Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='__Lara']Kto zrobi plakacik? Mamy jakiś chętnych? :cool3: Widzę las rąk :cool3::diabloti:[/QUOTE]

Szukamy uzdolnionej graficznie osoby która zrobiłaby nam plakat/ulotki!Nie macie kogoś znajomego?Chcemy ruszyć z tematem,bo zima tuż,tuż a roboty multum!

Jesteśmy już posiadaczkami konta fundacyjnego:) Zamieszczony w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Szukamy uzdolnionej graficznie osoby która zrobiłaby nam plakat/ulotki!Nie macie kogoś znajomego?Chcemy ruszyć z tematem,bo zima tuż,tuż a roboty multum!

Jesteśmy już posiadaczkami konta fundacyjnego:) Zamieszczony w pierwszym poście.[/QUOTE]

chciałbym Wam pomóc, ale jestem antytalentem plastycznym, ale będę się rozglądać wśród znajomych;

Link to comment
Share on other sites

[FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Pilnie szukam dt dla trikolorki 1,5 rocznej.
Dzwonili do mnie Państwo,którzy adoptowali Ją około roku temu.
Podobno zniszczyła Im mikrofalówkę i żelazko.
(nie skomentuję)
Dzisiaj chcą Ją oddać do schroniska w Bielsku...
Mam zdjęcie,ale nie umię wkleić.
Pomoże ktoś?[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Pilnie szukam dt dla trikolorki 1,5 rocznej.
Dzwonili do mnie Państwo,którzy adoptowali Ją około roku temu.
Podobno zniszczyła Im mikrofalówkę i żelazko.
(nie skomentuję)
Dzisiaj chcą Ją oddać do schroniska w Bielsku...
Mam zdjęcie,ale nie umię wkleić.
Pomoże ktoś?[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE][I]Po co uczyli Ją prasować... :o
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211122-5-malutkich-koteczek-bardzo-prosi-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniu-dt?p=19647231#post19647231[/url][/I]

Edited by Klaudus__
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Pilnie szukam dt dla trikolorki 1,5 rocznej.
Dzwonili do mnie Państwo,którzy adoptowali Ją około roku temu.
Podobno zniszczyła Im mikrofalówkę i żelazko.
(nie skomentuję)
Dzisiaj chcą Ją oddać do schroniska w Bielsku...
Mam zdjęcie,ale nie umię wkleić.
Pomoże ktoś?[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Że co słucham?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Że co słucham?![/QUOTE][I]Ta nasza Rudzia - pamiętasz ślicznotkę...
No jak to co - zniszczyła żelazko i mikrofale.
Dzisiaj po południu gość odwozi Ją i jeszcze jednego kota - również z adopcji (ale nie wiem od kogo... więc nawet nie powiadomię...) do schronu w Bielsku.
*****...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Witam Fundację! Gratuluję! :-)
A ten facet to powinien sobie tym żelazkiem walnąc w łeb i zaraz potem włożyć go do tej mikrofalówki i ją włączyć, to bylaby spora ulga dla świata.[/QUOTE]

:roflt::roflt: Fajny pomysł!
Ale koty biedne... Co one winne, że ludzie mają zakute łby? Nie znam nikogo, kto by wziął kotka. Pytałam w pracy - nic.

Link to comment
Share on other sites

POMOCY!Pies wygryza sobie ogon!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232099-Piękny-wyszkolony-ON-wygryza-sobie-ogon!!!POMOCY!Pies-jest-w-kiepskim-stani******ch?p=19651139#post19651139[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc0889bw.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2213/dsc0889bw.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...