Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Nie mogę się już doczekać tego bazarku:-) Naprawdę bardzo serdecznie dziękuję!!!!!

Nutusiu, pałac to ja mam w tej chwili, bo buda ogromna i jak nie uda się zamienić, to zrobimy chyba przedsionek:-)

Byłam dzisiaj u psiaków. Wszystkie powitały mnie radośnie, do każdego podeszłam i dałam jeść. Atos jadl mi z ręki i nie wykazywal żadnej agresji, raczej radość, że ktoś do niego podszedł.

Mam zdjęcia maluszków, ale jak zwykle nie mam jak zgrać z telefonu:-( Byłam pewna, że kabelek mam w pracy, ale niestety nie. To znaczy niestety, że zaginął gdzieś w tonie ionnych kabli, ładowarek, przedłużaczy w domu:-( Siły już nie mam do samej siebie i moich chłopaków z tymi kablami:-(
Powiedziałam, że jedzenie zamówione i że psy mają dostawać więcej jedzenia, bo jak sie będzie kończyło, to przytargam kolejny worek. Ode mnie dostały po garści karmy dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą muszę jakoś nazwać maluszki. Zawsze mam z tym problem. Mojej Barsie wymyślałam imię kilka dni...
Macie jakieś pomysły? Psiak jest grubiutki i sporo więszy od sunieczki. Będzie z niego spory pies. Sunia pewnie budową będzie podobna do mamusi:-)

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ja bardzo lubię ludzkie imiona:-)[/QUOTE]

Ja wolę takie psie:-)

[quote name='Mazowszanka']Przelewam dla psiaków ze skarpy [B]165,50 zł [/B]z mojego bazarku :)
Potwierdz [B]Ewo[/B] odbiór na wątku bazarkowym:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKOŃCZONY-rozliczam[/URL][/QUOTE]

Małgosiu, to fura pieniędzy!!! Bardzo Ci dziękuję, naprawdę jestem wdzięczna, bo powoli przestaję mieć możliwość dokładania kolejnej kasy:-) Jak tylko pieniądze dojdą od razu potwierdzę:-)


[quote name='Ziutka']Może Oskar i Zosia ? :oops: (bo mi tez się bardzo podobają ludzkie imiona)[/QUOTE]

Właśnie pisałam, że tak po ludzku nigdy nie nazywałam swoich psiaków:-)

Myślałam przez chwilę, żeby sunia była Una, a psiak Duo, ale może znajdziemy ładniejsze psie imiona:-)

Link to comment
Share on other sites

Jakie słodkie kluśki!
Fajnie Una i Duo :)
Ja też lubię ludzkie imiona, więc od razu mi się nasunęło... Jacek i Agatka, ale to nie do końca by chyba jednak było "politycznie poprawne" ;) To już lepiej Ptyś i Balbinka :) No i dla mnie, bez względu na to czy ludzkie czy nie - imiona muszą się zdrabniać na milion sposobów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Przelewam dla psiaków ze skarpy [B]165,50 zł [/B]z mojego bazarku :)
Potwierdz [B]Ewo[/B] odbiór na wątku bazarkowym:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKOŃCZONY-rozliczam[/URL][/QUOTE]

Małgosiu, potwierdzam wpłynięcie aż 170 zł!!!!!! z bazarku:-) Bardzo serdecznie dziękuję, zaraz zapiszę na pierwszej stronie i biegnę potwierdzić na bazarku:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Wydatki masz pewnie większe, ale cieszę sie, że choć trochę mogłam pomóc :)[/QUOTE]

Wszystkie wydatki od chwili założenia wątku zapisane są na pierwszej stronie. Mimo najszczerszych chęci, nie dałam już rady finansować tego sama. Muszę wesprzeć się bazarkami i takimi wspaniałymi prezentami, jak Twój, czy Gusiaczka:-)

Bardzo mi leży na sercu los tych psiaków. Wszystkie są kochane, spragnione kontaktu z człowiekiem... Tym bardziej jestem Wam bardzo wdzięczna Gusiaczku i Mazowszanko za pomoc.

Mam nadzieję, że wgranie linków z allegro, gdzie kupiłam karmy są wystarczającym dowodem zakupu. Na pierwszą karmę i łańcuchy nie mam niestety faktury, bo zwyczajnie zapomnialam o nią poprosić. Natomiast za dwa ostatnie worki fakturę wkleiłam jej zdjęcie do postu nr 7.

Dzisiaj przyszły już obie karmy i jutro po południu zawiozę je do psiaków. Rano będę w dużym pośpiechu, bo drugi dzień szkolę się i muszę być punktualnie w ośrodku, gdzie szkolenie się odbywa. Przyzwyczajona do tego, że do pracy mam 4 minuty na piechotę, przeżyłam dzisiaj szok, kiedy musiałam godzinę wczęśniej niż zwykle maszerować z moimi skarbami przez godzinę, a potem wsiadać w samochód i jechać gdzieś;-) No więc, żeby się nie sp[óźnić, nie mogę rano zająć się zatarganiem na dół dwóch worków karmy. Jeden 20 kg, drugi 15 kg, sporo tego niestety, a dojechać nie ma za bardzo jak:-( Dlatego wolę na spokojnie umówić się po południu z opiekunem psiaków, który podejdzie dookoła z wózkiem i zapakujemy oba worki.

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Ewuniu,
jesteś Aniołem i wcale nie kadzę, nie pochlebiam goopio.
Jeśli nasz (Eli i mój) bazarek nie wypali wymyślimy coś innego - nie ma możliwości, by sposobu na pomoc nie znaleźć.
Jak nie ma kasy musi być pomysł;)
Damy radę:)[/QUOTE]


Gusiaczku, dziękuję najpiękniej:-) Przyznam się, że po cichutku podglądam bazarek, który powstaje i jestem oczarowana!!! Takie piękne Anioły muszą przynieść szczęście tym psiakom:-) Nie mogę się doczekać otwarcia bazarku.

Głupio mi bardzo, bo zdecydowanie mi pochlebiasz. jaki ze mnie Anioł - po prostu kocham te wszystkie bidy i marzy mi się lepszy los dla nich:-) Tak, jak Tobie, Eli i wielu innym osobom stąd:-)

A radę dać musimy - innego wyjścia nie ma;-)

Dzisiaj nie dojechałam z karmą, ale na jutro mam dodatkowo 3 torby książek dla Krzysztofa, który psami się zajmuje. On sprzedaje je w komisie i kupuje za to jedzenie dla siebie i psiaków. Tym razem dla psów kupować nie musi, więc więcej będzie dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Ewuś,
Ela wykonała gigantyczną pracę, bo ogarnęła technicznie, częściowo tekstowo cały bazarek.
Niestety zdjęcia nie oddają w pełni urody Aniołów, ich kolorystyki, ale cóż - wierzę w wiarę kupujących.
W sumie to debiut, więc liczę na wyrozumiałość.
Jestem bardzo podekscytowana tym wydarzeniem :)
W piątek startujemy;)

[quote name='Ewa Marta']Gusiaczku, dziękuję najpiękniej:-) Przyznam się, że po cichutku podglądam bazarek, który powstaje i jestem oczarowana!!! Takie piękne Anioły muszą przynieść szczęście tym psiakom:-) Nie mogę się doczekać otwarcia bazarku.

Głupio mi bardzo, bo zdecydowanie mi pochlebiasz. jaki ze mnie Anioł - po prostu kocham te wszystkie bidy i marzy mi się lepszy los dla nich:-) Tak, jak Tobie, Eli i wielu innym osobom stąd:-)

A radę dać musimy - innego wyjścia nie ma;-)

Dzisiaj nie dojechałam z karmą, ale na jutro mam dodatkowo 3 torby książek dla Krzysztofa, który psami się zajmuje. On sprzedaje je w komisie i kupuje za to jedzenie dla siebie i psiaków. Tym razem dla psów kupować nie musi, więc więcej będzie dla niego.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Olgi debiut, więc nie oczekuj, że będą jak Beatkowe;)
ale nie jest źle
Jeszcze wklejka dwóch i dzisiaj (najpóźniej jutro) ruszamy:)


[quote name='Nutusia']To ja nie będę bazarku podglądać - poczekam na niespodziankę ;) Ale Anioły mam i od razu powiem, że nie tylko zdobią, ale i... DZIAŁAJĄ! :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...