Jump to content
Dogomania

dobka z pęcherzycą liściastą juz za TM -do zamkniecia


kizimizi

Recommended Posts

[quote name='kora78']dczn, prosze nie rob nic na wlana reke, bo bardzo prawdopodobn, ze tylko zaszkodzisz.
poczytaj najpierw, jak dziala to miasto i jego wladze, a zobaczysz, ze ruszenie, tylko zaszkodzi.[/QUOTE]

Kora ma racje. My juz to przerabialysmy i na innych watkach i na naszym wlasnym podworkowym Urzedzie Miasta.
To nie jest kewstia przypodobania sie elektoratowi gdyz miasto ma podpisane umowe ze schroniskiem na wylapywanie i opieke nad bezdomnymi zwierzetami. Schronisko sie z tego wywiazuje -Dasy mieszka w izolatce gdzie jest leczona. Widac poprawe, jest dokumentacja medyczna. W czym tu szum robic? UM nie ma obowiazku dzialania z Fundacjami pro zwierzecymi czy innymi i psy wysylac do hotelow. Schronisko rozwiazuje sprawe.

Co do plakatowania slupow to my z Kora wiemy, ze u nas szanse na dom ta suka ma male, bo miasto biedne i patologiczne. Lokalna gazeta poza kacikiem adopcyjnym miala keidys wywiad o schronisku i Korze i nikt po tym nie zainteresowal sie ani wiecej ani mniej.

Po prostu skupmy sie na ogloszeniach dla psa i szukaniu jej domu. Moze ktos pakiecik wykupi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale przepraszam, kto chcial robic szum? Ja sie wlasnie zastanawiam, gdzie dac ogloszenia. Nie wiedzialam jakie miasto. Mowicie o forach- co dla mnie jest absurdem. Chcialam zobaczyc, jaka jest wasza rodzima strona, gdzie mozna dodac ogloszenie do zwyklych odbiorcow- mieszkancow, jakies wieksze miasto- w tym przypadku Wroclaw... etc. A tu juz widze ideologia dopisana- jak zwykle na dogo :) Ok. Uciekam!

Link to comment
Share on other sites

nie uciekaj :)
na wroclaw, jak najbardziej. ogloszenia o suni. nie ogloszenia- zmienmy walbrzyski schron, to mordownia, itp.
nigdy w tekscie nie piszemy miasta pobytu psa. po to, by miec kontrole, gdzie on trafi.
ktos moze ja chcec na walki psow wziasc, jako worek treningowy.
byl niedawno u nas wychudzony, z otarciami dobek, to cyganie sie nim interesowali.
dlatego zawsze, zawsze, nie mozna podawac miasta pobytu psa.

Link to comment
Share on other sites

kizimizi no trochę kulą w płot ;) na forum akagery, hes, z tą pęcherzycą ma rację i akurat jest jedną z osób, które pomagają, nie tylko czepiają się...
z pieniędzmi jest lipa, mnie już tez moi "znajomi" na FB zaczynają omijać lub ignorować bo właśnie ciagle "coś chcę". w przypływie doboci czasem ktoś coś rzuci ale na stałe deklaracje i wpłaty nie liczę już od dawna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']kizimizi no trochę kulą w płot ;) na forum akagery, hes, z tą pęcherzycą ma rację i akurat jest jedną z osób, które pomagają, nie tylko czepiają się...[/QUOTE]

ah, wrazenie robi inne.
no niewazne, nie o to chodzi przeciez

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...