Jump to content
Dogomania

Stres u psa


Nestor2

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Ja gdzieś na forum wyczytałam o ziołowym Stress Out, może ktoś podpowie jak to działa i jak reaguje na to pies? Moja sunia jest dość mała 8kg (mieszaniec pudla min.). My z kolei mamy problem z lękiem separacyjnym, będziemy przyuczać do klatki kennelowej, ale w międzyczasie (bo przyuczanie do klatki to dość długi proces) potrzebujemy czegoś wyciszającego...

Link to comment
Share on other sites

Polecam takie tabletki nie są tanie ale wyjątkowo skuteczne. Nie ma potrzeby podawania pełnej dawki. Piesek ładnie się wycisza, nie jest ogłupiony, w sytuacji stresowej pomagają skupić psa na przewodniku/treningu

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/hokamix/134225[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caryca']Polecam takie tabletki nie są tanie ale wyjątkowo skuteczne. Nie ma potrzeby podawania pełnej dawki. Piesek ładnie się wycisza, nie jest ogłupiony, w sytuacji stresowej pomagają skupić psa na przewodniku/treningu

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/hokamix/134225[/URL][/QUOTE]

Drogie to może nie są, bo Stress Out o które pytałam przeliczając na sztuki wychodzą podobnie w cenie, tylko szkoda właśnie, że to opakowanie jest takie duże, bo wolałabym sprawdzić skuteczność, a potem dopiero dokupić większe opakowanie...
Zależy mi na tabletkach, które skutecznie uspokoją psa gdy muszę wyjść z domu i w trakcie przyuczania do kennel klatki. Może opisze ktoś jak wygląda i zachowuje się piesek po zażyciu takiej tabletki?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
57 minut temu, majka122018 napisał:

Myślę że trzeba psa uczyć chyba że nie pomorze to wtedy tabletki.

Siebie też trzeba uczyć  - po co odpowiadać na post sprzed sześciu lat?To po drugie,a po pierwsze..albo Pomorze,albo Mazury :)

 

aaaa,juz jasne - zeby zareklamować sprzątanie biur...co za żenada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...