Jump to content
Dogomania

Owczarek Czesiu- Szczęsliwy Finał !!!!!!!


wolf122

Recommended Posts

Czesio z tego,co mi Kasia przekazała ma mieć tymczas u Czarnej Andy czyli p.Iwony K. na moment gdy będzie diagnozowany i ewentualnie leczony(operacja,może rehabilitacja,nie wiem dokładnie).Czy w ogóle dojdzie do operacji?To też kwestia diagnozy.Czesio szuka DOMU STAŁEGO.Ale sytuacja jest dość dynamiczna i wszystkie ustalenia na ten moment są "w budowie".Także przekazuję ,to co wiem ale jak to będzie wyglądać finalnie-nie sprecyzuję.Plan jest taki, jak powyżej napisałem.Dziękuje Kajka za chęć pomocy ale od Ciebie finansowego wsparcia nie przyjmiemy,bo Ty też masz niezłe "stadko" i na pewno duże wydatki.Każda inna pomoc i Twoje serducho-jak najbardziej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawialiśmy wczoraj wieczorem z Kasią i jakby co jesteśmy w kontakcie odnośnie pomocy przy zorganizowaniu transportu i konsultacji, czekamy na mejla ze zdjęciami rentgenowskimi i wyników badań by pokazać je Dr. Bieżyńskiemu, chociaż w taki sposób, jak się zapozna to oceni jak można psu pomóc i czy da rade się tego podjąć ;)

Link to comment
Share on other sites

O i NinaOstasiuk mnie wyręczyła :loveu:Fajnie,że udało się Wam skontaktować o rezultatach nie wspomnę,bo na pewno bardzo pozytywne.Dziękuję :loveu:Czesiu pozdrawia WSZYSTKICH

[url=http://up.programosy.pl/foto/262223_4580273029316_2129272934_n.jpg][img]http://up.programosy.pl/foto/262223_4580273029316_2129272934_n.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Czesia na fb więc będę i tutaj (może dam radę czasowo).
Czesiu ma szczęście że został zauważony, ale człowiek który go adoptuje to dopiero będzie szczęściarzem :-)
NinaOstasiuk to u Ciebie jest Małgosia ja śledziłam jej losy na Fb, jej zdjęcie pojawiło się też w moim filmiku ze zdjęć psiaków dogomanii. Jesteście szczęściarzami mając takie psiaki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Jestem u Czesia na fb więc będę i tutaj (może dam radę czasowo).
Czesiu ma szczęście że został zauważony, ale człowiek który go adoptuje to dopiero będzie szczęściarzem :-)
[U][B]NinaOstasiuk to u Ciebie jest Małgosia ja śledziłam jej losy na Fb, jej zdjęcie pojawiło się też w moim filmiku ze zdjęć psiaków dogomanii. Jesteście szczęściarzami mając takie psiaki[/B][/U] :-)[/QUOTE] Tak - Małgosia (obecnie NUKA) - od 25 listopada 2011 jest u nas. Razem z Delem DELGADO, Którego adoptowaliśmy z wrocławskiego schronu 06. maja 2011. :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Super się dogadują, z Czesiem też by się dogadały, ale Kasia mówiła, że on musi mieć ogródek bo ''nosi go'' i nie wytrzymałby w kamienicy czy bloku buuu [/QUOTE]
Parę razy słyszałem rozmawiając z Kasią jak Czesiu rozrabia :lol:także wierzę Jej,że to ancymonek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesio bardzo potrzebuje dt , a juz spelnieniem marzen jest ds !!!!!!!!!!!!!!!! Z tego co przeczytalam na fb ma udostepnione konto

[h=5][URL="https://www.facebook.com/ewa.ludwiniak.1"]Ewa Ludwiniak[/URL]
[/h][h=5]Udostępniam konto do wpłat dla Czesia. Koniecznie dopisujecie: darowizna dla Czesia
16 1370 1109 0000 1706 4838 7315

FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok 42A
03-772 Warszawa

Sprawa Czesia jest bardzo pilna .Ma miec zrobione rtg i konsultacje tego rtg beda w Warszawie lub Wroclawiu bo stamtad jest propozycja konsultacji. Jezeli lekarze w Warszawie podejma decyzje o operacji to jest zapewnione miejsce dla Czeska u Pani Iwony cudownej opiekunki onkow.Jednak Czesio bedzie musial byc zabrany niedlugo po operacji, bo jest to miejsce dla starszych schorowanych psiakow , a nie dla co prawda nie do konca zdrowego , ale zwariowanego onkowatego dzieciaka. Moglby tam dobrze narozrabiac , i wprowadzic totalne zamieszanie ,czego absolutnie trzeba uniknac.Propozycja Pani Iwony jest na razie jedyna , i ratujaca cala sytuacje Czesia ,za co Pani Iwonie bardzo ,ale to bardzo dziekuje w swoim imieniu ,Kasi i wszystkich Czesiowych fanow.

Pisze juz teraz o tym , choc de facto do konca nie wiadomo czy Czesio bedzie mial operacje , czy po prostu nie da sie lapy uratowac .Tak czy siak Czeslaw potrzebuje domku , a im blizej Warszawy czy innego duzego miasta gdzie moglby byc rehabilitowany tym lepiej.Jest to wszysto powiedzmy skompliowane ,no ale coz.

Na miejsce u Kasi czeka juz nastepna psia bida. Kasia postawila sobie za cel przyjmowanie starszych ,czy mlodszych psow schorowanych , ktorych nikt ze schronow , czy z ulicy by nie zabral. Jest teraz u Niej Ulka w terminalnym stanie, jest szczenior znaleziony na ulicy Zuza [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4510863334117.183544.1366639701&type=3[/url].
Wotan z ktorym zaczyna sie dziac cos niedobrego , Ziuta,Wiera.

Naprawde bardzo jest potrzebny domek dla Czesia ,a nowi opiekunowie na pewno nie zostana pozostawieni sami sobie !!!!!!!!!!!!!

[/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...