Jump to content
Dogomania
Mika31

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie

Recommended Posts

w czerwcu dostałam pracę a w lipcu miałam wypadek na mokrej podłodze upadłam i uderzyłam kręgosłupem i głową o beton .Najpierw sor szpital badania chorobowe , potem mnie zwolnili z pracy zaczęły się problemy neurologiczne drżenie rąk brak czucia migreny silne zawroty głowy  brak równowagi .Jeszcze walka z zusem po 2 miesiącach na 99 % mam przyznany zasiłek chorobowy ale ani pieniędzy ani decyzji nic do tego utykam jestem garbata a dni spędzam leżąc .U mnie zawsze jak mam trochę normalności to jakieś gówno się wydarzy i cofa mnie z powrotem .

Aluś się cieszy wszyscy w domu 

Ja również! serce.gif z całego serca współczuję, Oby to szybko ,udało Ci się Aniu, pokonać! wierzę ,że jak wszystkie Anki jesteś ... silną w ducha Anką :)  Nie poddawaj się Aniu! zaświeci i dla Ciebie słoneczko! zobaczyszokok.gif

.. jak pięknie się Aleksander błyszczy, jest dla kogo żyć  :)

Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".