujemy bardzo :) On teraz potrzebuje tego bardziej niż zwykle..[/QUOTE]

a czy coś z Zekkusiem nie tak??

Link to comment
Share on other sites

dobrze piszesz asiuniab.. nie, z nim wszystko ok, tylko po prostu już nie mam wglądu w konto i nie widzieć kto wpłaca kto nie... dlatego teraz wyjątkowo potrzebuje regularnych wpłat... ja się tylko dowiem jak coś będzie nie tak jak kasa nie będzie wpływać... a miejmy nadzieje tak sie nie stanie ;0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...