Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Justa i zwierzaki']Było by mi bardzo i to bardzo żal aby takie małe psie dziecko miało by być z powodu braku dt zostać uśpione ...
A wiem że cuda w medycynie także psiej sie zdążają .
Mieszkam w Tychach , mój tel jesli byście chcieli skorzystać z dt 507 300 768[/QUOTE]
Dziękujemy:)


Zadzwoń
Wyslij SMS
Dodaj do Skype'a
Musisz mieć środki na koncie SkypeBezpłatnie przez Skype'a

Link to comment
Share on other sites

nie był dziś u lekarza, jutro zabieram go do Krakowa ale moja mama nie zgodzi się na długi pobyt i po weekendzie będzie mi kazała coś z nim zrobić a jeśli będę bezradna to nie wiem na co dzień chodzę do szkoły a w domu nikogo nie ma co najmniej do 16 moja mania sama potrafi zdemolować pół domu bała bym się go z nią zostawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']nie był dziś u lekarza, jutro zabieram go do Krakowa ale moja mama nie zgodzi się na długi pobyt i po weekendzie będzie mi kazała coś z nim zrobić a jeśli będę bezradna to nie wiem na co dzień chodzę do szkoły a w domu nikogo nie ma co najmniej do 16 moja mania sama potrafi zdemolować pół domu bała bym się go z nią zostawić[/QUOTE]
[B]Jest propozycja dt w Tychach.Ja mogę przewieźć piesia ale potrzebujemy pomocy w okresie kiedy Justa będzie w szpitalu.[/B] Wzięłabym go ale niestety dokładnie w tym czasie będę poza domem.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']ja jakbym dostała na maila zdjęcia z opisami dokładnymi fantów to bym mogła wystawić bazarek. Ewentualnie przysłać do mnie rzeczy i ja sama zrobię zdjęcia i fotki tylko to dużo dłużej potrwa...
Poczekajmy co dzis lekarz powie[/QUOTE]
Cioteczka dziękuję:) Wyślę paczkę bo wyjeżdżam do córki i może być ambaras z wysyłaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']tak sobie myślę że można by poprosić skarpetę dla kudłaczy w potrzebie o pomoc finansową na transport i/lub leczenie
piesek w końcu kudłaty jest?

tylko trzeba by już konkretniej wiedzieć jakie będą przewidywalne koszty
jak uważacie?[/QUOTE]
Trudno ocenić. Ja opłacałam prześwietlenia Stasia to zabuliłam 300 zł:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']od 22 września czy pazdziernika? trzeba jej dowieść psa? kogoś do pomocy tzn. jakiej konkretnie?[/QUOTE]

No pani z Tychów to chyba

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Justa i zwierzaki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19698700#post19698700"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]

I ja jestem na zaproszenie Ewu. Biedny szczeniaczek :-(:-(:-( A ja bym go mogła wziąć na DT, ale 23 października ide na zabieg usunięcia żyły w nodze i bym musiała mieć kogoś od 22 pazdz, na kilka dni ...
I tak jak juz dziewczyny pisały wcześniej , ze musi mieć diagnostykę , a poza tym pies nawet sparaliżowany potrafi być szczęśliwy , jest teraz u mnie sparaliżowany młody kotek Bartuś to śmiga jak torpeda , tylko bardzo ważne czy szczeniaczek sika sam , czy bedzie go trzeba wyciskać , no a może to tylko obrzęk i wróci do formy , zreszta to juz wszystko jest napisane .... Szczeniaczku walcz !

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Czyli szukamy dt na parę dni od 22 października.[/B][/QUOTE]

Jestem na zaproszenie ewakrakow. Biedne maleństwo :placz:
Ja mogę maleństwo kilka dni od 22 października przetrzymać u siebie. Mój psiur wprawdzie nie lubi innych psiaków i jest strasznie zaborczy, ale myślę, że szczeniakowi nic nie zrobi, w razie czego pojadę z nim do rodziców do domu pod Kraków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie ewakrakow. Biedne maleństwo :placz:
Ja mogę maleństwo kilka dni od 22 października przetrzymać u siebie. Mój psiur wprawdzie nie lubi innych psiaków i jest strasznie zaborczy, ale myślę, że szczeniakowi nic nie zrobi, w razie czego pojadę z nim do rodziców do domu pod Kraków.[/QUOTE]

dzięki Paula że jesteś:)

Link to comment
Share on other sites

badzo dziękuję panią za zaoferowanie opieki bardzo się cieszę że jest jakikolwiek odzew na pewno skorzystam z wszelkiej pomocy, jednak staram się mu znaleźć dom na stałe żeby biedny nie był przerzucany z rąk do rąk liczę że razem kogoś znajdziemy

Edited by maniusia
błędy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...