Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

6 godzin temu, werenn napisał:

na niezadowolonego nie wyglądał

a Grafi mi się stawia

Bo Alek to taka duża ciapa , stoi i przewraca oczami i wszystko można z nim zrobić , u weterynarza zero problemów tylko w drzwiach klinki się zaprze i trzeba go pchać do środka , czasem warknie na psa na spacerze po za tym to duży cielak 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

:zakochany2:Aluś ,to moja taka ...skrywana miłość! chyba od pierwszego wejrzenia....

znam ten ból Aniu , jeden piesek mi ostatnio złamał serduszko bardzo chciałam go adoptować ale wygrał zdrowy rozsądek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zajrzałam do Was Aniu, bo pokazał mi się dzięki wpisowi Ani Wasz wątek... teraz wszystko poginęło (dziadostwo)... ale nie o tym chciałam... jak zobaczyłam, że napisałaś, że Pikulinek[*] odszedł 3 lata temu, to nie mogłam uwierzyć... aż się cofnęłam (do 27 strony), bo myślałam, że coś pomyliłaś... aż się wierzyć nie chce, jak ten czas szybko upływa...

Pikusiu[*] jesteś w naszych sercach, choć Cię z nami nie ma...

Pamiętamy Aniołku Kochany!!!!

 

Pikuś['].jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak to już trzy lata a nie ma dnia że o nim nie myślę brakuje mi moich aniołków .

Ja teraz non stop w pracy jestem 6 dni w tygodniu po 9 h bez umowy , od rzeczywistość plus przestałam ogarniać dogo po zamianach .Nie jestem technicznym debilem ale to forum ciężko ogarnąć .A zmiany są tylko na gorsze zginęło mi 98 % procent tematów , które śledziłam .

Dogo zamiast się rozwijać się uwstecznia.

Pozdrawiam was serdecznie 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...