Jump to content
Dogomania

Pimpuś już w nowym domu!!


_Tosia_

Recommended Posts

Noo domki, dzwońcie, psinki (sz)czekają:) Dobrze, że ładna pogo wróciła, ogonki im nie zmarzną!
EDIT:
Fochu zrobiła nam banerek. Dziękujemy pięknie:):):)
Pobierajcie proszę z tego wątku, post 726, ja nie mogę wkleić, bo pierwszy mam za duży, ups. Popracuję nad tym ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210920-Banerki-zrobię-!/page30[/url]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Noo domki, dzwońcie, psinki (sz)czekają:) Dobrze, że ładna pogo wróciła, ogonki im nie zmarzną!
EDIT:
Fochu zrobiła nam banerek. Dziękujemy pięknie:):):)
Pobierajcie proszę z tego wątku, post 726, ja nie mogę wkleić, bo pierwszy mam za duży, ups. Popracuję nad tym ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210920-Banerki-zrobię-!/page30[/URL][/QUOTE]

ja też nie mogę wkleić podpisu.. mam komuniakt, że jest za duży

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Pimpuś został dziś zabrany do lecznicy na szczepienia, kastrację i chipowanie. Wetka wyceniła wszystkie zabiegi na 310 zł (mamy dostać rachunek). No i tu moje pytanie i prośba: czy ktoś byłby w stanie trochę nam pomoc? Niegdy nie robiłam zbiórki na dogo i nie bardzo wiem, jak powinnam to zorganizować 'formalnie'- pomożecie?.. :)
bardzo się cieszę, że pojechał na zabiegi, czekam teraz na wieści, jak poszło

Link to comment
Share on other sites

Soreczka za ciszę, laptop mi zdechł!!!! Dobrze, że Pimpko pakiecik dostał taki:):):) Tosiu zmień tytuł wątku, napisz, że zbieramy na weta, wpisz sumę i trzeba rozsyłać zaproszenia do Ludków, gdzie się da:) Na FB też trzeba akcję zrobić!!! Na przykład zbiórkę po 5 zł. Ja niestety będę teraz tylko wpadać, ale o tych bidkach pamiętam. A sunieczka jak się czuje???? Postaram się coś na uczelni na te gałganki nasze uzbierać:)

Link to comment
Share on other sites

Sonia została przełożona do boksu z Misiem, który po tym jak jego koleżanka została adoptowana był bardzo smutny. Teraz i Sonia i Misio odżyły, obydwoje stali dzisiaj na budzie i merdali ogonkami :) Niestety nie zdążyły pójść na spacer, bo musieliśmy uciekać do Łodzi :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Marycha[/B], dzięki za pomoc, zmieniłam tytuł wątku i dałam info. Jestem w pracy i na FB póki co nie mogę wejść, ale też rozgłoszę.
ps. czy coś powinnam jeszcze dopisać?.. jak chodzi o zbiórki, jestem zielona w tym temacie, nie robiłam wcześniej takiej zrzutki- za wszelkie uwagi i sugestie będę bardzo wdzięczna.

[B]Nika-[/B] wielkie dzięki za info o Soni, za ogłoszenia i opiekę nad nią...

Pimpuś czuje się dobrze po zabiegu, czekam na informacje jak sprawuje się dzisiaj

Link to comment
Share on other sites

Tosiu bardzo dobrze, temat czytelny:) Sępię na uczelni, ale cienko coś idzie:( Dobrze, że Pimpko ok, oby miał lepszy nastrój:) A sunieczka ma towarzysza, to dobrze. Oby domki się jednak znalazły dla tych kochanych smoków!!!!
Edit:
poprosiłam miłą koleżankę z Dogo, doświadczoną w kwestii zbiórek, o podszepty jak się zabrać do kasiorkowych spraw. Jak znam życie i Izę dostaniemy wyczerpujący opis:):):)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

I jak mówiłam mamy info, przesyłam na PW:) DZIĘKUJEMY IZUŚ!!!!!!
Edit:
Tosiu i może w tytule napisz jaki dokładnie jest dług u weta i że zbieramy, by spłacić, a nie deklaracje, te są comiesięczne:) Acha i na czyje konto zbieramy, Twoje prywatne? Na PW będziesz je przesyłała zainteresowanym:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']I jak mówiłam mamy info, przesyłam na PW:) DZIĘKUJEMY IZUŚ!!!!!!
Edit:
Tosiu i może w tytule napisz jaki dokładnie jest dług u weta i że zbieramy, by spłacić, a nie deklaracje, te są comiesięczne:) Acha i na czyje konto zbieramy, Twoje prywatne? Na PW będziesz je przesyłała zainteresowanym:)[/QUOTE]
Zaraz zmienię tytuł. Chyba na konto prywatne, i tak ze swojego będę robiła przelew za zabiegi Pimpusia. Jeszcze dziś zeskanuję rachunek

Link to comment
Share on other sites

Pimpuś już czuje się lepiej. W drodze powrotnej z lecznicy opiekunka wiozła go w klatce i Pimpuś strasznie wariowal, zniszczył klatkę i zaczął z niej wychodzić w czasie jazdy... Na szczęście pózniej się uspokoił i nawet poszedł na smyczce do swojego boksu..
szukamy domku!!!

Link to comment
Share on other sites

może lepiej będzie, jak pieniądze na Pimpulka będą szły na konto Hotelu, w którym on teraz się znajduje? chyba lepiej niz na moje prywatne konto. chwilowo nie mogę dodzwonić się do Sylwii z Hotelu, ale jak z nią ustalę szczegóły, dam znać. ona wtedy zrobi przelew na konto lecznicy

jedna FB-owiczka zadeklarowała wpłatę 100 zł na Pimpka!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']niestety opiekunka w Hotelu nie chce, by pieniądze szły na jej konto (ma tam jakies rozliczenia..). jesli ktoś sie zdecyduje jeszcze pomóc, to podam swoje[/QUOTE]
To dziwne,bo tak byłoby najłatwiej jakby szły do niej,ale może jest problem z rozliczaniem,a tak od ciebie szłaby uzgodniona kwota.
Co u psiaków ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...