Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

dziś psie Zaduszki i chwila aby powspominać nasze aniołki Tinę Izę zwaną Muniek , Kacperka , Pikusia ,Maksia a także te psiaki , które towarzyszyły mi na kilku etapach życia Mikę i Ciapka za cudowne dzieciństwo , Lolka i Atosa Luksa Majkę Tobcia i nawet Sabę 

Znaleziony obraz

Do zobaczenia......

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Dzień Zadumy... Psie Zaduszki...

Pikuniu((*))

Maksiuniu((*))

i wszyscy Przyjaciele za Tęczowym Mostem

swoje miejsce w naszych sercach macie na zawsze!!!

* * * * *

Wierzę, że gdzieś w zaświatach
cierpliwie, z nosem przy drzwiach
czeka na mnie kudłata
dusza mojego psa
 
I słysząc kroki mej duszy
uniesie klapnięte uszy
i chmury nad nieboskłonem
rozpędzi ogonem
 
Potem mnie w progu przewróci
gdy już uchylą się wrota
i wtedy w proch się obróci
nasza tęsknota
 
* * * * * 

serce_ze_zniczy.gif

* * * * *

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Tak Aniu, na szczęście Rulonik jest już w DT

To Piesek odebrany interwencyjnie (z rodziny patologicznej - alkohol) i jest (brzydko mówiąc) dowodem w sprawie, więc musiał znaleźć DT nawet nie na terenie Śląska,a tylko            i wyłącznie w Katowicach. Dom dla biedaczka zaproponowała nasza nieoceniona bianka0, ale nie mogła być DT... jednak długo nie trzeba było czekać; Bianka wzięła ze schroniska w Lublinie równie zabiedzonego stareńkiego szkielecika - czarnego Jamnisia - otrzymał imię Sasza! Jego historia nie była aż tak głośna, a On zachudzony i pogryziony mieszkała w zimnym schroniskowym boksie od września 2016r.... Odnalazła Go wolontariuszka, i tak dowiedziała się o Nim bianka0...

Jak zawsze - nie zawiodła, jak zawsze otworzyła swoje serce...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 5.02.2017 o 12:04, Sarunia-Niunia napisał:

Tak Aniu, na szczęście Rulonik jest już w DT

To Piesek odebrany interwencyjnie (z rodziny patologicznej - alkohol) i jest (brzydko mówiąc) dowodem w sprawie, więc musiał znaleźć DT nawet nie na terenie Śląska,a tylko            i wyłącznie w Katowicach. Dom dla biedaczka zaproponowała nasza nieoceniona bianka0, ale nie mogła być DT... jednak długo nie trzeba było czekać; Bianka wzięła ze schroniska w Lublinie równie zabiedzonego stareńkiego szkielecika - czarnego Jamnisia - otrzymał imię Sasza! Jego historia nie była aż tak głośna, a On zachudzony i pogryziony mieszkała w zimnym schroniskowym boksie od września 2016r.... Odnalazła Go wolontariuszka, i tak dowiedziała się o Nim bianka0...

Jak zawsze - nie zawiodła, jak zawsze otworzyła swoje serce...

Rulon trafił  do super domu dzięki rekomendacjom Isadory i mam nadzieję że w nim zostanie teraz wygląda tak 

16649302_133137517204787_7938922430912100274_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2017 o 21:24, JamniczaRodzina. napisał:

Rulon trafił  do super domu dzięki rekomendacjom Isadory i mam nadzieję że w nim zostanie teraz wygląda tak 

16649302_133137517204787_7938922430912100274_n.jpg

No Rulon wygląda rewelacyjnie!!!

Jak rozmawiałam we środę z Isadorą, to właśnie wspomniała, że Rulon jest teraz Warszawiakiem i ma Wspaniały Dom, ale nie miałam pojęcia, że już taki Piękny Jamniczy Senior z Rulonika - CUDOWNIE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A my pamiętamy Maksiu[*]... maleńka myszko, biegaj szczęśliwy.. może z Jasią?  i czekajcie na nas...

Aniu, serce będzie bolało przy każdym wspomnieniu!... ta tęsknota nie skończy się nigdy! ...z czasem nauczymy się po prostu z nią żyć... ale nasi najbliżsi zawsze już będą z nami... Na zawsze!!!!!!!

 

29512dd6df2bc46bd6b70548772d531d.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2017 o 19:30, Mika31 napisał:

Daje do myślenia może kilku ludzi pomyśli zanim skrzywdzi

 

... nie mogę tego odtworzyć???

Na naszą Isadorę ,zawsze można liczyć! dobrze ,że są tacy ludzie, bo inaczej cięęęęężko by było takim jak ja....tracącym wiarę w człowieka...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...