Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

55 minut temu, Ewa Marta napisał:

Rokuniek dostał dzisiaj od Aldrumki 30 zł!!! Nie dość, że robi dla nas bazarki, to jeszcze taki prezent Rokus dostał:) Aldrumnko, pięknie Ci dziękujemy!!!

 

14572395_10206751974110271_5311489631445467865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2017 o 13:18, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj na koncie czekała na mnie wielka niespodzianka:) Rokuś dostal 50 zl od Julity K. :) Nie było nicku inie wiem, komu mam dziękować z całego serca:) 

 

 

14572395_10206751974110271_5311489631445467865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2017 o 13:16, Ewa Marta napisał:

 

 

Dzisiaj przyszła wpłata od Pana Janka R. Zapisuję w rozliczeniach wplatę 50 zl:) Bardzo żałuję, że Pana Janka nie ma na dogo na wątku Rokusia...

 

14572395_10206751974110271_5311489631445467865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Cudów Rokusiowych ciąg dalszy:) Ten kochany staruszek przyciąga do siebie dobrych ludzi:) Taka osoba jest eossi, która kolejny raz podczytała, że u Rokunia minus i wpłacila na jego konto 100 zł! Eossi, nie mam słów wdzięczności za Twoja stałą pomoc:)

14572395_10206751974110271_5311489631445467865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaniedbałam troszkę wątek Rokusia, ale u niego nic się nie dzieje. To znaczy rano jest wesoły i chętny do maszerowania, po południu domaga się zabawy i przytulania, a wieczorem zaczyna szczekać:)

Przedwczoraj maszerowala z nami na spacerze Kulka. Zrobiłam krótki filmik. Przydałoby jej się odchudzanie. Niestety nie umiem wymóc na nich, żeby dawały tylko karmę. Generalnie karma się kończy i do Gusiaczka zgłosi się moja przyjaciółka, żeby odebrać ten worek, który dostałaby właśnie ona. Wtedy nie musiałybyśmy z Elunią wydawać pieniędzy ze wspólnego konta Rokusiowo/Kulkowego. W razie czego podrzuce 1-2 kg swojej karmy:)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znowu mamy zniżkę formy Rokusia:( Wczoraj nie za bardzo miał apetyt, zjadł dopiero samą puszeczkę, a dzisiaj odmówił zjedzenia całego śniadania, a na spacerze snuł się łapka za łapką:( Na szczęście smaczki zjada, a w domu chętnie na leżąco zjadł ulubiony biały ser. Mam nadzieję, że to z powodu gwałtownego ocieplenia, w każdym razie bacznie go obserwuję i w razie czego jedziemy do weta:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

NO i jak z Rokusiem?

 

1 godzinę temu, anica napisał:

Zaglądam z całą mocą serdecznych myśli ,żeby to był Dobry tydzień dla Was ,Ewuniu :)

Bardzo Wam dziękuję Kochane!

Z Rokusiem ciut lepiej, ale bardzo widać, jak mu brakuje sił:( Skracamy spacery, a mimo to idzie bardzo wolno, nie merda ogonkiem, nie interesuje go nic dookoła, tylko to, żeby dojść do samochodu. Wczoraj rozdzieliliśmy się z Jackiem i on poszedł na wolny i krótki popołudniowy spacer z Rokusiem, a ja zabrałam sunie i poszłyśmy z naszą przyjaciółką i jej psem na długi i intensywny spacer na pola. Sunie były przeszczęśliwe i po półtorej godziny wróciły do domu i padły.

Rokuś bardzo się ucieszył, że nas widzi. Położyłam się obok niego, przytuliłam pysio do twarzy i delikatnie go całowałam. Skarb zasnął trzymając pyszczek w mojej ręce, a ja cały czas całowałam mu nosek.

Nie chce jeść suchej karmy, dajemy mu więc samą puszkę i smaczki. Patrzę na niego i ogarnia mnie przerażenie, bo mam skojarzenia z ostatnich tygodni życia Semika. Takie pogorszenie nastroju, brak siły i postępująca apatia:( Mam nadzieję, że to minie. Robimy wszystko, żeby go aktywizować, żeby czul się potrzebny. Obserwujemy go cały czas, reagujemy, jeśli wydaje się, że coś go boli. Od dwóch dni mniej szczeka wieczorami, a więcej śpi.

Na szczęście najczęściej wstaje sam i przenosi sie z posłania na posłanie. Oczywiście chodzi za nami i nie lubi, jak jesteśmy w innych pokojach. Najchętniej zasypia, kiedy wszyscy jesteśmy w jednym pokoju. Staramy się tak robić, żeby go nie stresować i nie narażać na ciągłe przechodzenie i sprawdzanie kto gdzie jest. On nas pilnuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...