Jump to content
Dogomania

Kajunia kochana Ruda Mordka...


ozzyanula

Recommended Posts

Moja Ruda Mordko, pamiętam i tęsknię. Na działce na Twoim miejscu jest tak kolorowo, Pańcia posadziła Ci najpiękniejsze kwiaty. Cały czas jesteś z nami Kajuniu... Wiesz, że Klara jest też takim łakomczuszkiem jak Ty? Nie potrafi tylko robić "generała".
Jej malutkiego guzka? musimy obserwować. Konsultowałam to z 2 weterynarzami. Mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego. Nie jestem gotowa na ponowną walkę. ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzisiaj mija 1,5 roku ... Kiedyś nawet nie mogłam sobie wyobrazić, jak będę mogła żyć bez Ciebie... Ale mijają dni, miesiące, teraz lata ... kocham Cię tak samo, jesteś w moim sercu Kajuniu... Pamiętam, jak zawsze szykowałam Ci paczkę pod choinkę. Oczywiście musiało być wędzone ucho... albo ogromna prasowana kość Twojej wielkości. Ale miałaś minę na jej widok... Brakuje tej Twojej rudej mordki. Kocham i tęsknię...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj Karolina kończy 2 latka, za 4 m-ce minie 2 lata bez Ciebie Rudziku... Czas upływa bardzo szybko. Myślę, że nie dałabym rady bez Klary, która fizycznie tak bardzo Cię przypomina... Ale co do wychowania... nie dorasta Ci nawet do łapek :-) Taki szogun. Zwariowana, wszędzie jej pełno. I taką ją kocham :-) Codziennie gdy na nią patrzę, myślę o Tobie. Tęsknię...

Edited by ozzyanula
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Słoneczko moje, kilka dni temu odeszła za TM Linka - jamniczka. Była po takiej operacji jak Ty, miała podobne objawy zanim odeszła. Przypomniały mi się nasze ostatnie dni... Jak było nam ciężko, jak walczyłam o każdy dzień z Tobą... Ale wiem, że wróciłaś do mnie... Klara jak czasami na mnie spojrzy, to widzę Ciebie. To jest Twój wzrok. Ktoś mógłby pomyśleć, że zwariowałam. Ale ja wiem swoje...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam Rudziku, wiesz, że od kilku dni mamy w domu drugą jamniczkę? Znalazłam ją jak biegała na rondzie przy Lidlu. Kierowcy udawali, że jej nie widzą. To cud, że żaden jej nie potrącił. Zaparkowałam auto, żeby ją złapać,ale mi uciekła. Za parę godzin przyszła sąsiadka spytać, czy to nie Klara biega po ulicy. Okazało się, że to ta sama jamniczka co widziałam ją rano. Tym razem załapałam ją i jest z nami. Mimo ogłoszeń nikt jej nie szuka... Ma około 10 lat. Taka drobinka, połowa naszej Klary. Czas pokaże co z nią będzie. Szukam jej najlepszego domku... Dzięki Tobie Kajuniu pokochałam tą rasę... Bardzo za Tobą tęsknie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

20.06.2014 - 2 lata bez Ciebie. Jak to możliwe???? Cały czas mam wrażenie, że jeszcze wczoraj wtulałam się w Twoje rude futerko. Taka miłość na całe życie. Znaleziona suczka jest nadal u nas. Wiesz, że dziewczynki nazwały ją Sonia? Takie było Twoje pierwsze imię...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kajuniu, uciekają kolejne miesiące...czas tak szybko biegnie. Czasami wydaje mi się, że jeszcze wczoraj wtulałam się w Twoje futerko...
Przypomniało mi się dzisiaj jak udawałam, że płaczę i zasłaniałam rękami twarz a Ty za wszelką cenę chciałaś polizać moją buzię i piszczałaś przy tym z takim przejęciem, tak bardzo chciałaś mnie pocieszyć. Taką Cię pamiętam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moja Mama powiedziała mi, że wróicłaś do mnie w moich dwóch psiakach - Klara jest do Ciebie podobna fizycznie a Sonia - takie było Toje pierwsze imię, guza miała w tym samym miejscu co Ty. Tym razem zoperowałyśmy go w terminie... Mam nadzieję, że dostała ode mnie duuużżżyyy kawałek nowego życia. Kocham i tęsknię

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jak to możliwe, że 20.06. minęły 3 lata odkąd przekroczyłaś Tęczowy Most???? Kiedyś nie mogłam sobie tego wyobrazić...Wydawało mi się, że będziesz przy mnie zawsze, że psy nie odchodzą... Teraz wiem, że jesteś zawsze ze mną ...tylko w moim sercu. I cały czas mam nadzieję, że kiedyś gdzieś tam się spotkamy i zobisz mi na przywitanie "generała"... Kocham i tęsknię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...