Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie ewakrakow. Biedne maleństwo :placz:
Ja mogę maleństwo kilka dni od 22 października przetrzymać u siebie. Mój psiur wprawdzie nie lubi innych psiaków i jest strasznie zaborczy, ale myślę, że szczeniakowi nic nie zrobi, w razie czego pojadę z nim do rodziców do domu pod Kraków.[/QUOTE]
Wspaniale :)
Fajnie by było, by do Justy poszedł szczenior..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']badzo dziękuję panią za zaoferowanie opieki bardzo się cieszę że jest jakikolwiek odzew na pewno skorzystam z wszelkiej pomocy, jednak staram się mu znaleźć dom na stałe żeby biedny nie był przerzucany z rąk do rąk liczę że razem kogoś znajdziemy[/QUOTE]

Maniusia ds jest ważny ale w tej chwili najważniejsza jest diagnostyka malucha , żeby było wiadomo co mu jest i czy jest szansa mu pomóc . Na tym przede wszystkim musimy się skupić jutro . Szkoda że dziś maluch nie dotarł do weta .
Gdzie on jest dokładnie ? W jakiej miejscowości ?
Pogadaj z Rodzicami , jeśli jest problem z kasa niech założą a na dogo zorganizuje się bazarki i pomoc i się im odda tylko zabierzcie go proszę do dobrego weta .


A i Maniusia - bez pań łatwiej Ci się będzie pisać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Maniusia ds jest ważny ale w tej chwili najważniejsza jest diagnostyka malucha , żeby było wiadomo co mu jest i czy jest szansa mu pomóc . Na tym przede wszystkim musimy się skupić jutro . Szkoda że dziś maluch nie dotarł do weta .
Gdzie on jest dokładnie ? W jakiej miejscowości ?
Pogadaj z Rodzicami , jeśli jest problem z kasa niech założą a na dogo zorganizuje się bazarki i pomoc i się im odda tylko zabierzcie go proszę do dobrego weta .


A i Maniusia - bez pań łatwiej Ci się będzie pisać :evil_lol:[/QUOTE]
[B]Koniecznie, czas jest najważniejszy
Nie odkładajcie tego, zbierzemy kasę[/B].

Link to comment
Share on other sites

maniusia, szczerze wątpię, byś znalazła Dom Stały dla sparaliżowanego szczeniaka, to graniczy z cudem. W Domu Tymczasowym będzie leczony, będziemy organizować bazarki na malca, damy radę. On powinien w DT dojść do siebie, trzeba mu zrobić dokładną diagnostykę, a dopiero później szukać domu. Cieszmy się, że znalazła się osoba, która weźmie go w zamian za koszty weterynarza do siebie, bo nie oszukujmy się - takich ludzi to jest jak na lekarstwo na dogo, większość psów idzie do hotelików, a co za tym idzie, ludzie dwoją się i troją, by znaleźć te 300-400zł miesięcznie, niektórym psom się nie udaje... Justa zaproponowała Dom Tymczasowy bezpłatny, w zamian za weta, trzeba z tego skorzystać i jeszcze dziękować za ofertę pomocy, takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']maniusia, szczerze wątpię, byś znalazła Dom Stały dla sparaliżowanego szczeniaka, to graniczy z cudem. W Domu Tymczasowym będzie leczony, będziemy organizować bazarki na malca, damy radę. On powinien w DT dojść do siebie, trzeba mu zrobić dokładną diagnostykę, a dopiero później szukać domu. Cieszmy się, że znalazła się osoba, która weźmie go w zamian za koszty weterynarza do siebie, bo nie oszukujmy się - takich ludzi to jest jak na lekarstwo na dogo, większość psów idzie do hotelików, a co za tym idzie, ludzie dwoją się i troją, by znaleźć te 300-400zł miesięcznie, niektórym psom się nie udaje... Justa zaproponowała Dom Tymczasowy bezpłatny, w zamian za weta, trzeba z tego skorzystać i jeszcze dziękować za ofertę pomocy, takie jest moje zdanie.[/QUOTE]

Zgadza się ...
Zwłaszcza że dla sparaliżowanego psiaka trzeba znaleźć dom który będzie umiał się nim zająć , miał wiedzę na temat choroby psa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Zgadza się ...
Zwłaszcza że dla sparaliżowanego psiaka trzeba znaleźć dom który będzie umiał się nim zająć , miał wiedzę na temat choroby psa .[/QUOTE]
Co to, to na pewno. Takiemu psiakowi trzeba poświęcić więcej uwagi, trzeba być cierpliwym...
Dlatego uważam, że psiak powinien na cito trafić do Justy, by zacząć leczenie psiaka i... nie oszukujmy się... walczyć o sprawność psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Co to, to na pewno. Takiemu psiakowi trzeba poświęcić więcej uwagi, trzeba być cierpliwym...
Dlatego uważam, że psiak powinien na cito trafić do Justy, by zacząć leczenie psiaka i... nie oszukujmy się... walczyć o sprawność psiaka...[/QUOTE]

popieram tę odpowiedz
nie ma się co zastanawiać tylko wybrać dt, najlepiej Justę i zacząć organizować transport, ewentualnie wcześniej porobic te badania, kasę zbierzemy,
dziękuję [B]EWU[/B], że tak rozpropagowała wątek, skutkiem czego znalazła się na dogo osoba co chce dać ten dom tymczasowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']badzo dziękuję panią za zaoferowanie opieki bardzo się cieszę że jest jakikolwiek odzew na pewno skorzystam z wszelkiej pomocy, jednak staram się mu znaleźć dom na stałe żeby biedny nie był przerzucany z rąk do rąk liczę że razem kogoś znajdziemy[/QUOTE]
Sandro do poniedziałku może być ciężko ze znalezieniem Domu Stałego (DS),
Gdyby się nie udało, to rozumiem, że Rubik by pojechał na DT do Justy i zwierzaki do Tychów:)
Jutro przywieziesz Rubika do Krakowa - czy mamy Ci pomóc w umówieniu od razu Rentgenu
dla niego i ogólne badanie w lecznicy, jak Ikusia mówi można w gabinecie Amicus na Białoprądnickiej,

Rubik najpóźniej w niedzielę musiałby pojechać do Justy, do Tychów na DT,
jak piszesz u Ciebie nie mógłby zostać dłużej niż do niedzieli.

W takim przypadku - diagnostyka w Krakowie, a dalej dalsze leczenie już w DT,
W Oświęcimiu jest też b.dobry chirurg, gdzie leczą zwierzaki ze schronu, pamiętam jeszcze z wątków, Danusia prow. schron i Martunia (matahari81) z Animals mają kontakt, mogę sie dowiedzieć, gdyby potrzeba była.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani , jeszcze raz Wam dziękuję.
Popieram z całych sił dt u Justy.Szczeniaczek wymaga fachowej opieki i ktoś, kto się nim[/B] [B]zaopiekuje musi wiedzieć na co się zdecydował.[/B]
Justa wie i potrafi.
[B]DS - wspaniale, tylko czy nie pod wpływem emocji, bo biedny , bo śliczny , bo żal....[/B]
Potem przychodzi otrzeźwienie - bo nie wiedzieliśmy, bo to nas przerasta, bo piesio nie trzyma moczu.... bo trzeba go leczyć, bo kosztuje, bo .....
[B]Ufam,że nasz mały Bohater znajdzie ds, wspaniały ale nie róbcie tego na cito, na hura...[/B].
Lepiej mieć go na oku, zdiagnozować, ocenić szanse na wyzdrowienie i wtedy szukać domu, który świadomie i odpowiedzialnie podejmie decyzję o adopcji.
[B]Mam nadzieję,że Rubik wyzdrowieje ale musimy brać pod uwagę również inny scenariusz a wtedy ważny jest każdy stopień schodów...on urośnie...
Oby biegał, oby był najzdrowszym psiulkiem pod słońcem , oby....
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Justa jesteś wielka! Czekam w takim razie na jutrzejszą wizytę.
Jeśli Paula by jednak nie mogła od tego 22paź, awaryjnie ja bym go mogła przetrzymać kilka dni. Mam trochę fantów z poprzednich bazarków, może coś więcej wynajdę, więc też na dniach mogę bazarek na diagnostykę malucha zrobić. Sandra- jeśli rodzice się zgodzą, proszę, zapłaćcie teraz za leczenie, albo jak wet się zgodzi- poproście o czas na spłatę, a my już coś poradzimy, uzbieramy.
Najważniejsze, że sprawa ruszyła

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w 100%. Najważniejsza jest teraz diagnostyka, żeby zobaczyć co niuńkowi jest i czy da się z tym coś zrobić. I to jak najszybciej, bo czas działa na niekorzyść...
Znalezienie DS dla psiaka, który wymaga takiej opieki będzie baaaardzo trudne, dlatego trzeba korzystać z oferty Justy. Nie można szukać mu domku na hura, bo to może się tylko źle skończyć - ktoś bez pełnej świadomości, pod wpływem impulsu zdecydujecie się na maleńkiego szczeniaka, a potem odda, bo stwierdzi, że sobie nie radzi.
Avaloth, w moim przypadku na ten moment nie ma najmniejszego problemu z tym przetrzymaniem go, ale dobrze wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ewu napisze adres na PW (WYCZYŚĆ SKRZYNKĘ!:)), wysyłaj fanty:) jakby ktoś jeszcze dorzucał fanty na bazarek to piszcie PW bo mogę nie zauważyć

Cieszę się, że powoli dt sie klaruje, teraz trzymać kciuki za diagnostykę!![/QUOTE]
Dzięki Cioteczka, już zamiatam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']popieram tę odpowiedz
nie ma się co zastanawiać tylko wybrać dt, najlepiej Justę i zacząć organizować transport, ewentualnie wcześniej porobic te badania, kasę zbierzemy,
dziękuję [B]EWU[/B], że tak rozpropagowała wątek, skutkiem czego znalazła się na dogo osoba co chce dać ten dom tymczasowy[/QUOTE]
Ja mogę piesia zawieźć w weekend bez problemu. Pociągiem bo nie prowadzę auta, chyba,że ktoś z Krakowa ma auto i zechce podskoczyć do Tychów:) Ja mieszkam w Gliwicach, więc muszę dotrzeć z Gliwic do Krakowa ,z Krakowa do Tychów i z Tychów do Gliwic. Jeśli nie będzie innego transportu, pojadę:)
Poniedziałek, wtorek w moim przypadku odpadają bo nie wyrwę się z pracy:shake:
Najlepsza sobota albo środa:)
Justa a Ty mieszkasz daleko od dworca?

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...