Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kajzera']zrobiłam jeszcze jeden prosty szybki banerek (choć długo zajęło mi doprowadzenie do tego, żeby tekst był widoczny)
mały dla tych, którzy już mają co nieco w sygnaturze :)

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=banerkn.jpg&res=crop[/IMG]

jak komuś się podoba (taki tajemniczy ;p) to niech sobie sam podlinkuje[/quote]


rewelacja!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola+Rani+Sari']Dotąd tylko patrzyłam, teraz jestem zarejestrowana "Jolantatina" :)
Banerek (nawet ten mały) nie mieści mi się w sygnaturze. Szkoda...[/QUOTE]

Ale nie mieści Ci się ze względu na liczbę znaków w sygnaturze?
Bo jeśli tak, to możesz użyć skracacza linków, wtedy tych znaków jest mniej, ja tak robiłam, bo też mi wyskoczyło , że przekroczyłam tę ilość znaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']Ale nie mieści Ci się ze względu na liczbę znaków w sygnaturze?
Bo jeśli tak, to możesz użyć skracacza linków, wtedy tych znaków jest mniej, ja tak robiłam, bo też mi wyskoczyło , że przekroczyłam tę ilość znaków :)[/QUOTE]

Kasia proszę napisz jak to zrobić bo ja oszaleję z tymi komunikatami!!!! Nic nie mogę wkleić, nawet napisu nie mogę pokolorować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Kasia proszę napisz jak to zrobić bo ja oszaleję z tymi komunikatami!!!! Nic nie mogę wkleić, nawet napisu nie mogę pokolorować![/QUOTE]

Ooo witamy celebrytkę :evil_lol:

Wpisujesz w google "skracacz linków" i wyskakują Ci pod spodem strony typu tnij.org,
wchodzisz w te stronke wklejasz link do skrócenia (czyli ten adres URL grafiki i potem link do tematu z dogo) klikasz "skróć" i dostajesz skrócony :)
Gdyby nie takie stronki to tez by mi sie 2 bannerki nie zmiescily hehe :)

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAMY ALE MUSIMY ZROBIĆ DZIŚ PRZERWĘ W STREAMIE. Padła karta dźwiękowa nie mamy jak przesyłać dźwięku. Trzeba jechać kupić nową. Do jutra problem na pewno rozwiążemy - będziemy dziś przy tym dłubać... Będziemy zdawać relację na bieżąco :(

Ps -musimy ukraść banerki

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']RZEPRASZAMY ALE MUSIMY ZROBIĆ DZIŚ PRZERWĘ W STREAMIE. Padła karta dźwiękowa nie mamy jak przesyłać dźwięku.Trzeba jechać kupić nową. Do juutra problem na pewno rozwiążemy-Będziemy dziś przy tym dłubać... Będziemy zdawać relację na bierząco :(

Ps -musimy ukraść banerki[/QUOTE]

Oj szkoda szkoda, ale mam nadzieję, że jutro już obejdzie się bez problemów :D

Link to comment
Share on other sites

A to co Wy w ogóle nie śpicie, że co noc siedzicie na streamie? ;)

Pomoc na akcję fajny, jak się aktualnie kształtuje oglądalność? Karta już zakupiona? Bo mam jakieś problemy z dźwiękiem Was oglądając, więc nie wiem czy to wina twitcha czy czego, bo wszystko inne mi odtwarza a łącze mam 120Mb/s więc ciąć nie powinno ;) Idzie mi przez subwoofer zamiast głośników a nie zdarzało mi się to wcześniej.

Edited by Anashar
Link to comment
Share on other sites

Karta dźwiękowa już od tygodnia płatała figle:) Niestety nie udało nam się dzisiaj dostać wybranego modelu, ale namierzyliśmy gdzie takowy jest. Jutro rano go zakupimy. Do zobaczenia wieczorem!

[quote name='Anashar']A to co Wy w ogóle nie śpicie, że co noc siedzicie na streamie? ;)

Pomoc na akcję fajny, jak się aktualnie kształtuje oglądalność? Karta już zakupiona? Bo mam jakieś problemy z dźwiękiem Was oglądając, więc nie wiem czy to wina twitcha czy czego, bo wszystko inne mi odtwarza a łącze mam 120Mb/s więc ciąć nie powinno ;) Idzie mi przez subwoofer zamiast głośników a nie zdarzało mi się to wcześniej.[/QUOTE]

Nie śpimy w godzinach nocnych - takie było założenie streama. Używamy mikrofonu studyjnego z napięciem phantom, ale dźwięk rejestruje się bez masteringu - dlatego jest on w formacie 'mono' tzn z jednego głośnika. To może być przyczyną w Twoim wypadku. Twitch ostatnio też wariował i wyrzucił nam nawet raz ponad połowę widzów. Oglądalność bywa różna (około 20-40) co bywa odrobinę demotywujące biorąc pod uwagę to ile czasu poświęcamy na propagowanie całej akcji. Mamy jednak nadzieję, że będzie lepiej. Atmosfera na czacie bywa bardzo sympatyczna a czasami nawet pikantna :) Jesteśmy dobrej myśli i nie mamy zamiaru się poddawać :)

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób'] Atmosfera na czacie bywa bardzo sympatyczna a czasami nawet pikantna :) Jesteśmy dobrej myśli i nie mamy zamiaru się poddawać :)[/QUOTE]

Tak w ogóle, to nie trzeba siedzieć, oglądać i pisać. Ja się nie spodziewałam, że tak wesoło to będzie wyglądało. Myślałam, że wszyscy zaangażowani ograniczą się do minimum (w tym ja) i po prostu włączymy stronę gdzieś w zakładce i nie będziemy zerkać.
Obok jest chat, który jak się okazało wykorzystujemy w 100%. Czasami ktoś (w tym ja ;p) ma już zamiar iść spać, ale nie potrafi się odłączyć od chatującej grupy, bo jest naprawdę wesoło :D Ja ostatnio, ze względu na bardzo wczesne wstawanie do pracy, chciałam iść spać ok 22... a poszłam o 00:45 :)
Lubię tę rozrywkę od kilku dni, ale trzeba spełnić założenie akcji i przyciągnąć jeszcze sporo widzów :)

Włączenie tej strony to jest wysiłek nawet mniejszy niż głosowanie na krakvecie, kiedy ktoś tam nie ma konta. Gdyby na streamie pojawiło się tyle osób, co zagłosowało na krakvecie, byłoby pięknie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...